Споделена история от Тинейджърски

Направих грешка... какво да правя?
Здравейте... Аз съм момиче на 15 години от Велико Търново... искам да споделя с всички вас и да поискам съвет какво да правя в момента, защото се чувствам хипер зле.

От известно време се виждам с мъж на 25. Снощи направих адската грешка, за която мн съжелявам. Бях девствена и нямах намерение да правя секс с него, защото не знаех с какви намерения е спрямо мен... нооо се случи бяхме в тях... може би той малко ме насили, но не точно, защото аз се съблякох... той не можа да ме отвори, защото ужасно много ме болеше и му казах да спре. За моя радост той спря и ми каза, че неможал напълно да ме отвори...
Известно време само мълчах... той ми говори аз мълча... Депресирах се... не исках да става така -обичах друг...

Пребрах се вкъщи и веднага звъннах на момчето, което обичам- на 18 години е. Разказах му всичкоо... той ме разбра даже ми каза, че много ме обича и, че всеки прави грешки... разплаках сеее... още не мога да спра да мисля за това. Не знам какво да правя... :(

Коментари

1.   Ами... не си нито първата, нито последната. Не се притеснявай. Пък и при свършен факт, какво можеш да направиш? ... Гледай напред и не мисли много за това. Дано поне да сте го правили с презерватив :)

2.   Абе не сепритеснявай бе ше кажеш кой знае какво е станало я по спокойно;)

3.   Хубаво е, че осъзнаваш грешката, но... с какъв акъл се срещаш с мъже, които са с 10 години по-големи??? Това означава, че този е абсолютен педофил и извратеняк! Изнасилил те е извратеняк! А можеш ли ни каза защо се срещаш с друг мъж, след като си имаш приятел (този на 18) или с него не сте гаджета? Какво си търсила при онзи педофил - връзка или просто някой, който да те отвори (на по-късен етап, защото си написала, че не си знаела какви са му намеренията)?

4.   Попаднала си на човек (приятелят ти)!!! ;)

5.   Много си зле - като обичаш едно момче, защо се събличаш в дома на друго?
Сама си си виновна и най-вероятно и 18 годишния сега има само намерение да те мине... нали вече си отворена, поне му е спестена работата...

6.   Старай се, повече да не допускаш такива грешки. Ти си още дете, и не е редно да бъдеш със толкова голям мъж от теб. Мило момиче, " БЪРЗАЙ БАВНО" не си проваляй живота още от сега. Подбирай си хората с които се събираш. А този, 25 годишен мъж го зарежи, и не се срещай повече с него. Това, трябва да ти е ОБИЦА на ухото. " 100-пъти мери, 1-път режи" ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

7.   Момчето правилно ти е казало - всеки прави грешки. Не се притеснявай. Моят съвет е да оставиш този на 25 и да се събереш с този на 18. Хубаво е човек да има другарче с което да си споделя. Не се притеснявай. Просто забравете тази история. Просто гледай за по - нататък да не повтаряш грешката си. А за Номер 5 - като не можеш да даваш съвети, не пиши. Това е сайт за споделяне и за намиране на съвети, не на критики. Всеки прави грешки.

8.   Браво имаш страхотен приятел, повече не му прави гадно.... нищо не можеш да промениш случило се е, просто опитай да забравиш

9.   Благодаря на всички за съветите. Ще ги имам впредвид.