Споделена история от Тинейджърски

Не иска да ме остави!
През лятото започнах да си пиша с един приятел на бившия ми. Понеже бях наивна, смятах, че няма лошо. Той обаче ми предложи. Аз отказах. Беше ми говорил и за секс и му казах, че навярно иска само това от мен. Отговорът му беше, че просто бил директен и нямало какво да се лъжем - привличала съм го и сексуално. Но нямало да ме насилва, за всичко си имало време. Оттогава спря да говори за това.

Настояваше да се видим. След дълго увъртане се прежалих. Отначало си говорехме за времето и подобни глупости, но той ме гушна изневиделица. Започна да ме гали по косата и каза, че искал всички момичета да са като мен. Аз се отдръпнах, като излъгах, че имам друго предложение и възнамерявам да го приема. Той обаче ме прегърна по-силно и каза, че другият нямало да разбере за нас! Можело да се виждаме тайно. Аз отказах и си тръгнах. Разигравах го след това, тъй като много искаше да се видим. Молеше ме поне за пет минути, за две минути, но аз бях непреклонна. Той не спря да ме търси въпреки всичко. Интересува се с кого излизаш, къде ходя, опитва се да ме накара да ревнувам. Вечер го виждам да ме причаква след даскало. Седи по пейките и ме зяпа, като мина.

Скарал се е с бившия ми. Не иска вече да бъдат приятели. Наговорил му е куп глупости за мен - че сме се виждали тайно от него, че го предпочитам и т.н. Излиза, че съм някакво леко момиче, което прелита от цвят на цвят! А аз не съм такава. Тези приказки обаче объркват мислите на бившия ми сега ми е сърдит, а аз исках да запазим добрите си отношения. Въпреки че не сме заедно вече, аз го ценя и искам да сме приятели, но този мой обожател разваля всичко. На всичкото отгоре се месил и въввръзката ми с моето момче.

Веднъж бях на кафе и въпросният седна до мен уж да си говорел с бившия, а постоянно ме зяпаше и уж на майтап се подиграваше на тогавашното ми гадже. След като съм си тръгнала, наговорил някакви глупости и с гаджето се скарахме. Дори се разделихме за известно време.
Понеже не искам доброволно, иска да ме причака и да ме види. Страхувам се и не знам какво да правя!

Коментари

1.   Поредното леко момиче което неможе да реже един шамар му лепи и ще видим колко ще ти е обожател

БеЛиЯ МеЧоК

2.   Ами точно от цвят на цвят прехвърчаш - имаш вече име и момчетата знаят, че при теб ще получат секс...

3.   От авторката: От мен ще получат секс, но точно никога! Ще правя секс, когато се омъжа. С бившия ми не сме го правили. През първия един месец не се бяхме целували, камо ли нещо повече. Иначе наистина може би трябва да съм по-остра, защото по принцип съм мекушав човек. Все гледам да не обидя някого, все да не съм груба, а понякога се налага...

4.   Авторке, вярваш ли си?
Кой ще иска да се омъжи за такава ледена кралица като теб?
Като порастнеш, ще се сетиш, но тогава ще станеш жертва на някой лъжец - ще те мине, за да се изкефи на ципата ти и ще те отсвири.

5.   От авторката: а кой ще иска да се ожени за момиче, което спи с всеки - другата крайност. Не искам да го правя и няма да го правя. Освен това за някои хора жена, която е спала с мъж, преди да се обвържат с брак, е боклук, така че все ще се намери някой, който да ме, , вземе'' такава. А пък и проблемът ми не беше в това дали някой ще се омъжи за мен...

6.   Ами на мен ми се е случвало нещо подобно ама не баш същото, не беше толкова сложно :Д таа тегли им една майна на всичките и почни наново, а ако тоя не те остави намира кажи на някой по-голям да му забие два три шамара и аийдее ;дд шега

7.   Съгласна съм с номер 6. Бъди по-рязка. Най-вероятно тоя ти досажда, а ти се свиваш. В тази ситуация не си демонстрирай доброто възпитание, бъди ясна и не позволявай да ти се противоречи. Ако продължава, викни някой да го ступа и готово.