Споделена история от Тинейджърски

Как да спра да мисля за приятеля си?
Първо Честита Нова Година на всички...!
Имам сериозен приятел около 2 години... До 1 година всичко беше наред... Бих казала чудесно... Но в последните месеци всичко се срина... Почнаха скандали, обиди, закани...

По едно време имаше друго момиче, което се опитваше да ни раздели... но това приключи за щастие....
Сега има друг проблем... мисля, че той вече не чувства нищо към мене, понеже не ми обръща внимание... не му пука като се скараме... все едно не сме никакви... и мене ме боли и аз рева и аз се тръшкам, докато той нищо не прави... Дори на няколко пъти ми казва къса ме... нямам сили да му кажа аз това нещо и то наистина да е така...

Друг проблем е, че когато се видим той е мил добър обръща ми внимание... всичко е чудесно... отиде ли си, става съвсем друг... обаждам му се... говорим си по 4-5 минути и край... обаждам му се след 2-3 часа той ми казва ама нали преди малко се чухме... като го помоля да си поговорим той ми отвръща какво да си говора с тебе...

С най-добрия му приятел въртят някакви номера... но не знам какви, а искам да науча понеже не издържам повече...
Помогнете моля ви. Кажете ми ако може да се направи нещо, за да се оправят нещата... а ако не може... как да спра да мисля за него... Много го обичам, а не издържам повече... Благодаря!

Коментари

1.   И аз съм така абсулютно квото казваш, но спрях да показвам чуствата си и го оставям той да звани .. и не го претискай много щото забелязах че и моя прави така когато му званя няколко путя на ден ! сеш ли се ...

2.   Щом не му пука остави го започни да излизаш с друга компания няма смисъл да седиш с него

3.   Не ми звъни остави го той да ти звъни, не се занимавай с него даже не го поздравявай прекрати всякакви връзки с него и ти ще му станеш интересна ще се чуди защо.... намери други приятели и накрая той ще страда ;)