Споделена история от Тинейджърски

След една свалка....
Здравейте!
Преди няколко дни излезнахме с една приятелка на кафе. Когато влезнахме в заведението видях едно момче, което ми беше направило впечатление още преди около 2 години на една разходка (пак със същата приятелка, аз и той). Но тогава той замина да работи в друга страна и от тогава не го бях виждала, от време на време го сръчквах във фейсбук, но нищо повече.

Та.. преди няколко дни го видях в кафето, седнахме на неговата маса, веднага си спомних за топлите чувства, който ме бяха обзели преди 2 години. Поглеждахме се, усмихвахме се един на друг. Стояхме доста време, играхме карти и много се забавлявахме. Същата вечер се уговорихме да излезнем пак да се съберем същата копания. Така и стана.. Но той цяла вечер се опитваше да сваля моята приятелка. Стана ми много гадно и й казах да си ходим. Докато се прибирахме се разплаках, не можех повече да държа сълзите в очите си. Неистово напираха да се стекът по лицето ми.. Така без да искам им дадох свобода. Приятелката ми ме попита, защо?

Казах, че не знам, просто ми се плаче. (Не можех да й кажа какво ми е) На другия ден реших да я попитам дали го харесва, защото на мен да. Тя ми обясни, че го харесва, но само като приятел и няма друг никакъв интерес към него. Тогава сякаш камък ми падна от сърцето.

Същия ден пак се събрах с неговата компания, но този път приятелката ми не беше с мен. Пак играхме карти и много се забавлявахме. Вечерта се събрахме на една вила. По едно време моята приятелка отиде да види едно момче и аз останах сама с 13 момчета.. По едно време започнахме да си говорим с това момче, което харесвам. Не след дълго ме прегърна, а не закъсня и целувката. След първата целувка ми каза, че иска да му обещая, че няма да се зарибявам... Аз попитах, защо? Той каза, че след 2 месеца пак ще заминава, и иска да не се зарибявам, просто така да сме заедно.. ( един вид ми каза че всичко е само за 1 вечер) Направих се на непукист и казах спокойно няма... ( толкова много исках да съм с него) така цяла вечер се гушкахме и целувахме, след което ме изпрати. Искаше да отидем в тях, но казах, че не искам, защото така ще се привържа повече...

След тазии вечер нито го видях повече, нито ще го видя, нито имам смелостта да му пиша във фейсбук. Не искам да му показвам, че съм се зарибила, дори още преди да ми каже да не го правя.... не искам да му досаждам, знам, че ако иска той ще ми пише, но е факт, че не го е правил..

Много ми е гадно от тогава... искам го, но знам, че не търси нищо сериозноо.. изкушавам се да му пиша, но не събирам смелост... само го сръчках веднъж във фейсбук, той също ме сръчка, но не ми писа...
Знам, че всичко това звучи многоо детинско, смешно дори.. не знам какво да правя.. как да му привлека вниманието? ... как да му пиша, как да го заговоря? .. какво да му кажа? ...

Искам някакъв съвет, от някой по-голям и с повече опит..
П. С - на 19 години съм, той на около 25/26

Коментари

1.   Започни малко да бачкаш. Тези депресии са от много свободно време. Баси хората в тоя сайт само се оплакват и си седят по цял ден у тях :D Ем излезте да бачкате малко. И не се вкарвайте във филми (най-вече романтични) всеки знае, че са измишльотини, а измишльотините няма как да са реалност.

2.   Авторката: нямам много свободно време, студентка съм и ходя редовно на лекции! Това се случи, сега, коледната ваканция.
П.С. Благодаря, но нямам нужда от злобни съвети и упреци! :):)

3.   Той може да си има приятелка в чужбина... и затова да не иска нищо сериозно. Но пък ако няма, може да се получи между вас. Пиши му, но внимавай... не се знае как ще реагира