Споделена история от Тинейджърски

Поредната драма...
Здравейте... няма да искам съвет... само имам нужда да споделя на някого... А в анонимен сайт при група непознати е най- добре...

Аз съм на 14 -не се лъжете по- годините... не изглеждам на толкова на външен вид- висока съм, с дълга кестенява коса и малко руси кичури (която изправям), винаги нося лек грим ( фон дьо тен, очна линия, молив и спирала ) излишна информация, но исках да добиете представа за мен :)

За сметка на това и акъла ми в живота не е като на 14 годишна... осъзналасъм много неща... винаги давам най- разумните съвети на хора от възраст 10-11г... чааак до 50-55г... и който ме е послушал никога не се е оплакъл :)

Та... Живота ми беше прекрасен... Докато тази есен всичко се обърна на 360 градуса!? Гаджето ми ме остави... (не беше поредната лигавщина, а доста сериозна връзка, но...)... Приятелите ми рязко ме изоставиха... също без причина!? Дори най- добрата ми приятелка се държи по- студено... Не знам защо... не виждам промяна в себе си...
Съучениците ми ме мразят... също не зная защо !? .. Не съм провокирала с нищо такова отношение... В училище получавам само слаби оценки... въпреки, че уча... мозъка ми сякаш отхвърля всичко...
Скоро получих първо наказание заради неизвинени отсъствия...

Но най- лошото от нещата е, че родителите ми са ужасни с мен... Майка ми и сестра ми ме обвиняват за всичко... каквото и да се случи... винаги аз трябва да съм виновна... от майка ми през целия си живот не съм видяла нищо... само и единствено от баща ми, който наистина ме обича... но разбира се сестра ми взема рано или късно всичко...

Баща ми често го няма... и на него му е омръзнало от тях... и през времето, в което го няма ме тормозят по всякакви начини... кошмарно е... Той си замина в събота някъде... да си почине... и от тогава съм с тях... вече се побърквам... истински КОШМАР е... днес дори ме биха :| ...

Още щом той си обърна гърба ми взеха телефоните ( 2 ), пресата за коса и още куп неща... Днес успях да му се обадя... обеща, че още утре щял да си дойде... но ще видим... Той ще си дойде... ще оправи нещата... но не мога да живея така и за напред... не знам вече :| Е, това беше моята история :)) Идват празници... весело изкарване :)

Коментари

1.   Аха! 360 градуса значи! ... и до 50-55 години... , и фон дьо тен... , и ( 2 ) телефона... Браво, браво! ...

3.   гадна история горе - долу прилича на моята :) но виж сега живота е хубав ( наистина не съм някоя с страхотен живот а с ужасен ) но това ми е помогнало да разбера някои неща, не се притеснявай защото ''това което не ме убива ме прави по - силен'' ти ще станеш добър и умен човек :)) сдобри се с приятелите ти а да не ти пука за майка ти и другата ;) важното е че си с добри отношения а баща ти ТОВА Е САМО ВРЕМЕНЕН ПЕРИОД!!! От София ли си аз съм на 13 можем да се запознаем

-ЕСТЕЛ-

4.   Мило момиче, ако се обърне нещо на 360 градуса, все едно е описана окръжност, т.е. връщащ се там откъдето си тръгнала. Предполагам, че имаш предвид 180 градуса. Както е да е. Освен че, не знаеш математика, казваш, че имаш двойки и неизвинени отсъствия. Също така ползваш тежък грим. И така нататък, да не изброявам.

Ти може да не виждаш промяна в себе си, но най-вероятно твоите приятели са пораснали и са станали по-отговорни. С тези характеристики, които описа едва ли си повод майка ти да ти похвали. Но чак пък да ти бие - и това е прекалено, най-вероятно израз на безсили Опитай се да се вземеш в ръце, иначе те чака път все по-надолу и ро-надолу.

5.   ари стига сте се лигавили

6.   "Винаги нося лек грим ( фон дьо тен, очна линия, молив и спирала )" Абе момиче, ако това за теб е лек грим, представям си какъв ти е "тежкия".. Кичури, изправяне.. Отсъствия, двойки... Отлична представа добих за тебе. Явно си била, с извинение, една малка неблагодарна пикла, която я е грижа само за себе си и не отценява какво се прави за нея. Вероятно, с право те обвиняват, но те е страх да си признаеш. Малко е прекалено да те бият. Това не разрешава нищо. Спри да бягаш от час и си оправи оценките, защото точно сега създаваш впечатление на учителите, а предполагам не искаш да те знаят, като тая дето е постоянно без домашно и закъснява за час.

8.   Аз от трети клас започнах да се гримирам. Тогава беше модерно лилаво червило и сини и зелени сенки. Освен това ходих все с прозрачни блузи, гол кръст, прашки-знаете как е. Със спрей си правих косата розова, лилава, червена.
Какво по дяволите общо има външният вид. Никой тогава не ме е упрекнал за начина, по който изглеждам. Дори не са ми лепвали етикета "ку*ва", което е неизбежно в днешно време. Аз дори още съм девствена де.
Момичето си има разни дребни проблеми нармално за възрастта си и споделя. А вие веднага я нападнахте.
Авторке, свиквай от сега че всички ще те мразят и че няма да имаш истински приятели никога, защото реалността е такава. А и като станеш на 18 стягай багажа, защото родителите само пречат.

9.   1 и 3 са прави и бих добавила че поне има кой да те обича-баща ти а и лекият грим за тебе е като на магистралка с извинение

10.   Да не би някой доброжелател да ти е направил магия? Това ми беше първата мисъл. Звучиш ми като много свестно момиче и много ти съчувствам. Дано поне баща ти е на твоя страна и ги постави на мястото им тези скубли, които си позволяват да те бият и да ти взимат телефоните. Интересно преди раздялата "много сериозния" ти приятел (колкото и смешно да звучи за твойта възраст), пак ли така не ти вървеше в останалите неща? Най-вероятно просто те е използвал - не се доверявай лесно занапред.

Към №6 "с извинение, една малка неблагодарна пикла, която я е грижа само за себе си и не отценява какво се прави за нея. " - няма какво да се извиняваш, както и аз няма да ти се извинявам като ти кажа истината за теб - ти със сигурност си една дърта закоравяла кранта, която за всяко мръдване на пръста си в услуга на детето си, което ? е задължение така или иначе, очаква да я боготворят и да й свалят звезди. Ако искаш да са ти благодарни, направи така, че да са си благодарни - ама с насилие това не става, нито с обиди от рода на пикла - сигурна съм че така наричаш и собственото си дете/деца. Става с уважение и разбиране към този, от когото чакаш въпросната благодарност.

11.   Значи аз осъзнах че живота на авторката моя този на номер 3 и на други хора е такъм - ужасен!! Аз миналата година бях пълна отличничка нямах ниски оценки и имах много приятели но ови през лятото приятелките ми ме намразиха - пак незнайно защо - а сега немога да изкарам по - висока оценка от 4! е имам и 6-тици но рядко! Какво става с мен! Започнах да пиша в този сайт и да споделяв осъзнах, че когато не те познават, а можеш да споделиш е най - добре! затова ако имаш нужда да поговориш с момиче на горе-доло твоята възраст пиши на моя имейл *****

Moдератор: Не публикуваме лични данни.