Споделена история от Тинейджърски

Иска да го направим заедно с брат му
Здравейте, първо искам да ви пожелая весели празници на всички :)

Сега нека да преминем към моя проблем, значи аз съм на 16 и съм момиче, имам сериозна връзка с моето гадже, ходим вече почти 1 година много го обичам, той е на 17, с него разбира се вече правихме секс, но проблема е там че има по-голям брат който e на 21, вчера гаджето ми сервира това, че брат му ми е хвърлил око и поиска да правим секс тримата, и че ще го направя, ако наистина го обичам, а аз наистина го обичам и не искам да ме зареже заради това, но също така и не искам да го правя...
Нямаше от кой друг да поискам съвет, така че се надявам вие да ми помогнете, много съм притеснена... ;[

Коментари

1.   Уауу, невероятен ултиматум. " Ще го направиш с брат ми или късаме". Как ти звучи? Прочете ли си историята? Помня, че когато бях в детската градина имаше подобни изказвания "Ще си играем и с нея, иначе няма да си ми приятелка". Той пък, ако те обича няма да те кара да се събличаш пред брат му. Простичко е. Какво, за една година не си му доказала, че го обичаш? Не прави абсолютно нищо, което не искаш да правиш. Нещата са простички- ако те уважаваше толкова много, нямаше да позволи да се стигне до тук.

Зу-За

2.   Наистина сте ми смешни - много си глупава момиченце.. АМА МНОГО ГЛУПАВА! Келешът сиреч казано гаджето ти ИЗОБЩО не те обича, ама ИЗОБЩО! На 16 години да правиш тройка с брат му и с него - направи го, но после ще си просто една малка к*рвичка. Не знам как може да сте толкова глупави - това изобщо не е любов, ти изобщо нямаш идея какво е любов...

3.   В никакъв случай не прави тази грешка, дори и да го Обичаш истински. Като поискат един път ще има и 2-ри и 3-ти и ще се окаже така че ще се възползват от теб :)

4.   Как може да иска такова нещо незнам. Брат му да не е девствен? Недей го прави, щом не искаш!

5.   не го прави. почти сигурно е че после ще съжаляваш:)

6.   Не го прави, по-добре да те зареже.
Ако те зареже заради това, значи не те обича.
А и след като го е поискал със сигурност не те обича!
Спасявай се, това между вас не идглежда да е истинско.
Сара

7.   Значи потърсих съвети и в друг сайт, и се стигна до там че му отказах, също така и го оставих, благодаря на всички. :)

8.   Ако наистина те обичаше нямаше да иска да правите 3-ка и нямаше да позволи да те дели с друг. Според мен не те обича, не се съгласявай.

9.   Абе приятеля ти е боклук. Един мъж, когато обича 1 жена не би я дал на никого, никога. Изплюй му се хубаво в лицето и му кажи от нас, че е пед*рас и пълен боклук.. Айде здраве и го мани..
Жена на 21

10.   Номер 9 е права - той наистина е пед*рас.
Представяш ли си - да правиш секс с двама братя пед*раси, единия от които нито те обича, нито уважава, а пък другия хептен!

11.   Номер 2 е прав. АМА ОТСЕКЪДЕ!

12.   Виж, според мен това не е любов, те се възползват теб и той едва ли те обича...съветвам те да не го правиш, ако имаш достойнство не позволявай на някакъв кретен да те използва.

13.   Тоя трябва да е пълен педерас. Имам приятелка която имаше подобен проблем, въпросът е че това те принуждава да го направиш защото обичаш гаджето си. Но небива да правиш нещо толкова подло ако нямаш желание. Ти си оделен човек и можеш сама да прецениш какво да правиш. Абе във край на сметка ти си решаваш сама, всичко това зависи от теб, но като не го желаеш по-добре да него правиш

14.   Ако найстина те обича няма да позволи да стане ..