Споделена история от Тинейджърски

Обича ли ме?
Здравейте! В момента преживявам много труден момент в живота си и, разбира се, е замесена любовта.

Нека започна от самото начало. Запознах се с едно момче. Случи се съвсем случайно: с моята много добра приятелка от училище излязохме от час и отидохме да играем волейбол във празния салон по физическо. След 2-3 минутки игра във салона влязоха 3 момчета (които са от класа на моето бившо, с което бяхме заедно година и имахме наистина сериозна връзка) и започнаха да играят баскетбол.

Познах единия - тайно го бях заглеждала още откакто ходех с предния от класа му. С приятелката ми отидохме при тях и започнахме да играем баскетбол заедно.

Оказа се, че той (ще го наричам М.) знае името ми и след като няколко пъти ходихме да играем заедно баскетбол, той си призна, че ме харесва и най-сетне излязохме на истинска среща. След това срещата се повтори и той най-накрая събра смелост да ме целуне. Беше невероятно - толкова си бях мечтала да се целуваме под луната. И накрая се случи.

И до тук със сбъднатите мечти. Един ден всичко започна да рухва: той ми каза, че не искал връзка, а само да излизаме от време на време и аз, глупачката, му казах, че и аз искам същото, като вътрешно крещях, че искам да сме заедно завинаги.

После приятелката ми започна да го сваля - той не й отвърна, но важното е, че тя ме предаде. След това той ми заяви, че не иска да излизаме, защото имал бивша приятелка, с която били заедно 1 година и го била наранила много и щял да се влюби в мен, а не искал да се влюбва повече. След което ме целуна. И на следващия ден го видях да ме гледа без да сваля очи от мен. А на по-следващия ден, когато мина покрай мен, дори не ме поздрави. Накрая отидох и го питах защо не ме поздравява, а той най-невинно ми се усмихна и ми каза здрасти.
Просто не знам какво да правя... Обичам го, но не знам как да постъпя. Моля ви дайте ми някакъв съвет по въпроса.

Коментари

1.   Много детско. Ще ти мине като на кученце.

2.   Съгласен съм с номер 1. Разбрах какво дете е след 2рото изречение... Порастниииии :Д на колко си? 12? -13? Намери си нещо по-продуктивно да правиш.

-Death_Blade

3.   Не знам обаче си представих сценарии на филм. Отиваш при него, усмихвайки се, като последната кисела краставичка в буркана и го прегръщаш. Той се секва... Та ра та даааам... питаш го "страх ли те е да се влюбиш" " Да е" "И мен"
--- ( Това беше в резултат на липсата на мозъка ми)

Предполагам не сте на повече от 16 години, така че няма да има проблем да си говорите. Не е нищо особено. В крайна сметка, ако му запълниш мислите, човека ще се предаде и ще менкате ролите си като в турска сАпунка. (да, аз съм баси и филмарчето). Даже не го виждам като някакъв проблем. Отпусни се!!! В любовта всичко се нарежда от самосебе си. Затова можеш да получиш доста критики. Както гледам между вас има някаква искра, следователно максимум 3 месеца и ще можеш да се похвалиш с афери, че и с гадже.

4.   Първи вариант-човекът ти е казал истината-страхува се да не бъде наранен отново. Може би е изгубил доверието си към момичетата и затова сега те избягва, въпреки че вътрешно силно те харесва. Обаче има и втори вариант-може просто да се е "забавлявал" с теб за известно време и да му е омръзнало вече, тоест чрез всичко това, което ти е казал да се опитва да те отпрати учтиво(прие една приятелка беше точно втория случай за съжаление). Много зависи от възрастта на момчето обаче-на колко е?

5.   Той е на 18. Не ми се ще да повярвам, че е било просто зарибявка, но ако наистина е така...

Автора