Споделена история от Тинейджърски

Не успявам да го преодолея...
Здравейте! Аз съм на 15години и това лято бях на лагер с всичките 8ми класове! Видях едно момче, което не познавах, въпреки, че сме от едно училище. Първоначално дори не го харесах на външен вид. След като се запознахме ми стана симпатичен и след 2 дена го харесвах много! Погледат ми беше насочен само към него.

Едно момче от моят клас ми каза, че въпросното момче, което харесвам изпитвало същото към мен! Заключваха ни двамата, опитаха си да ни сватосат, всички му говореха колко бихме си отивалии, но той си знаеше неговото ии нищо не направи!

Една вечер ни заведоха на дискотека и той цяла вечер гушеше едно момиче от моя клас! Стана ми адски гадно! На другата вечер в дискотеката аз бях на нейно място. След 3тата водка, която пих на екс със сламка вече бях пияна. Не помня какво сме правили, но цяла вечер бяхме заедно. След това си тръгнахме хванати за ръце и ме изпрати до стаята.
На другия ден ме беше срам до го погледна, а той пък и нищо не ми каза.

След като си пристигнахме в града от който сме той ми каза, че иска да е с мен и едва след 5минути си промени решението. Не знам какво толко намерих в него, но и до сега след 7 месеца все още мисля за него и все още се побърквам като го видя!

Страшно много го обичам, а той саме ме залъгва... септември месец ми каза, че ще излезнем така и не стана... след това ме пита имам ли още чувсва към него, аз му казах ДА, той каза, че се радва и нищо повече! Правя се, че не ми пука, но отвътре умирам за него... Всичко бих дала за него... а той не осъзнава това! Как да го преодолея?

Коментари

1.   И аз така в една дискотека. Той от една година се опитваше да се запознае с мен.... хихи. Бяхме хванати за ръце, той ме хвана за кръста и т. н., но на следващия ден всички ме бъзикаха :( от завист. Той е голям отворко, аз съм малко затворена, без много приятели, но толкова да ме е харесал. Или аз така мисля. Беше само преди два дена, а сигурно месеци няма да ми излезе от главата!

Съвет: Не го преодолявай, а просто го потърси и настоявай. За да не съжаляваш после.

момиче на 15 :)

2.   И аз се опитвам да преодолея едно момче обаче не ми излиза от глава гадното е, че той е от друг град. Виждали сме се само по скайп, обаче не знам много го харесвам ,обаче той не се и сеща за мен. Преди ме търсеше, но явно съм му омръзнала, а след 1 месец схте ходя в неговия град, а той дори не се интересува, кофти е сигурно. Не ви пука, обаче ми е много гадно.