Споделена история от Тинейджърски

Харесва ли ви, когато...
Здравейте :)
Момиче съм ( не казвам години ) с приятеля ми ходим вече половин година... ще ви разкажа една случка

Беше лято... бяхме с компанията и всички се забавлявахме и т.н. изведнъж каза на другите, че иска да останем насаме попринцип А. (приятеля ми) не правеше така. Всички си тръгнаха и се разбраххме по-късно да се видим. Отидохме при една зграда и ме опря до една стена. Започна да ме целува и да става още по-страстно, повтарям се по принцип не прави така. Ръката му започна да шари из тялото ми, по дупето, гърба, гърдите, но изведнъж отиде м/у краката. Спрях го, но той ми каза, че няма страшно и че няма да направи нищо лошо. (девствена съм и той го знае). З
апочна да прави движения с ръката си и аз се възбудих и така в продължение на месец го правеше през 2/3 дена.

Един ден отидохме в тех. Нямаше никой и започнахме да си ''играеме'' имам предвид нещо като секс игри. Свали ми дънките и бръкна във вагината ми с пръст. От първо ме заболя после ми хареса. След тая случка започнахме да го правим почи постоянно. ..
Въпросът ми е...
Харесва ли ви, когато мъжът ви бърка с пръст? Защото при мен удоволствието е огромно... И свършвам сигурно около 5 пъти с доста силен оргазъм. :)

Коментари

1.   Това, че ти харесва означава, че си готова за секс и освен това да на вяко момиче и харесва!! Дори някой го правят сами нарича се мастурбиране, найстина е приятно -това с пръста - и удоволствието от това е страхотно! А на него му се иска и секс щом прави така по - добре му се отдай щом ти харесва и не те боли като си пъха по повече от 2 -3 пръста , значи че няма да имаш проблем и със секса а ако не го направиш, рано или късно ще му омръзне и ще те зареже!!

2.   Кажи на колко си

3.   А щом ти харесва така защо не го направите изцяло

4.   Курвенски работи. Не цениш любовта или просто поредният олигофрен, който е решил да си поиграе в сайта и да баламосва хората (някои от тях)

5.   Деца

6.   Мммм, изчакай да видиш какво следва :) ако искаш, когато го направите пиши, ама по-добре го направете 4-5 пъти и тогава

7.   Ако не го направиш, ще му омръзне и ще те зареже, а и да го направиш, на него пак, рано или късно ше му омръзне и пак ще те зареже. Така че си шах-мат отсекъде.

По-добре не бързай, а земи намери някой, който да те обича истински. Бъди сигурна в чувствата му, само тогава вече може да му се отдадеш и естествено, когато се чувстваш готова.

8.   Явно си случила с момчето... търпеливо те подготвя за акта и го е грижа първо на теб да ти е добре. Ще е грешка, ако не бъдеш точно с този мъж за пръв път, не се пази за друг - този просто си е майсторът.
Иначе - да, харесва се това и на другите жени, разбира се, ако майсторът е майстор!

9.   Аз съм писала коментар номер 1 и определено съм съгласта със номер 7 рано или късно ще те зареже ако не е сериозно и не мисли да се жените, но по - добре го направи, а найстина така е много много приятно!

10.   Номер 7 и 9 вие в час ли сте... за кви сватби за кви глупости говорите.. тва е ъпсурдно. и двамата се кефят защо да не се отдаде и след това да става каквото ще.. щом е девствена е на не повече от 19 так че и е рано за сватба... чак ми е смешно сериозна връзка и така на татък няма талова нещо, нито една жена не трябва да се впуска на сигурно т. е. нещата се случват добре когато са спонтанни. :) Г. 18 г.

11.   Накарай го да те лиже. Ще ти е още по-хубаво. Ти с пишлето му играеш ли си и той свършва ли?

12.   Това което ти прави приятеля ти е добре, защото повечето момчета като не им пуснеш и "извинявай че се видяхме"! Значи че те обича и те чака ти да решиш кога да го направите! А това с пръстите-значи че е майсторче, щом те докарва до оргазъм! Но помисли и за него, трябва да свърши и той един-два пъти! Щом ходите половин година, значи горе долу е време(не знам на колко си, но ако си на 17-18-действай) и той започва да те предразполага и подготвя!

13.   Напълно съгласна с номер 12 ;)

14.   Според мен авторката няма повече от 13 години. Можеш да се самозадоволяваш така и сама, но не му пускай, много си малка. Отдели повече време на учението и приятелите си :)

Нина