Споделена история от Тинейджърски

Не можем да го направим
Здравейте, моята история е много гадна и едва ли има други хора които да се чувстват по такав начин. С моя приятел сме заедно почти 2 години и не можем да правим секс, Просто не влиза. Опитваме се, но мен ме е страх, започва да ми става не одобно от толкова много неуспешни опити. И двамата искаме да го направим, но просто не става, наистина. вече започвам да си мисля сама да се отворя, но не знам как. Може да ви се струва страно, но това е моя проблем, обичаме се много и се желаем, но не може да ни се получи. Помогнете ми, не знам какво да правя. Мисля че ще ме зарежи и има това право.

Коментари

1.   Сигурно ще ти прозвучи смешно, а може и неправилно да съм разбрала историята ти, с моя приятел спах на 6 месец, бях готова още на 1, виждах го всеки ден и бяхме нон стоп заедно почти постоянно в леглото, имахме ужасно неуспешни опити не зная защо и при мен не влизаше, но един ден ужасно се насилих, не мислех за нищо др освен за възбудата бях мн мокра, беше мн тясно не искаше да влезе отново но все пак аз седнах отгоре, и с мн усилия..... влезе.... просто стана малко по амлко се отпуснах, бяхме заедно 3 год и при всеки акт в началото влизането беше трудно, но като цяло успях.

Желая ти успех и на теб.

2.   Може би си стягаш много вагиналните мускули. Пробвай да ги отпуснеш. Ако не е това опитвайте пак и пак. Все някой ден ще стане.

3.   Пробвай да се отпуснеш. Ти вероятно го прекъсваш като усетиш болка. Нормално е да боли, ама стискай зъби, няма как. Ако толкова не може да влезе така, да се опита да ти разкъса химена с пръсти. Ти не си виновна за нищо, успокой се. Явно и той няма достатъчно опит. Ако пак не стане, консултирай се с гинеколог. Щом се обичате, е ужасно жалко и тъпо се разделяте за нещо такова. Не знам защо сте чакали 2 години обаче! Нормално е той да се изнерви, колкото и да е влюбен!