Споделена история от Тинейджърски

Що за хора...
Случвало ли ви е да се раздавате на макс и да бъдете неоценени? Това е ужасно чувство..

Опитваш се да бъдеш мил да даваш всичко от себе си, за да бъдеш харесан, а всъщност си като трън в гащите...

Не мога да ги разбера тези хора... Наясно ли са въобще какво искат...

Искам да покажа на едно момиче, че тя значи нещо повече за мен. Не искам да я оставям сама, искам да я изпращам до у тях да бъде с някой, да я забавлявам... Показвам го, едвали има по-мил човек, който да се държи така с нея... А трябва да ме отхвърля да извърта думите, щом не ме искаш давай куме в очите не ми трябва овъртанички.

''Ще ти пиша, ще ти звънна, ще те чакам'' Писна ми да ми казва това, а аз да чакам като безмозъчен човек. И все пак й вярвам на всичко казано, ще бъда където е тя само и само да не е сама, ама ъъ не иска.

Какво да правя, как да се държа с нея, как въобще трябва да постъпваме с такива хора... Боже имам чувството, че нормалните хора намаляват и се задават егоистите и лицемерите...

Коментари

1.   Разбирам те напълно :) Както повтарям от много време.. хората стават все по-тъпи и по-тъпи.. не ценят НИЩО инстинско и си нямат и на идея какво искат. Спри да се занимаваш с нея, може тогава по случайност да осъзнае какво изпуска. Не е достойна за вниманието ти ;) Но все пак се радвам че не съм единствения по-разумен :Р

-Death_Blade ^

2.   Жалко е наистина, но не го прави за да те оценяват другите.
Прави го за себе си. :)

3.   Нямаш представа колко познато ми е това и колко добре те разбирам!!! Никой не заслужава това, което правиш за другите, рано или късно ще го разбереш! Няма смисъл да даваш, даваш, даваш, а да получаваш в замяна само трухички. Не знам що за хора са всички, но според мен за да не получаваш това, което си дал, значи любовта или приятелството между двама души или не е взаимно и не е оценено от единия.. или хората наистина са се превърнали в едни жалки актьори на егоисти
Ако е първото, няма смисъл да ревеш и да се джавкаш за глупости... знаеш че, ако само единия крепи любовта или приятелството, нещата отиват на майната си. Ако е второто, просто няма спасение, просто се махаш от България с надеждата да срещнеш по-добри хора....

4.   Разбирам те. Аз също съм момче и имам същия проблем.. Правиш, струваш... но има ли кой да го оцени..

Lady GaGa Fan

5.   И ти ми звучиш много лицемерен! Изкарваш се "по-нисък от тревата", "света вода ненапита" и тем подобни. Да ти кажа - мисля, че ти нещо не си както трябва или си някакъв маниак и я преследваш!!!

МнОгО ЛоШа

6.   Тя може би не иска това внимание.. и няма смелост да ти го каже. Или просто не иска да те нарани! Поговорете...

7.   Имаше едно такова момче което не ме оставяше на мира. За мен той беше доста досаден, защото аз бях влюбена в най - добрия му приятел. И това той го знаеше, може би на момичето не му харесва да и обръщаш чак толкова внимание, ставаш досаден за нея и ще те отбягва повече. Не, че искам да те обиждам, но когато едно момиче не изпитва нищо към дадено момче не може да бъде с него. Разбирам те много добре, но нали знаеш поговорката '' Бягаме от тези, които ни обичат и тези които обичаме, бягат от нас ''. Просто такъв е животаа.

8.   Хората са казали "насила хубост не става". Ти може да я харесваш ама тя като не изпитва нищо към теб и звезди да й сваляш няма да те огрее. Повярвай ми чувството някой само да ти виси и да те залива с внимание, което не искаш е много изнервящо. Един досадник от класа ми причиняваше същото и ме побъркваше, а все пак не исках да го наранявам, хубаво, че се отказа. Та мисълта ми е, че колкото и да се стараеш щом не си неин тип, се откажи и я остави по-добре. Няма лошо да си мил и тн, но не обвинявай целия свят колко е гаден, мацката просто не си пада по теб, но не ти го казва прав текст, щото и е мъчно за тебзе. Представи си, че някое момиче дето хич не го харесваш само се мъкне след теб и те залива с досадно внимание, няма да ти е особено приятно или само защото е мила би тръгнал с нея.

9.   Ми не знам хората с какво са наясно, че искат, но момичето е наясно, че не иска теб.

10.   Няма ненаказано добро! Мъж 24