Споделена история от Тинейджърски

Казват, че съм готин човек, а нямам приятели
Здравейте! Първо - Честита нова година! Пожелавам го на всички, всичко да ви е най-най! :)

Е явно това е поредната история за жалко момиче, което няма приятели. Но мисля, че е мъничко по-различно. На 13 съм.. Аз съм добър, мил, забавен и готин човек. Казвали са ми го няколко пъти и то момичета от друг клас, с които на скоро се запознах... Моите приятели от класа ми са големи егоисти.

На скоро приключих едно дълго и добро приятелство, какво мислех, че беше. Но човека до мен бе същия голям лицемер. Прощавах, прощавах, минаха всички граници...

От по-рано забелязах, че оставам сама и затова търсех нови запознанства, намерих ги... Както казах излизах 2-3 пъти с други момичета. Сами са ми казвали, че съм супер човек, но аз ли си внушавам или всички странят от мен? Не влизат в скайп ако влезнат веднага излизат или когато им пиша рядко отговарят, а понякога просто се чудя, защо ли правя всичко това?

Чакам едно момиче да се появи, защото много я харесвам и искам пак да се видим, а тя ми обеща, че ще ми пише по скайп, чакам и другите момичета да се уговорим, но и те спряха да влизат.

Звъннах, на 1 момиче от моя клас болна, втората заминала за някъде, трета сигурно умряла вече...

Умирам от скука... Разбира се спортувам вървя на плуване и така поне нещо да правя през тази ваканция въпреки, че е два пъти в седмицата... Определям се и аз като добър човек, но сякаш не мога да си намеря приятел... Докосна ли се до нещо то си отива рано или късно, ужасно ми е :(

Благодаря, че прочетохте и ще се радвам ако ми дадете съвет как да я карам :(

Коментари

1.   Много объркана история не разбрах момиче ли си или момче, говориш 1 път в женски род после в мъжки, после пак в женски.

2.   Нали знаеш всяко зло за добро :) явно тези хора, които ти си мислела, че са ти приятели са едни боклуци, които искат само да те използват, когато се нуждаят те от теб ти винаги да си насреща, а ако ти имаш нужда от тях те бягат!!

И на мен ми говорят някакви такива, че сам забавна, готина и много положителен човек вече 17 години. Сама ще се научиш да разбираш кои хора са ти приятели и кои са прости използвачи :):)
Не се тревожи, че за сега нямаш ИСТИНСКИ приятели.
По-добре късно отколкото никога :]

3.   Бъди себе си и не ги търси толкова често. Бъди забавна, разсмивай ги, а след това не им досаждай толкова. Питай ги дали искат да излезете, ако не ти отвърне или ти откаже просто се съгласи и след 2-3 дена ще те потърси, стига да си направила добро впечатление де . Това е моето мнение :)

6.   Номер 1

Авторката е ЖЕНА! Не е писала в мъжки род а в среден - "аз съм мил, умен и забавен ЧОВЕК" пояснява човек така че ;) Вземи да понаучиш български! А иначе не знам защо странят от теб сигурно си има причина. Например аз имам 5-6 приятелки в училище но само с най-добрата ми приятелка сме неразделни двечките. Иначе другите идват само "за да им услужа". Следи дали и теб те използват ако да - остави ги отказвай им да им помагаш като те питат защо казваш "защото съм си го взела за мене" и т. н.

8.   Лелееее ти си точно като мен! Абсолютно и аз съм така, на 13 съм, момиче, даже и аз тренирам плуване ;дд! Много тъжно ми става, когато някой не ми отговаря, а аз не се държа лошо с хората и винаги гледам да им помагам, когато имат нужда, но повечето от тях не ми отвръщат по същия начин, само ме използват! Как ти е скайпа, мисля, че ще ни бъде хубаво да си пишем. И Честита Нова Година!!! :)))

9.   Авторът: Благодаря за коментарите! :)
Номер 2) да по-добре късно от колкото никога.
Номер 3) Да бъда себе си това е начина окей :)
Номер 6) Ще се опитам
И номер 8) Без лични данни, дай си твоя аз ще те намеря D:

10.   Към номер 6: Как така ще е жена? "Чакам едно момиче да се появи, защото много я харесвам и искам пак да се видим"

Отначало и аз се чудех момче ли е или момиче, но като прочетох това зацепих :)