Споделена история от Тинейджърски

Заместване на абитуриентския бал
Как може да прекараме една абитуриентска вечер по различен начин? Например ако не искам да се събирам с класа си в някое заведение, а и не искам да се напивам, има ли някаква алтернатива на традиционната абитуриентска вечер? Има ли смисъл да се гримирам, да търся рокля, да си правя прическа, а накрая да не ми останат никакви хубави спомени от цялато събитие?

Коментари

1.   След бала си съжалих, че не съм инвестирала тия пари в пътешествие някъде :) Заслужава си да си подариш алтернативен спомен, а не просто вещ...

2.   Тоест, ти вече имаш нагласата, че няма да си прекараш хубаво?

3.   Можеш да отидеш на почивка някъде, например в чужбина. :)

4.   Аз лично ще ходя в ресторанта и след това ще ходя в някой клуб с мои си хора :) !

5.   Еми бъди с хората който обичаш и се чустваш добре.. можете да идете на завидение или у дома.. да си пиинете хапнете да танцувате и да си искарате добре.. не е задалжително чак да се наконтиш толкова ако не го искаш облечи се така както ти харесва и ти е удобно например : лек грим и някоя хубава рокличка ако не харесваш рокли облечи това което ти харесва. Просто няма значение каде си дали си у дома, на завидение или просто на някоя полянка ако ти и компанията ти умеете как да се забавлявате всичко че бъде СУПЕР.

6.   Ми стой си сама, избягай например. Най-хубаво би било да избягаш някъде за ден два с любимия човек. Само, ако наистина той те разбира, и знае какво искаш, как се чувстваш и какво правиш.

онзИ

7.   Ако не искаш абитуриентската ти вечер да не бъде традиционна, а различна и по-интересна, трябва да направиш неща, които на теб ти харесват. Трудно е да ти се отговори точно, тъй като всеки обича да прекарва времето си по-различен начин.

Въпреки това бих те посъветвала да прекараш този ден по-традиционния начин. И аз не очаквах нещо особено от този ден, но си прекарах очудващо добре. Това един завършек на 5 години прекарани с един клас - хубави или лоши - и може би последният път, когато всички ще се съберете, но със сигурност последният, когато ще се съберете като ученици и имате безгрижието на тези години. Не е задължително да се напиваш, но танцувай, смей се, забавлявай се. Както се казва - ти трябва да си го направиш весело. Отиди с положителна нагласа и без големи очаквания и ще се прекараш страхотно. :)
Ана

8.   И аз не исках, но отидох. Роклята която си взех и сега я ползвам, защото е коктейлна :) а иначе самото парти- не се напих, изкарах върховно, с най-добрата ми приятелка цяла нощ танцувахме докато другите кифли, които се контеха за ши**ния бал, се цупеха отстрани. отиди. ще си изкараш добре :)

9.   Ти най-добре би трябвало да знаеш отговора! ;) Ако не ти се събира с класа, направи това, което сметнеш за по-добро! Ти знаеш какво... Аз лично до последно мислех да не правя бал, но в последния момент си промених мнението и до днес не съжалявам, въпреки, че никога не съм се разбирала много с останалите от класа. Вярвай, че на бала всички много се променят, нещо което и мен ме учуди. :)