Споделена история от Тинейджърски

На никого не му пука за мен...
Здравейте, искам да споделя с всички моята история! Аз съм момиче на 17 години и вече трета година уча в Англия, ще си призная не ми харесва тук искам си в България, причините са много.

Ще започна със семейството ми, майка ми на скоро се омъжи за турчин по произход, но знае и български, в началото той беше добър с мене преди да заживее с нас, разбира се, след това той се промени както и майка ми почнаха да се държат с мен като с робиня, което ме издрани и разбира се един ден не издържах и отвърнах, след което той ме нарече малка к****а пред майка ми и тя нищо не му каза.

След време тоест на скоро попитах майка ми сега вуйчо ми като е тук защо твоя мъж не ме обижда както преди, а тя ме попита той какво ти е казвал и аз и припомних и тя ми каза ами ти си си к***а.Тогава разбрах, че моето семейство е разбито...

Това лято се запознах с настоящия ми приятел той е на 18 в момента учи той е там аз съм тук, всичко между нас е много тежко и на двама ни е много трудно, но както винаги и семейството ми се опитват да ни разделят, защото нямал пари да съм си намерела друг, което много ме дразни просто искам да се върна при него, но ми остават още 6 месеца вече 4 месеца минаха...

Той много ме ревнува както и аз него, но не искам да се разделям с него обичам си го, но ме е страх и това разстояние или тези месеци да не ме разделят с него. Достатъчно ми е гадно, че на никой не му пука за мен само той ми остана. Хора помогнете какво да правя?

Коментари

1.   здравей миличка.. Съжалявам за това което ще напиша, но това е мнението ми. Според мен е по - добре да изчакаш докато навършиш 18 и после на всички да има теглиш по една.. и на майка ти и на мъжът и защото не мога да го нарека твой баща.. а между другото къде е твоят баща в ситуацията.. ако някой се изкаже така за детето ми аз ще стана извършител на жестоко убийство ако ме разбираш.. А щом си имаш момче и се обичате.. ами много любов ви пожелавам и все пак няма значение колко е богат живеем в 21 век.. а и ти си търсиш приятел а не банкова сметка предполагам.. Стискай зъбки още малко а после вземи живота си в свои ръце..

Wall

2.   Не мога реално да ти помогна, защото не те познавам. Ако те познавах, може би щях да знам какво да кажа. В кой клас си? Тоест коя година? Със сигурност не си к... , па даже и да беше, това не е начин да се възпитава дете. За това съм на твоя страна - не са прави да те наричат. За жалост, това значи, че колкото по-скоро си стъпиш на краката, толкова по-добре. Тоест, сама да се издържаш и да се отделиш от тях. Работа, сама си изкарваш прехраната и сама се уважаваш, без да разчиташ на никой друг. И на много други деца се случва същото за съжаление. Трябва бързо, бързо да узрееш и сама да управляваш живота си. Имаш ли приятели около себе си?

3.   Според мен просто идваш от асоциално семейство и принадлежиш към т. н. white trash в кралството. Честито. Днес точно четох Daily Mail и в него се описваше, че точно бели момичета като теб биват считани от тамошните мюсюлмани за жени-боклук, лесни за минаване. Има дори едно английско момиче, което са убили, защото взела та се раздрънкала...
Бягай от пакитата, от турците и всякакви такива, връщай се в България при първа възможност (пълнолетие), за да се махнеш от средата на майка си и това „семейство“. Мизерийката и тук и там, само че у нас поне ще си нормално момиче, няма да си курвичка и няма да си дъщерята на асоциалната си майка.
(особено, ако си в Лондон - чесито)

4.   Направила е грешка, че живее с турчин! Те са 70 млн население и си имат жени ама се женят за нашите. Уважаеми българки, къде гледате има цял свят, а вие към турците гледате. Няма ли българи????