Споделена история от Тинейджърски

Приятели за секс? Объркана съм!
Здравейте на всички :)
Ето я и моята история
Ще разкажа по накратко да не ви отекчи много той е с 2 години по голям от мен.

Харесвам едно момче близо от 5 месеца. Той е супер мил добър. Има уникален характер. През тези 5 месеца целта ми беше да се сближа с него колкото се може повече и си мисля, че постигнах нещо. Наскоро той ме попита дали иска да се видим някой път и аз се съгласих естествено видяхме се бяхме само двамата разхождахме се беше супер.

Преди седмици ме покани у тях, но беше 8 часа и аз не отидох. Беше ме попитал да станем приятели за секс нещо от този сорт, но не се съгласих.

Та въпроса ми е дали се възползва от мен и ме взима само на бъзик или се чуди как да ми привлече вниманието. Не знам объркана съм. Един път се държи супер мило и иска да излизаме, а друг път имам чувството, че съм му безразлична.
Мерси на всички които прочетоха моята история и на тези които ще ми помогнат с коментара си(:

Коментари

1.   Загорляк!!! Остави го!!

2.   Аз мисля, че той иска само секс с теб. Няма никакви други чувства. Дори той ти го е казал като те е помолил да сте приятели за секс.

3.   Мисля, че то е казал в прав текст- момчето иска само секс.

4.   Дам... Определено иска само секс

5.   От автора:Ами каза, че идеята не била лоша ама може да не го е казал сериозно

6.   Хайде сега съвет и от малко по-голяма и опитна. Хубаво го отсякохте момчето - изкефихте ме. Не го оставяй напълно - вероятно и той е също толкова объркан като теб.
"Беше ме попитал да станем приятели за секс нещо от този сорт" - не е много ясно какво те е попитал и оотук може да стане объркване - приятели за секс или приятели със секс - има разлика.
За да разбереш дали те взима на бъзик - просто не му се давай "за жълти стотинки", т. е. не пречи да продължите с разходките и други жестове от негова страна, но вникакъв слъчай не му уйдисвай. Ако има истински интерес към теб няма да те изостави. Другият вариант е да те използва за собственото си удоволствие и с това да си останеш.

7.   Е и аз съм от теи който ще го оплюят - Зарежи го ако си сигурна че е казал - приятели за секс - това значи че е перверзник който иска само секс от теб но ако е казал нещо като приятели със секс - вече значи че иска сериозна връзка - ако го е написал на чат виж точно а ако го е казал - го попитай какво точно е казал!

8.   Смисъл от началото той вика имам някаква идея ама ще ме помислиш за луд. И просто гледа един филм казва се По Приятлски и много му хареса, но не е било много на сериозно май не знам за това съм объркана

9.   Здравейте и от мен! Поставям се на мястото на момчето, защото преди месец скъсах с гаджето си, а в момента харесвам едно момче, но не го искам за гадже, а просто от време на време да се забавляваме заедно. Не искам нищо ангажиращо. Та може и това момче да си има някаква причина, за да ти е казал така. Дай му време и ще разбереш каква е истината

10.   Ами изяснихме се той не ме харесва, но за това негово предложение нищо не каза, а и аз не искам само да ме използва за това (:

11.   Виж, аз самата попаднах в ситуациятa " fuck buddy " и до този момент не съм съжалила. Най-важното при мъжете е да приемаш всичко, което кажат, буквално. Ако каже, че иска само секс, значи наистина е така. Ако наистина имаш някакви чувства към него, по-добре не започвай нещо, за което подозираш, че ще свърши зле за теб. Няма как да знаеш със сигурност, докато не пробваш, разбира се, но тази концепция в живота е доста по-различна от филмите. Happy ending-а е по-вероятно да е срастен секс в леглото отколкото обяснения в любов и т. н.

12.   Има няколко вида връзки, сериозна връзка и неангажираща връзка! Неангажиращата връзка според мен е приятели за секс! Двама приятели или само познати, а защо не и непознати се събират заедно само за да правят секс и когато единия има нужда от другия му звъни и другия, ако е на разположение си свършват работата. Няма чувства, без ревност, без очаквания, без обвързване могат през това време да се срещат с други или да имат сериозна връзка с някой друг като през това време престават да се виждат или сами си определят какви правила да спазват!

13.   Щом ти е казал, така е ясно че само ще те използва. Съветът ми е прекрати всякакъв контакт с него и си намери свястно и добро момче, което ще те цени и уважава.