Споделена история от Тинейджърски

Случва ми се нещо много странно...
Здравейте! Знам, че може да ви прозвучи шантаво, но ето...
Скоро писах доклад за Райна Княгиня. И ми се стори доста интригуваща личност. Оттогава се чувствам много свързана с нея. А ето и най-странната част... Постоянно като слушам или чета за нея получавам нещо като проблясъци от миналото.

Например в час по история госпожата ни разказваше как тя е яздила кон с Бенковски и са водили хвърковатата чета и аз получих такъв проблясък. Аз яздех бял кон с Бенковски, а зад мен бяха хиляди коне и всички препускаха. Всички ме наричаха Райна.

И знам, че е много странно, но дори като гледам нейни снимки доста си приличаме и дори могат да ни сбъркат. Какво се случва според вас?

Коментари

1.   Психясваш

2.   Мисля, че въображението ти е в повече.

3.   Случва се това, че имате прилика, а другото вече на теб ти се иска да е така. Всеки човек е един изумителен сам за себе си и ако има някой, който си прилича с него то той е само негов двойник външно и нищо повече. Продължавай да и се възхищаваш и запомни, че и ти си уникална личност, но няма да има човек, който да прилича на теб по друго освен по външност. Всеки има свой уникален характер;-)

Много твърд характер 22.

4.   била си Райна княгиня в миналия си живот, или имаш ясновидски умения :) друго не може да бъде според мен. Спокойно не си луда :D

5.   Според мен има 2 опции - или в предишния си живота ти си била тя (много малко вероятно) или просто имаш прекалено развинтено въображение (най-вероятното) ;)
Тони

6.   Възможно е да имате някаква родствена връзка. А може и да си нещо като ясновидец. Аз ти препоръчвам да поговориш с някого за това и да се поровиш в нета. Успех!

7.   Ок ся има няколко отговора на проблема ти

1:В миналия си живот си била Райна Княгиня

2:Ти си медиум със скрит потенциал.

3: Луда/луд отивай да си извадиш жълта книшка

4: Някои от миналото се опитва да ти праща спомени. Незнам защо... може да ти покаже таен начин за пътуване в миналото.

Ако е 1 или 2 Може да се свържеш с някои психолог да те постави под хипноза и да видиш какво че направиш. Ама е ного скъпо. Аз сам се пробвах да се науча ама е горе-долу сложно.

Ако е 3 Успокой се и го приеми. Поне ще бъдеш най-готината в класа. Нормално поведение, Лудост в главата :D ама съм сигурен че се свиква. Нали и аз така свикнах, и вече е малко трудно че като заспя на училище, нямам престава дали съм буден или спя защото чувам реалното ама си сънувам някакви глупости.

Ако е 4 : Мамка му, АКО ТОВА НАИСТИНА СТАНЕ искам да съм ТАМ

А пък ако си наистина медиум ТРЯБВА ДА ТЕ ПОЗНАВАМ.... Неискам да плащам 600 лева за 15 минути лъжи от някои самонарекал се Медиум. А пък ще е и гот ако и аз започна да получавам видения или нещо от тоя сорт

8.   Здравей мила! Не мога да ти отговоря какво се случва, но за твое успокоение искам да ти кажа, че напоследък ми се случват същите неща. На колко си? Виж, може всичко да е плод на фантазия, а може също така да е някакв спомен от миналото. Можем само да гадаем....

10.   Случва ми се постоянно това е странното, но толкова силно само с тази личност

11.   А аз мисля че в предишния живот съм бил бакоган топче, , защото имам видения че ме блъскат в земята.

12.   Всичко е свързано с твоето въображение.. Та ти не си наясно какъв е броя на Хвърковатата чета. Четата е сформирана набързо от около 50 души в Панагюрище.
Не знам от каде тези дузини конници си "видяла".

13.   Дузини може да се използва и за брой от 50 конника н12 ти откъде знаеш!

14.   Йее тва е хипер яко

16.   Имаш фантазии

17.   стегни се ;))

18.   Няма лошо да има човек на който да се възхищаваш.
Другите се възхищават на актьори, музиканти и спортисти, ти се възхищаваш на историческа личност, това е похвално и говори за интелигентност.
Хората имат религии, възхищават се и говорят на висша сила, чието съществуване не е доказано; също така се молят, жертват и живеят така, както иска същата тази сила, чието съществуване е спорно. И го правят от векове насам.
Защо това, което авторката е описала да е по-налудничаво?
Сега това с нейните проблясъци е странно, но и аз съм получавала странни дежавюта. Има медицински и психологически хипотези защо се получава така и аз вярвам, че не са свързани с минал живот или нещо подобно, но въпреки това са плашещо реалистични.
Хубаво е човек да има въображение, това е най-полезното нещо, което може да има и което движи светът и кара обществото, технологията и културата да се развиват от, както хората са се появили на тази планета.
Само недей да се поддаваш прекалено много на налудничавите си (в хубавия смисъл) идеи, за да не се превърнеш във фанатик.

19.   Започни да медитираш, така ще намериш отговора по отношение на предната ти инкарнация.

20.   Не пишеш на колко години си. Но младите хора когато опознават себе си се идентифицират с някоя известна личност и искат да приличат на нея. Нищо лошо, стига да не се впуснеш в опасното, че ти си преродената Райна княгина. Вземи доброто от нейния образ за себе си и се оформи като силен характер. След време ще отшуми само, това желание да приличаш толкова на нея и ще заприличаш- на себе си.