Споделена история от Тинейджърски

Четвърти ден - Отново същия сън...
Здравейте !
И преди съм писала за разни неща в сайта и доста хора са ми помагали със съветите си, затова реших отново да ви пиша за "огромният" проблем, който ме мъчи четвърти ден наред..

Става дума за сънища. Сънувам как се скривам зад някакъв шкаф и само поглеждам дали някой идва към мен и виждам, че се приближават няколко канибала, хващат ме и започват да ме ядат... Явно страшните филми са ми повлияли зле, но не съм гледала такива повече от месец и изведнъж започнаха тези гадни сънища за канибали...

Проверих в книги за тях също и в интернет какво значат, но нищо не откривам. Също така искам да знам на какво може да се дължи това, че сънувам четвърти ден подред едно и също нещо...

Ще съм благодарна, ако ми помогнете, защото не мога да спя спокойно само се събуждам през нощта от тези гадни сънища и след това не заспивам поне до 6 часа.

Коментари

1.   Опитай да промениш сюжета на съня примерно сънувай, че пак си зад шкаф само, че работиш, като полицайка.. тоя път не вярвам да дойдат в районното управление да те ядат. :)

момче на 23

2.   Повтарящите се сънища означават натрапчиви мисли.

Лошото е, че никой освн теб не знае какво точно значи конкретен сън.

Лично аз бих изтъкувала нещата, които споделяш по този начин : от известно време имаш чувството, че хора, които смяташ за близки, се опитват да се възползват от теб или да си присвоят твои заслуги.

Едва ли съм била полезна, но опитах ;)
Скоро сигурно и аз ще пиша за моите повтарящи се сънища :)

3.   Аз пък сънувам неща които са се случвали или ще се случат. И на мен са ми се повтаряли сънищата. Това почна да се случва някъде преди 7 години. Сега съм на 13. Някои ми казват че имам способности на медиум. Може и ти да имаш. Може и това да някакъв знак.

4.   Да ти имам проблемите на теб МОМИЧЕ!!!

5.   Към номер 3 какъв медиум? О боже...! Знаеш ли значението на медиум? И аз и не само аз и много от моите приятели и други хора сънуват неща които рано или късно се случват и това се казва ''Дежа ву'', а колкото до твоя проблем аз също сънувам ужасни кошмари може би, защото напоследък гледах много филми на ужасите, но не ми се повтарят сънищата и затова не знам как да ти помогна, а и също до номер 1, човек не може да промени сънищата си защото не е в съзнание какво става.... Мислете преди да пишете...

6.   Ако сънуваш канибал ще узнаеш чужда тайна.
~~~Приказната кралица~~~

7.   Аз съм номер 1. Не си наясно с тия работи номер 5! Човек сънува това за, което мисли преди да дойде времето за сън! Доказано е, че човек може да контролира сънищата си, ако искаш вярвай... знам, че много хора се настройват на дадена вълна преди лягане и сънуват сънища свързани с мислите им преди лягане. Знам какво съм писал и съм мислил, а на авторката ще кажа така: Сънувай, че в другата стая е самият Чък Норис! Никой канибал не би дръзнал да предизвика човек чиито прозяване повишава температурита на земята с няколко градуса. :)

8.   Аз съм номер 3. Номер 4, това е дарба която може да се развие. Да, дежаву е. Но за миналото въобще не е дежаву. Съгласна съм с номер 1 и с номер 7.

9.   То и аз имам едни видения, но ги сънувам само понякога и те винаги се сбъдват, само че понякога се сбъдват след 1-2 години, друг път след 1-2 седмици, друг път след 2-3 месеца и т. н. Та иначе спокойно аз лично ползвам един метод преди да заспя и той е : горе долу половин час преди да си легнеш мисли само за едно конкретно нещо и след това ще го сънуваш, при мене винаги работи, опитай и ти може да ти помогне. :)

10.   Браво на номер 9! Много добър съвет! Опитвала съм го, но не мога да се концентрирам :(. Късмет на автора!

11.   Знам, че няма да съм полезна, но виж какво открих в моята книга ''Съновник''
Канибал, канибализъм - Сънуваш ли канибал или канибализъм, значи трябва да задържиш вземането на сериозно решение по някакъв проблем или да отправиш всички получени предложения. Това е от мен.. друго не мога да направя! (:

''УМНОТО, ПАТИ, ''

12.   Пробвай преди да си легнеш да си мислиш за нещо, което би искала да стане, нещо хубаво, нещо като твоя мечта :)

13.   7, Съгласна съм.
От години в самия сън (независима какъв е) си казвам "Това е сън. Сега лежа в леглото си." И винаги се събуждам в точен час.
Човек може да контролира сънищата си.
Малко са хората, които са се научили, но ги има.

До авторката:
Ако вечер си казваш: "По-силна съм от тях.", или като се унасяш:"Аз имам нож!", може да ти помогне. При мен поне действа.

14.   Незнам защо, но аз като си направя вечер телефона да ме буди сутрин, се събуждам винаги около 5 минути преди да ми звънне. И съм сменял часа и когато го смених пак се събудих 5 минути по - рано.

15.   При мен понякога се получава така че няколко дни преди нещо да се случи аз имам едно такова чуство че наистина ще стане. Просто в даден момент се явява в главата ми като усещане и обикновенно става наистина. Ако това е някаква способност мога ли да я развия.

16.   И аз сънувах много кошмари, защото гледах много страшни филми. После спрях да гледам страшни филми поради тази причина. Като по-малка също сънувах един и същ кошмар, но го сънувах през година. Предлагам ти да разпиташ за някои интересни филми, които не са страшни. Надявам се да ти помогнат ако ги гледаш преди да заспиш.

17.   Аз бях сънувала така един и същи сън и всяка сутрин по изгрев се събуждах мокра от сълзи. Какво направих ли, представих си че всичко изведнъж се руси и се превръща в една огромна поляна след това яхвам един кон и така.
Повече не го сънувах този мой кошмар.