Споделена история от Тинейджърски

Притеснявам се страшно много
Здравейте на всички, Аз съм на 16 години и искам да ви разкажа моята история, ако имате желание и време драснете по нещо. Имам си приятелка от година, страшно много се обичаме и преди седмица решихме да го направим (смисъл секса:)) ) и двамата имаме много развинтена фантазия и се възбуждаме страшно много само със целуфки прегръдки и т.н, миналия ден когато бяхме у тях тръгнахме и двамата да се събличаме, бавно и страстно (като по филмите:))... бях мн възбуден и я желаех страшно много, както и тя мене мисля...:) и тогава на звънеца се позвъня, едно такова стреснато веднага скочихме облякохме се, е то не беше много (по една блузка) и баща и влезе... супер конфузна ситуация, радвам се че той не разбра, а аз бях се изчервил много.

Днеска бяхме у нас и пак се получи същото...преди да си свалим дънките се прозвъня на вратата...беше майка, пуснали са я 2 часа по рано от работа...

И сега направо към въпроса, когато се самозадоволявам свършвам много бързо, сигорно няма и за 5 минути и се притеснявам страшно много, по време на акта дали няма да остане незадоволена.:(((
И не знам ако свърша толкова бързо кво да правя, да продължа ли? Ами пък ако не продължим да не се почувства като секс играчка или нещо такова... страх ме е!!!

Със здраве Златко:)

Коментари

1.   Така аз съм момиче на 16 имам си приятел от 1,5 вече го правихме много пъти и веднъж си говорихме нещо и стана въпрос за свършването при тях и аз го попитах има ли разлика като свършва сам и като е с мен - той ми отговори "има огромна разлика сам свършвам за 2-5 мин а с теб много по-дълго" не се притеснявай и да свършиш бързо то ще е по нататък ако ти си първия на това момиче ще ти е много трудно да свършиш за 5-10 мин - не се притеснявай и да ти кажа от опит не гледай времето наслаждавай се на всяка секунда и дори 10 мин може да ти се сторят век, че и на нея ще и хареса спокси и късмет.

2.   Мерси много :)) Ах как ме успокои, по цял ден само за това мисля, ама сега ми падна камък от сърцето.

3.   Здравейте и от мен. Пич не се притеснявай по принцип номер 1 е права но понякога има и такива ситуации за каквито се притесняваш моя съвет е преди акта да отидеш уж по малка нужда до тоалетна и да мастурбираш след това ще издържиш повече. Усмех!!!

4.   Не се тревожи аз съм на 19 и при маструбация ми трябват 5 - 10 мин а при секс 30 мин до 1 час :) Ако усетиш че ще свършиш мисли за нещо друго не за секса или смени позата и сори за грешките но неживея в БГ от доста време :) Успех ;)

5.   Все пак направихте ли го?

6.   Пич споко. Не се тревожи :). Ще ти дам един съвет - като ти е за първи път НЕ МАСТРУБИРАЙ !!!!!!!!!!!!!! Това може да ти донесе само мускулна треска /казвам го от опит :):) / . Всеобщата представа, че времето на секса играе голяма роля в оргазъма на 2та пола е НАПЪЛНО грешна :) . Главната роля носи техниката, но да не вземеш да се притесниш :) . Техниката се усвоява с времето :) Айде желая ти успех и страхотно изживяване.
16 годишно момче ;)