Споделена история от Тинейджърски

Мъж на 22 с момиче на 16?
Според вас какво вижда един мъж на 22 в момиче, което е само на 16? Ако проявява някакъв интерес какъв може да е и дали има задни мисли, след като знае, че до там едва ли ще се стигне ?
Благодаря ви!

Коментари

1.   Какво е „задни мисли“?
Ако имаш предвид „секс“ (о, това лошо-лошо нещо), да - разбира се, че те желае, но това се отнася и за връстниците ти. Дори един 16 годишен е доста по-надъхан на тази тема.
Иначе, ти си големичка вече, можеш сама да си решаваш. Над навършени 14 г. в България е законно мъж да прави секс с теб, ако е доброволно. В най-рестриктивните законодателства границата е 16 г., а ти и тях имаш.
Спокойно. Има си и предимства - първо, той би те чакал доста време, а един пикльо ще гледа да си свърши работата, второ - опитен е и няма да те разочарова, а и ще разбира от контрацепция за разлика от връстниците ти и няма да ти надуе корема без време.
Но, да - всеки мъж или момче от сега нататък, който навлиза в живота ти ще има „задни мисли“. Човешко е, а и не казвай, че ти ги нямаш...

2.   Нещо си се объркал... мъж още не си...
след 25 драги...
а иначе много като теб си хващат гаджета на 15 защото по - големите не им обръщат вним.

3.   Какво виждат ли? Много е простичко-момиче, чийто хормони бушуват.... не говоря само сексуално, но и е готова за любовта, иска да си има приятел. По-лесни са им, минали са по този път, знаят как да ги впечатлят. Иначе, мдааа, повечето имат задни мисли, само че знаят как да навият момичето, без тя да се усети. Един вид зарибяване, толкова прецизно и внимателно, че момичето го мисли за уникален мил човек, който не я пришпорва за секс, леко романтичен и я разбира напълно. - никой не може да ги убеди в противното.

4.   Ами за разлика от горните коментари, които супер убедено генерализират и изказват масови присъди, като дори не могат да уцелят пола на автора (който със сигурност неслучайно е пропуснат), аз бих казал, че много зависи от момчето и от момичето.

Има момичета на 16 с по 10 бройки, които за друго освен за секс не стават. Има момичета на 16, които са пълни сдухли. Има момичета на 16, които са много напред с мат'ряла (умствено и житейски) и го използват както им е удобно - или да чукат който си искат, или да си търсят подходящия човек.

Същите неща важат и за момчетата на 22 - да не ги повтарям отначало.

И сега всичко зависи какъв тип момче на 22 ще срещне какъв тип момиче на 16. Има доста възможни комбинации, и съответно доста възможни начини да се развият събитията. От това да я отвори и да й бие шута, през това тя да му бие шута, щото е сдуханяк, през това той да я чака сума време и накрая да им писне и на двамата, и стигнем до това, че понякога от такива връзки произлизат и бракове.

Авторе или авторке, никой не може да ти отговори на въпроса обективно, без да познава хората, за които става дума. От така зададения въпрос ще получиш само отговори, пълни с предразсъдъци, всеки съдейки по неговия си опит, който на тебе я ти върши работа, я не.

Или дай повече информация за хората, или - силно желатено - си напъни сивото вещество и помисли сам/а малко трезво за нещата! Да можеш да преценяваш бързо, обективно и правилно хората срещу себе си, е много важно умение, което ще ти трябва много често занапред в живота и за най-различни неща, не само за намиране на партньор.

Кубрат

5.   ВНИМАНИЕ. Сформират се групи от мъже, които изкушават малки девойчета с цел да ги отдалечат от семействата им, после да ги изнасилят по няколко пъти групово и след това да ги използват за проститутки на които взимат всичките пари.

6.   Работи ли този мъж, има ли си честни доходи? Познаваш ли неговото семейство, роднини. Какво знаеш за него.

7.   От авторката : А мислите ли, че може да съществува такава връзка без интимни отношения? И изобщо правилна ли е?

8.   Номер 7, авторке - за правилното ти си решаваш кое е правилно и кое не. Не се оставяй хората да ти казват кое е правилно и кое не, използвай главата си. Ако не можеш да прецениш, значи не се хващай - но не защото не е правилно, а защото не си дозряла за това още.

Ако питаш мен - няма причина да не е правилно, ако и на двамата ви харесва и се искате. Но това вие си го знаете, на никой друг не му е работа.

Дали е възможна без интимни отношения - ами пак зависи от хората. Ако питаш мен, нормален и здрав човек на 22, без значение мъж или жена, няма да започне каквато и да е връзка с друг човек, без да иска да има интимни отношения с него. Нормално е. Вече ако ти не искаш дали той ще се съгласи да те чака, това е друг въпрос - питай него, не нас. Тъкмо по този начин ще разбереш и колко държи на теб и дали те иска за секса или заради теб.

Кубрат

9.   Не знам защо иска да е с мен!? Защото съм различна от бившите му, заради това, че съм неопитна или просто не може да се намери свястна приятелка.. Толкова въпроси си задавам, но не намирам отговорите..

От авторката

10.   Авторке, мислила ли си, че може би е с теб заради теб самата, че възрастта и опитността нямат значение?
Остави се да те обича и стига с глупости... Понякога човек просто трябва да се довери на мъжа до себе си

11.   №10 Благодаря ти, мисля, че си прав/а : ))

12.   Мъж на 22г... аз съм на 46г. и не си спомням в живота си да съм виждал мъж на 22г:) То и на 25г. не бих казал, че са мъже-но хайде, все пак по-може да се приеме. Но на 22г. си е обикновено момче, да не кажа нещо по-нецензурно.

13.   Аз съм на 22 и се дразня ако някой ме нарече мъж. Хубаво е да си все още момче, младеж, бих се почуствал дърт ако някой ме нарече мъж. Не обиждам никой, рано или късно и аз ще стана такъв. Е някой може и на 18 да станат може, обаче когато се женят.

Авторке на пост 7- малко трудно ще съществува такава връзка без интимни остношение. В кой век живеем.

14.   запознахме се с гаджето ми когато бях на 17, а той на 23 :) Супер яко е защото е вече поизраснал и се е научил да поема отговорност. Държи се много по-зряло а и в секса е супер... Мисля че със сигурност би те изчакал... ако наистина има чувства... разбира се че връзката е възможна :)

15.   Така, моя приятел също беше 6 години по-голям от мен, когато се запознахме, аз бях на крехката възраст от 13 години, а той на 19(между другото и до днес сме заедно). Първите 2 години бяха гушкане, целуване, но не и се*с.. изчака да стана на 15 и го направихме, изобщо и двамата не сме бързали със ''задните мисли''. Според мен лошо няма, понеже и аз съм го изживяла, стига момчето да е сериозно и да не те натиска за се*с, ако ти не искаш, значи няма да го направи или обратното... Връзката ви е възможна, но ако чувствата са и от двете страни.. пък и на теб няма ли да ти е готино да се изфукаш пред приятелките ти с такова момче?

16.   От авторката :

Аз също смятам, че ако има истински чувства ще почака! : )