Споделена история от Тинейджърски

Искам да си я върна!
Падам си по едно момиче от моя клас, но проблема е, че изобщо не знам дали и тя изпитва нещо към мен. Вече почти година и половина не мога да мисля за друго освен нея.

В началото на 8 клас, демек миналата година още като я видях и друго повече не ми трябваше. И някак с времето успяхме да си станем нещо като приятели, всеки ден си говорехме, пишехме си или пък по телефона, тъкмо да набера смелост и един ден ми изтърси, че харесвала някакъв си там. Всичко беше напразно. Но реших да не се отказвам и продължих.

Слава богу след известно време разбрах, че не се е получило между тях. Пак опитах и като че ли нещата взеха да стават сякаш се опитваше да ми направи някакви намеци. Ама нали съм тъп , започнах да се държа на моменти дистанцирано или да не й обръщам внимание... искаше ми се да я накарам малко да се почувства както тя ме беше накарала.
Пък и приятелите ми казваха, че така щяла да си падне повече по мен.

Ама май съм прекалил и тя се отдръпна от мен тотално. Спря да ми говори, да сяда с мен, да ми се усмихва сякаш просто не съществувам. А тя не е такава, изключително мило и лъчезарно момиче е, досега не я бях виждал намръщена или безразлична.

Цяло лято не се бяхме чували и сега 9 клас реших да карам по-зряло. Винаги я заговарям и разни такива и отскоро ми говори и се смеем, но като гледам как се държи, когато е с мен и когато е с другите... разлика от небето до земята.

С мен винаги е по-резервирана или се умълчава или стои на някаква дистанция. Побърквам се просто как можах да се държа като хлапе тогава?
Можеше да сме заедно в момента, а сега отношенията ни сякаш няма да са същите повече. А аз я обичам да му се невиди и то много, искам да убия всяко момче, с което говори, искам да е с мен.
Дали имам шанс да си я върна или пък изпитва нещо към мен, но не го показва?

Коментари

1.   ,, Искам да убия всяко момче, с което говори, искам да е с мен. ''
Това, моля ти се, не й го казвай, защото ще спре и да те поглежда!

2.   Мога да ти кажа, че щом толкова искаш да си с момичето трябва да търсиш повече контакти с нея. Пиши и повече, ако седи сама я попитай дали има нешо против да седнеш до нея. Наистина държанието ти е било много глупава знам го от опит с такива акто теб но реално все още мовеш да поправиш грешката си такаче опитай и рискувай пък каквото и да стане поне няма да съвеляваш че не си опитал изобщо !!!