Споделена история от Тинейджърски

Опитвам се да я целуна, но...
Здравейте!!! Аз съм момче на 16 години и харесвам едно момиче. С нея сме най-добри приятели. Постоянно сме заедно, учим в едно училище, един випуск сме. Но (винаги има едно "но"), тук е проблемът, че започнах да я харесвам. Тя знае за чувствата ми към нея. Когато легнем на леглото заедно и се завием с едно одеяло (за да ни е тъмно, тъй като на тъмно сме по-смели) я питам дали мога да я целуна. Тя ми отговаря, че щом не ме е ударила досега значи трябва да знам отговора. Приближавам се до нея, но не мога да го направя (не знам защо). Като се приближа до нея (на 1 сантиметър разстояние) се паникьосвам и се дърпам.

Моля ви кажете ми какво трябва да направя, че да го направя правилно и да не сбъркам някъде? Това ще е първата ми целувка (въобще) и не искам да оплескам нещата (а това е истинската ми любов).? !
Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Представи си, че целуваш бузата ?. Не е нужно да е с език...

2.   Ще го направиш правилно, убедена съм :) Когато има чувства, нищо друго няма значение... Просто допри устните си до нейните, после всичко ще ви дойде отвътре :) Изобщо не се притеснявай, тя те харесва, а това е най-важното :) Каквото и да направиш, ще й хареса :) Успех!!!

3.   Целувката не значи задължително да си напъхаш езика в гърлото и. ;dd - извинявай, знам колко тъпо прозвуча, но не се сдържах. Събираш смелост и даваш по бързия начин, след първият опит трябва да ти олекне и нататък е лесно. А момичето само може да задълбочи целувката и да стане вече истинска. Ако се бавиш много с това ще се замислиш и ще се разубедиш на 1 см от устните и. Следващия път се уговаряте да се чакате някъде, като дойде директно я целуваш без "може ли, съгласна ли си, ще те... и пр. ". А за + с език има време, до месец съм 100% сигурна, че и това ще стане.

4.   Чета и ми напомня за себе си. И аз бях голям шах докато не стана. Не трябва да го мислиш, как, колко време, къде. Просто трябва за секунда да го направиш, но знам не е толкова лесно да се наспроиш психически. Мине ли първата нататък ще е лесно, ноо аз лично ти стискам палци да се увериш по-бързо в това :)

13...

5.   Послушай Номер 3 и го направи още днес!

7.   Благодаря много на всички за съветите!!! Ще направя както мислите. Няма да ме интересува кога и къде. Просто ще го направя. Отново ви благодаря за милите съвети!!!
- от Автора

8.   Само ми е чудно, какво правите заедно под едно одеяло :D Само момиче, което те харесва може да те допусне толкова близо според мен...

9.   Ние сме заедно през деня, навън е светло и затова сме под одеяло. За да може да сме на тъмно, тъй като на тъмно сме по-смели!!! И затова. :)