Споделена история от Тинейджърски

Как да го накарам да се издаде сам?
Как да предизвикам едно момче само да се издаде и да ми покаже че ме харесва? От известно време с това момче станахме много близки, през междучасията си говорим и като мине покрай мен все се закача. :D Но е от този тип, които не можеш да ги разбереш кога са сериозни и кога не, затова ми е трудно да преценя дали ме харесва или просто така. Към мен има малко по-различно отношение отколкото към другите винаги като говорим се усмихва и ме прегръща...

Не е грубиян и простак напротив всички го харесват и се разбират с него, винаги ще пусне по някой майтап и има една такава усмивкааа! Офф не знам какво да си мисля затова се сетих за този сайт и си викам айде да видя поне какво е мнението на другите. Предварително благодаря на тези, които ще пишат:)

Коментари

1.   И аз си падам по едно такова момче, няма оправия!!

2.   Така като гледам, момчето май е хомосексуалист... 347

3.   Mила при мен положението е абсолютно същото с едно момче от моя клас. Той е много сладък и със страхотна усмивка. Все се закача и се чудя дали има някакво по-специално отношение към мен. Мислила съм и аз да отвърна със същото, но все се отдръпвам. Моят съвет към теб е да се престрашиш и да му покажеш, че не ти е безразличен, а той ако има нещо към теб веднага ще си проличи. Успех от мен ;))

4.   Хората са лесни за разбиране, вие просто сте твърде недоразвити че да можете да разберете и бъкел от нещо. Имаш две опции... чуди се още 100 години какво да правиш, или просто отиди и му кажи " така и така, харесвам те и дрън дрън ".. малко мозък ви трябва.. >_>
И порастни малко преди да започнеш с глупостите, не си достатъчно голяма.

-Death_Blade ^

5.   не се заблуждавай едва ли има чувства, приятно му е да се базика, да прави шоу, пък и ти щом не се противиш и сърдиш още повече го прави без да влага по-сериозна умисъл. За съжаление е това, не се прехласвай мило момиче че ще плачеш после

6.   Мен ако питаш той вече се е издал, ти какво писмени показания ли искаш? Ако искаш един по-сериозен намек от негова страна, нз трябва игра от твоя страна. Според ситуацията, момента сам ще се открие, трябва да прецениш на момента как да реагираш, току виж и той импусивно намекне нещо по така. Само трябва да прецениш дали е искрен. Успех в развитието на нещата.

7.   Оф абе я си намери гадже и остави хората намира. Целия сайт е пълен с такива безсмислени глупости

8.   Хора харесвам много едно момче, но той каза че не ме харесва, а харесва най-добрата ми приятелка. Виждаме се всеки ден като излизам след обяд, но не знам как да го накарам да ме харесва.

9.   Ако не си срамежлива, просто му признай. Друг малко изтъркан вариант е някой път, когато имате повече време за разговори и сте сами, му кажи че харесваш едно момче, но не знаеш какво да правиш и искаш съвет от него. Вече сама ще прецениш от неговия отговор какво да правиш. Третият вариант е да оставиш всичко в неговите ръце и времето да покаже. И не се притеснявай ако не стане нищо, ще има много след него. Все пак ти желая успех и дано нещата да се получат!!!