Споделена история от Тинейджърски

Просто не мога да му кажа...
Ами има едно момче от моя клас, което е супер сладко, но просто не мога да му кажа. Всички момичета от нашия клас го мразят, но аз хипер много го харесвам. Аз си мисля, че той ме харесва, но се сещам за едно момиче, което милион пъти му е казвала, че го харесва.

Това беше преди една година ама момичето вече дори не е тук. И се притеснявам да му кажа заради нещата, от които може да стане гаф. Смисъл из целия клас ще се разчуе и ще ми се подиграват за световно. Ала аз много го харесвам и нямам никаква смелост да му кажа.

Ако той не ме харесва? Ако ми се присмива? Ако каже на всички?

Ние много си приличаме... и го казвам съвсем честно. На трудни изпити получаваме едни и същи оценки. Мислим еднакво имам предвид като г-жата ме изпита отговаряме еднакво. Като някой има нужда от нещо - лошо му е или е ранен и двамата се виждаме там.

Ние само се обиждаме не виждам това да е харесване. Не знам просто какво да направя. Искам съвети. Не спирам да мисля за него и се опитвам се да му кажа, но просто не мога.

МОЛЯ ВИ СЕ ПОМОГНЕТЕ МИ ПО КАКЪВТО И ДА Е НАЧИН!! Много ми е нужно мнението Ви. Помогнетеее моля!

Коментари

1.   Какво значи "ние само се обиждаме" и "харесвам го" в едно изречение ?

2.   Е и аз като теб харесвам едно момче, то е с една година по - голямо от мен и мен така ме е страх да му кажа заради същите неща, но при мен няма да знае само моя клас, а цялото училище!! Незнам ти колко го харесваш, но аз съм направо луда по него - сънувам го, причува ми се името му понякога дори ми се привижда!!

Примерно играйте на истина процен или се осмеляваш и кагото ти питаш и той е избрал процент го попитай колко процента ме харесваш и му кажи без да лъже, а да не ти пука, че момичетата от класа ти не го харесват важни са твойте чувства. Аз ще следя темата ти, така, че ми пиши!

3.   Не се обиждаме.. не мога да обесня. Имам чуства, които просто не мога да ги обесня. И ситуацийте в които попадам.