Споделена история от Тинейджърски

Малка ли съм на тези години да имам гадже?
Привет! Аз съм на 12 години, момиче.

От доста време чета историйки в този сайт, та реших и аз да споделя!

Да се опиша малко.. Високо, определям се като хубаво (поне така ми казват), спортно и забавно момиче. Като на моите години разсъждавам добре, не искам да се хваля. Обичам да съм сред хора, мразя самотата, лошото е, че не попаднах в хубав клас. Само с петима човека има доста смях. А нали обичам запознанства, гледам да се поздравявам с повечко хора в училището.

Е, както казах, четох доста. Много си малък/а на 12 да имаш гадже и си задавате въпроса: ''Че като сте на 12 какво правите?'' - Ами ето го и моя отговор, защото аз изпитвам силни чувства: ''Да бъда с любимия човек не искам секс на тези години или толкова целувки от това да бъдем заедно, един до друг, просто да се обичаме'' И сега какво пак ще си помислим... Силна обич на тези години? Временно е, спокойно. Е, да може да е временно, трябва да си прекарам супер детството, но тука където съм... Момчетата-футбол, а момичетата кой ги знае...

На 12 може да съм малка, но защо пък да не пробвам? Дори и да е с момиче. Жалкото е, че ме е срам да се нарека бисексуална, но това е отделен въпрос, а моя е, дали ще е окей на тези години да си имам някого?

Благодаря, че прочетохте моята история и се надявам да ми помогнете! :)

Коментари

51-61 от 61

59.   Аз също съм на 12 години, момиче. За мене гаджета на тази възраст е като да се прегръщате само, да се разхождате заедно, да си споделяте неща от ежедневието и не само, да ти носи багажа:D. Без целувки, че и повече!

63.   Слушай и аз съм на 12. Не ти трябва гадже на тази възраст. Чак като станеш гимназията.. и по нататък. За какво ти е гадже да те оковава във вериги? Първо завърши с някаква хубава професия и тогава мисли за гаджета. Повярвай ми не ти трябва гадже. Аз нямам и се чуствам много свободна.

64.   Аз съм за ако само играете на площадката и се подкрепяте. Ама за другото си още малка. Аз лично си мисля, че на тази възраст е глупаво да наричаш момче, което просто си харесваш малко повече, "гадже". Това, което изпитваш на 12 не е нищо близко до любов. Любов е да разбираш емоциите на човека срещу теб, да приемаш недостатъците и различията т. н., тоест това е дълбоко емоционално обвързване. На 12 години не може да има такова, защото още не си достатъчно зряла. Дефиницията на гадже е:
"Приятел/ка, с когото/която сте във връзка, базирана на любовно влечение между двама ви"- Уикиречник
Има време за гаджета, още нито един от двама ви не е оформена личност.

65.   Аз съм на 13 а до скоро имах гадже на 11. Ти сама прецени ;)

68.   Аз съм на 10 и имам гадже. Целувал ме е по бузката и за мен не е нищо ненормално да се гушкаш и да се обичаш. За секс въобще не говорим, но всички ни нападат. Поне така е с моите съученички. Майка ми знае и одобрява стига да не прекалим с прегръдките. Все пак тия дето са по - големи и се присмиват не са на наше място все пак това са няколко години и няма защо да се определят като нещо повече.

69.   Съгласна съм! Понякога любовта идва неочаквано в живота ни! ☺

72.   Здравейте, аз съм на 12! На 10 си имах, , гадже, , вървяхме заедно исе говорехме нищо сериозно, но на 11 имах гадже, с което се държахме за ръце изпращаме се и се целувахме се по бузата. Сега с нетърпение искам да дойде гимназията, за да си имам истински приятел, защото сега всички са тъпаци! Според мене не си малка просто пробвай!!! Аз много искам, но незнам вече няма нормални момчета! Моля за съвети?? !

74.   Номер72изпитвал сам го момче сам. Мога да ти дам като съвет да бъдеш себе си и да не гледаш другите, ако ти се подиграват. Ако искаш съвети ме намери в Facebook
Hackera Wee. Очаквам те! ;-)

77.   Намерил и си гадже, авторке!
One girl

78.   Дори не прочетох историята, а само ти видях годините!!! Даа, много си малка. Още не си се развила като личност!!! Едва ли знаеш колко венерически болести предават момчетата. Как да не направиш майка си баба и така и така нататък!!! Чета един коментар за отзад и вече ти казвам, че певеца на Куин -Фреди е умрял от СПИН точно от отзад. Най-лесно от там проникват вируси, бактерии, гъби и тн и тн. Ще питаш защо, ами защото влагалището има микроорганизми, живеещи вх лигавицата за предпазване от зарази.
Сифилис, Гонорея, знаеш ли, че има един вирус, който не може да бъде спрян от контрацептиви, поради факта, че местоположението му вх организма е малко над обхвата на кондома, което при близък контактсе се предава.

Конжентрирай се върху личностно развитие!!!!
25Ж

80.   До номер 56:
Разбирам много добре (НЕ съм номер 53), аз също съм 10 но сега след 4 клас ще се местя в други училище я той ще остава... Не знам как да му намекна че го харесвам без да му казвам.... Малки сме ама.... За онуй нещо чак на 20...

51-61 от 61