Споделена история от Тинейджърски

Приятелите ми винаги харесват моите приятелки
На 14 съм. Проблемът е, че приятелите ми винаги харесват моите приятелки. Никога мен. Винаги съм се чудила защо? Аз си харесам някого и започна да го печеля макар и бавно. След малко се появи някоя моя приятелка, даже не му е проговорила и той се влюбва в нея. И аз винаги им помагам да ги спечелят, с надеждата да ме забележат, но не.

Вече ми писна да съм сама. Всички излизат с гаджетата си, а аз си седя сама у нас и няма с кой да изляза, за да си намеря приятел. Не го изпращам като въпрос, макар такова да е заглавието. Просто исках да го споделя някъде, където никой няма да разбере кой го изпраща. Все пак няма да откажа и на отговори и ще се подпиша

~Smile

Коментари

1.   навремето и аз бях така, все като си харасвах някой и го запознаех с моя приятелка, те все харесваха моите приятелки но не и мен, но накрая срещнах моя приятел, с когото сме заедно вече почти 2 години, така че миля че и твоя ред ще дойде, когато му дойде времето.

2.   Аз като бях на 14 като теб въобще не са ми минавали през ум тези неща! Когато бях на 14 с децата си играехме с топка, на криеница, на стражари апаши, на капитане, капитане и т. н. А вие днешните деца на по 13-14 се чудите в кое кафе да се набутате, с кой ''пич'' да излезете и пропускате детството си! Не му е времето за гаджета, скъпа! Аз бях на 19, когато срещнах първия и последния си приятел! С него изживях всички онези хубави мигове и ще продължавам! Гледай си училището и си сядай на задника! Не му е времето да се гаджосваш. :)

3.   При мен положението е почти същото, само че аз изобщо не мога да спечеля някой. Да не би да си по-затворена? Аз съм по-свита и там ми е проблема, докато моите приятелки са по-отворени, по-общителни... естествено, че момчетата ще харесват повече тях.

4.   На 14, вместо да си седиш сама у вас, не просто седи, а учи и излизай да спортуваш. Друго не ти трябва. Гаджета, колкото искаш, има после.

5.   Послушай 4.
Аз бях до 16 грозното патенце, имах много атрактивна тогава приятелка, която не ги искаше, но просто само нея виждаха.
На 16 се разхубавих... а тя някак си погрозя, лоша ? стана кожата, знам ли.
От тогава не мога да се оттърва от внимание, дори става неприятно. За всичко с времето си. Отдай се на спорт и учене

6.   Значи тези коментари са много тъпи с извинение! Тя неиска да и давате някви съвети. Може тя да се чуства по-голяма и да иска приятел! Споко имам подобна история и късмет