Споделена история от Тинейджърски

Никой нямало да го спре!
Запознах се с едно момче, пишехме си обикновени неща, докато не се стигна до въпроса дали си имам гадже. Аз бях искрена и отговорът ми беше отрицателен и това стана повод да ми предложи. Аз отказах. Той обаче не се отказа. Искаше да се видим. Аз отказах и това. Продължаваше да ми предлага и аз всеки път му изреждах безброй причини, поради които не можем да сме заедно, а той се опитваше да ме разубеди.

Казах му, че не го харесвам като мъж, а само като човек ми допада. Той отговори, че щял да чака, колкото е нужно, за да го харесам. Опитах се да го накарам да разбере, че като характери сме различни и няма да си паснем като двойка, а той ми заяви, че няма как да знам това и говоря глупости. Трябвало да опитаме, за да разберем дали ще си паснем. Излъгах го, че си имам гадже. Той каза, че можело да се виждаме тайно и гаджето ми нямало да разбере за нас и така пак щял да е с мене. Опитах да съм по-груба с него. Той се обижда от отношението ми. Сърди се три-четири дни и после започва пак старата песен. Само веднъж ми се сърди по-дълго време - цяла седмица. Заплаших го с баща ми. Смешно е, но бях опитала всичко, което ми дойде наум. Той каза, че не го интересувал никой. Никой нямало да му попречи!
Постоянно разпитва къде ходя и с кой излизам. Ако го блокирам, започва да ми пише смс-и и да ми звъни по телефона или идва пред нас.

Отначало си мислех, че иска от мен само секс. Имаме общи познати, а и живеем в малък град и клюките се носят като топъл хляб, така че не беше трудно да разбера за похожденията му. Спал с някакви момичета. Въпреки това продължава да ме търси. Не мога да разбера защо след като получава секс, когато поиска, продължава да се занимава с мен и да е толкова настоятелен. Може би това е някакъв негов каприз, но аз усещам, че изпадам в безизходица...

Коментари

1.   Браво бил е паралия щом са му връзвали. :)

2.   Спокойно бе. Една на три жени е попадала на такъв тип. Хвани го под ръчичка и му обясни, че не го харесваш, няма да си паснете, не искаш приятел и това което прави е безсмислено. Иначе какво, тръгвате, но ти нямаш чувства... еми не може, така всичко куца в цялата връзка. Жалко само, че знае къде живееш. На колко си все пак?

Зу-За

3.   Заплаши го с полиция в краен случай. Тоя явно не е наред с главния мозък..

4.   Сменяш си телефонния номер, блокираш го го от скайпа, като дойде до вас казваш на баща ти да се разправя с него и ако нищо от това не подейства подаваш една жалба във полицията, най малкото ще го привикат или кварталният полицай ще отиде лично до тях да го предупреди да не се занимава с тебе. И ако пак започне да ги върши тия работи става много неприятна работата за него, след като е предупреден от полицията.

Rebel

5.   Явно отдавна не е ял хубав пердах...

6.   Хах, чета коментарите и сега ще ти кажа моето мнение. Преди и аз бях попаднала в подобна ситиация. Само че нямаше как да кажа на някого от семейството ми, защото всички искаха да съм ученолюбиво момиче и само да уча дори и почти да не се срещам с приятели. Абсурд да става дума за гаджета! Аз знаех,че няма да ме остави! И си казах добре ще тръгна с него!
Срещахме се 2-3 седмици и му омръзнах и скъсахме. Тогава се убедих,че е вярно твърдението, че има такива момчета, които не обичат лесните победи! И харесват тази,която не ги харесва. Това ги привлича! И се нахъсват още повече!

Така че, аз не ти казвам да правиш същото като мен, но те съветвам или си смени номера и го дай само на най-близките си,които има за какво да те търсят, или не му вдигай. По скайп не го блокирвай, за да не идва да те търси, а просто му пиши. Мисля, че така или иначе след време ще му писне все пак, просто трябва да имаш много търпение! Надявам се, че съм помогнала! :)

Коелка

7.   От авторката: Коелка, благодаря ти за съвета! Определено ми помагаш. И аз мислех да тръгна за малко с него, за да му писне и да ме зареже. Само че една приятелка беше тръгнала с едно момче, за да го разкара после. Докато ходеха я търсеше постоянно. Скъсаха и той започна да й досажда да се съберат отново. Затова се опасявах да постъпя и аз така, но пък онова момче беше влюбено и отчаяно, а не психар. Благодаря и на останалите за съветите!