Споделена история от Тинейджърски

Алкохола ме влече
Честно да ви кажа на 13 години сам и вече пия и се напивам като луд миналата седмица се напих от лиский чисто а това лято от ракия с едно момче се съзтезавахме колко повече ще изпия немога без алкохол. Помогнете ми?

Коментари

1.   Да ти помогнем!?!? Момче съвземи се... в реалния свят няма кой да ти помогне, ако ти не си помогнеш сам първи !!! Вземи се захвани с някой спорт и заеби тва пиене, даваш собственните си пари за да тровиш собственоото си здравe. Замисли се, не съм ли прав!?? Хвани си една приятелка примерно, излизайте с нея забавлявай се и без алкохол!!! Ти даде два примера, мисля че няма нужда да има и следващ път, просто на който му се пии да пии, и ти сръбвай по 1 чашка (бира най добре) послушай ме ако ще близваш алкохол само бира и то умерено, но УМЕРЕНО не е длъжно да се напиваш като свиня за да си "герой" или "мъж", т'ва си е простотия!! Айде вземи се в ръце докато е време и се осъзнай, от тая работа само губиш :) Успех !!!

2.   Да не би това да е от компанията с коята общуваш? Извинявай но аз съм на 17 и незнам вкуса на уискито а пък ти на 13 . Не бързай да растеш има време и това с пиенето помисли добре още си много много млад и би трябвало да имаш воля . А пък да не би да пиеш от газария. Ти още се развиваш само вредиш на здравето си.Пиянството ще ти попречи да имаш връзка с момиче после - никоя на тази свят няма да иска пияница . Лесно е и просто Казваш от днес КРАЙ ! СТОП ! и готово не си на 50 години за да не можеш да спреш а си на 13 тепърва ще живееш . Другият вариант е като те отведат в изтрезнителното един път като дойдат да те вземат майкати и баща ти и те напердашат и накажат една хубавата НЯМА ДА ВКУСИШ ПОВЕЧЕ ГАРАНТИРАМ

3.   Добре е, че си се осъзнал, но спирай навреме. Привикването към алкохола си е болест. Когато ти се допие изпий един литър минерална вода и вече няма да ти се пие.

4.   Има и други напивания ама те вече са бротални.

5.   Ти май си го имаш за гордост.

6.   пич кажи си че няма дапиеш 3 дена ако не можеш тва вече епроблем

7.   Здравей,
аз съм Габи, на 13 съм и ще се опитам да помогна.

Да спреш да пиеш трябва да ти е като даденост, или по-точно - кажи си че няма да пиеш повече!

аз пия само бира, но не в такива количества, че да не мога да гледам или да се напия до толкова, че да заспя на масата :Д

поздрави: javito6911

8.   И аз бях така но си намерих гадже което не искаше да пия и понеже много го обичам и спрях!! Аз съм на 12 и успях!! Късмет мъжки!!

9.   Малеее... направо се отчаях от днешните деца.. Вие родители имате ли? 12-13 годишни дечица не могат да спрат алкохола? А другите само бира пиели..? На кой се доказвате и какво показвате? На по-големите?! Та вие със сигурност в техните очи сте комични мъници... Защо не излезнете да поиграете на топка, а се наливате със спирт... Сигурна съм, че не ви е и сладко да го правите... Губите си детсвото, време има за всичко. След година може и за секс да питате? Мале, мале.. .Седя и се чудя какво да напиша! Нямам думи...

10.   На 13 си, ще мине и замине - пубертет.

По-лошо е едно момиче на 25 като мен да се налива по цял ден - това вече е друго.

И все пак при теб не е потребност, желание, пристрастяване, а по скоро избиване на комплекси под формата на гордост. Нормално, от възрастта е. Но недей се налива от толкова малък, а спортувай, за да си готин и здрав след време - като станеш голям мъж.

11.   Аз съм момиче на 13години съм от малък град и имам огромен проблем напушвам пия хапчета опотребявам амфети и пико за тези които не знаят това какво е това се шмурка пич ти пак си добре ами аз какво да кажа нямаше да почна с това ако не бях скапана богаташка!!! ;)) тей че спокоино пич