Споделена история от Тинейджърски

Обичам я от две години, но не знам как да и призная!
Здравейте, влязох в гимнязията в девети клас и още от първите дни се влюбих в едно момиче от моя клас много хубаво и скромно момиче. Сега съм в 11 клас и още не съм й казал.

Това ме подлодява, но нямам и смелост да й призная защото не знам как ще реагира. През това време от девети клас до сега съм пробвал с други момичета, но не е същото не ги обичам. Само нея и това е, но ме е и страх като рабере как ще реагира.

Вече не издържам да държа това в себе си направо ще избухна мисля скоро да й призная, но не знам по какъв начин да го направя.
Може ли да ми дадете някакви савети от ваши такива случки или просто да ми дадете савет по какъв начин да й кажа !!!

Коментари

1.   Здравей! Общуваш ли с нея? Как се държи като е около теб? Ако сте в приятелски отношения, говорите си, дори сте излизали, можеш да събереш смелост да й признаеш. Възможно е и тя да те харесва, но тъй като е по-скромна да се срамува да си признае. Направи първата крачка.
Успех
Айрес

2.   Мисля, че трябва да почакаш още малко. Покани я да излезете няколко пъти, за предпочитане е да се опознаете по-добре. Не й го казвай от раз, понеже има възможност да те отблъсне...

3.   Еми ходим на хижи на вили, но смисал целия клас. Последния път седна до мене танцувахме селувахме се по бузата, но това беше сигурно от влианието на алкохола аз бях по настоятелен, тя като че ли леко ме отблъсна смисал каза >Ако може да не ме целуваш< но нали ви казах че е скромна и не ме е нагрубила. В даскало отношенията са ни почти никакви смисал тя си дружи с 3-4 човека от класа. Опитвал съм се да завътя някакъв разговор с нея в даскало но имам чувстото че им вадя думите с ченгел.
Междо другото сега им написах в скаип >Обичам те < дали да го махна смисал тя още я няма в скаип и не го е видяла :?
Савети някакви :???

4.   Бързай докато не си хване някой знам го от опит.

5.   Да обичаш тайно, значи да страдаш безкрайно. Признай и преди да е започнала сериозна връзка с друг, тогава вече ще е късно
Беатрис

6.   Хора незнам аз съм просто ужасно зле, скапана съм не съм спала от доста време или ако заспя го сънувам как идва при мен и ми казва колко ме обича и след това ме целува но ови това е само сън, първоначално си мислех че е овлечение но не е просто съм луда по него, гледам го и очите ми немогат да се откъснат от него, моята бфф също го харесва - ужас - не се караме за него, но аз се притеснявам защото, нама да понеса ако и предложе да станат гаджета, защото имам чувството че я харесва, веднъж я взе на ръци и я качи нагоре по стълвите - защо та постъпи така и с мен - моля ви помогнете, направо полудявам! Имахме физическо, играехме волийбол в салона вътре и той влезе в стаята както бяхме 8 на 3 за мен станахме 8 на 8 просто се разсеях и после ме победиха, а и топката ме фрасна по главата, после един негов съученик започна да звънит с една камбана в стаята, аз започнах да им се карам защото часа още не беше свършил опитвайки се да привлека вниманието му, и аз уж крещях на приятеля му но не отделих поглед от него! Плс помогнете ми често следя отговорите!

7.   A защо не я поканиш на кафе след даскало? Или просто да се поразходите заедно. Започни разговора тактично и заобиколно, виж я първо дали е в настроение. След това внимателно й признай какво чувстваш. Може и да се стресне отначало, но това е нормално. Ако те харесва, ще ти отвърне със същото. Ако не - поне ще си спокоен пред себе си, че си опитал, а не си я оставил да си отиде просто така.
Желая ти успех! :)

8.   Номер 7. Ем да и аз така мисля да направя. Макар вече им написах че я обичам, но ще я поканя на кафе или разходка да си поговорим. Смисал аз като им писах обичам те станах от компютара и гледам ми мисала >Снощи май си бил попочерпан < Явно сега си мисли че съм се базикал. Днеска в даскало нямаше одобен момет да поговорим, но после като дойде в скаип мисля да я питам да излезем на някаде и да поговорим просто. Вече 2 години чакам но ти си прав за всичко.
Ще видим тези дни какво ще стане и ще ви кажа каква съм я свършил, макар че си мисля че ще се шокора и в даскало няма да си приказваме хич, но нека да видим :)))))

9.   Мерси за саветите хора ;) Благодарен съм ви сега и призанх по скаип, но не съм и разказвал с подробности за любовта ми към нея утре сиурно ще излезем, но просто да си поговорим или поточно да ме изслуша какво има да им казвам за чувствата ми към нея. От начало 5 мининути не мога да я обедя че говоря изтината тя мислеше че се шегувам и така. Смятам обаче че от сега на татък ще сме още по дистанцирани един към друг ама то се очакваше нито съм някав паралия че да я водя на сам на там раоботя след даскало събота, неделя боря се с живота, но поне малко или много щ е ми олекне.
Да става каквото е писано!!!