Споделена история от Тинейджърски

Да му кажа ли какво изпитвам?
Всичко започна през лятото. Той работеше като барман в едно заедение. Бях научила датите през, които е на работа на изуст. Много често ходех и обичах да си говоря с него, но проблема е там, че той е много срамежлв. Но, когато лятото свърши споменът за него избледня, дори не се сещах за него.

Няколко дни преди нова година разбрах, че ще бъдем заедно на нова година. Изведнъж ме обляха много спомени за лятото, за тези негови красиви очи. <33 Пак започнах да му пиша, да се интересувам за него, чаках с нетърпение нова година.

Когато тя дойде и когато го видях имах чувстото, че сърцето ми ще изскочи. Гледах в красивите му сини очи и не мога да опиша с думи, какво изпитвах. Може би беше блока заради това, че никога няма да съм с него, или радост за това, че имам тази възможност да го гледам цяла нощ. Но аз го определям, като любов. Идваше ми да крещя, толкова силно и да отида до него, да го прегърна и да не го пусна повече. Наистина не мога да кажа какво точно беше това чувство.

Проблемът не е само в това, че той е срамежлив, а и в годините... Той е на 20, а аз на 14. Когато си помисля за това наистина имам чувството, че нож се забива в сърцето ми... Наистина имам чувства към него, но се чудя дали да му кажа.
Знам, че той няма да реагира остро, защото той не е като другите. Различен е.
Какво да правя? Дайте ми съвет. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Опитай нищо няма да загубиш.

2.   Спокойно, разликата в годините ви е само 6 години и поне той е големият. Ами като Деми Мур е имала връзка с някой си там и разликата им е била около 15 години и Деми е била Голямата. Иди и му кажи

3.   не е толкова голяма разликата!
И не е толкова срамежлив щом работи като барман!
ДЕЙСТВАЙ!

4.   Внимавай! Много е вероятно да те използва като малка играчка за секс, а после чао-мяу-бау.

5.   Принципно 6 години не са много, ако той е на 26 ти на 20 или поне на 16/17. Обаче в случая ти си дете, няма да те вземе на сериозно. Поговори си с него, запознайте се и приятелските отношения да са на лице, ако е писано да се случи нещо то ще се случи....