Споделена история от Тинейджърски

Искам коментари, които да ме насочат
Аз съм на 16 години. Навърших ги преди 1 месец. Аз съм дете на разведени родители и не мога да питам баща си, а от майка ми ме е срам :). Мисля че, тук анонимността помага да не ме е срам. Вече съм на възраст, в която е нормално да питам за разни неща. Прочетох разни неща тук, но предпочитам да ви питам в собствена тема. На мен ми е 13см в ерекция и мисля, че е нормално да се притеснявам дали е достатъчно. Това беше първото! :)
Има още :). Н

е знам защо, но напоследък много често ми минава рез ума, че може да не имам деца заради наранявания на тестесите. Искам кякой наистина информиран човек да ми каже при какви удари може да пострадат.
И последно :)

Аз имам сериозна приятелка, но не мисля, че скоро ще правя секс със нея или някоя друга, защото за мен това е нещо интимно и трябва да се споделя с малко и важни хора, но от любопитство - къде е ж точката на жената и ние мъжете как може да я стимулираме.

Искам истински и умни коментари, които да ми помогнат и да ми дадът насока.

Коментари

1.   Първо, това, че родителите ти са разведени, далеч не значи, че ти баща нямаш. Търси по принцип повече контакт с него и не вярвай, ако майка ти те настройва против него, голям си вече, така да се каже - мъж, време е сам да си направиш мнението за баща си.

Иначе, това са проблеми, които вълнуват много млади мъже на твоята възраст.
Откажи се от меренето на пениса - едва ли го правиш правилно. Мери се от страната на корема надолу, но както и да е. Всичко над 10 см. е нормално. Средно българинът е „надарен“ с 15 см. Ти си си значи в нормалта, но според мен не мериш правилно. Както и да е.
Не ти е рано иначе за секс. Подготви се и си вземи кондоми, които да носиш в себе си... не знаеш, кога ще ти се отвори парашута, но кондом трябва да имаш. Съветвам те да почнеш да тренираш „на сухо“. Мастурбирай с кондом например.
Иначе... Гледай си живота, скоро си на 18.
За ерогенните зони на жените - всяка е различна, но можеш да почнеш от гърдите, гали ги и ги милвай нежно.
Най-ерогеннен е иначе клиторът на жената. Потърси информация в Гугъл за него. Той е над 3 пъти по-чувствителен от твоята главичка на пениса.

Иначе... дали можеш да създаваш деца, едва ли е от значение на този етап. Гледай просто да НЕ СЪЗДАВАШ.
В днешно време е достатачно да имаш някъде един сперматозоид, взима се директно от тестиса и се запложда яйцеклетката на жената. Така, че...

Съветвам те да спреш да си блъскаш главата, а да вземеш да потърсиш повечко в интернет по следните понятия
- Клитор
- Петинг
- Контрацепция, Кондоми

Гледай си уроците и живота, време ти е и за сексуален живот, но почни с Петинг ( взаймно задоволяване на двамата партньора с ръце и устни). Така ще спечелиш доверието на партньорката си... и за нея твоят пенис може би е странен, остави я да свикне. И спокойно - човешко е!

2.   За G-точката попитай гугъла, там всичко пише с подробности и картинки ако щеш.