Споделена история от Тинейджърски

Какво харесват момичетата у момчетата
Имам въпрос. Какво харесват момичетата у момчетата?
Красотата на лицето или красотата на тялото?
Характера или външостта?

Коментари

1.   Харесват... портфейлите на татковците им!

2.   Очите, погледа, усмивката, начина по който ми говори, начина по който се държи само към мен, харесвам им характера. Харесвам, когато не мрънкат и не се плашат, а застават плътно до мен и въпреки всичко сама си водя битките и имам тази свобода. Та, ако се влюбя в този поглед (на човек, който ме харесва е много по-различен, има си една "искра" ) няма да ме интересува, нито лицето, нито тялото. Това са някакви формалности, а другите нямат право да ми казват " Как може да си с този кекавия... ", при положение, че връзката си е моя. И принципно, ако жена обича някого до момента, когато го види (снимка, или на живо), а после изведнъж спира да изпитва каквото и да е било... не си е падала по него истински, ама въобще.

3.   Здрасти! (: Аз съм момиче и предимно за мен е много важен характера на момчето за мен не е толкова важен външния вид, но на кое момиче не му се иска принц на бял кон. ;) С. Р.

4.   Всичко

5.   И аз си задавам същия въпрос само, че Какво харесват момчетата в момичетата. :)

6.   Характера или лицето ма те и тялото гледат... ама пък красотата... :( Тоя въпрос е много труден. Това ли е всичко възможно изброено? :O O това е коварен въпрос.

7.   Лично мое мнение! Аз не харесвам момчета, защото били хубави и са известни в училище. Първо гледам отношението към мен.. колкото и да е готин хубав и т. н ако се държи лошо с мен просто не ми харесва, а и да го харесвам никога няма да позволя нещо повече да има между двама ни. Правила съм тази ОГРОМНА грешка и до ден днешън съжалявам за това..
Мики Маус 14

8.   За първото бих казала тялото и характера. Но ти си момче не разбирам какво се притесняваш. Ако си добър и мил все някой ще те хареса.

9.   Първо - предпочитам да е с хубаво лице, а не с хубаво тяло. Тялото може да се промени.. лицето не.

Второ - няма никакво значение едно момче как изглежда, ако знае как да се държи. Просто ти трябва добро излъчване, чар да си имаш. Да си самоуверен. ; )

Всичкото другото е екстра..

10.   До номер 5. Аз съм момче и аз искам просто момичето да не си пада кифла, а да има хубав характер и да е свястно

11.   Първото, което гледам в някой е гласа му, лицето му и как се движи/държи.. А ако ми допадне гледам да имаме общи интереси - иначе работата не става... Как се отнася към другите, характера му..

12.   Гласът, походката, тялото, косата, лицето, очите, характера, усмивката, погледа, държанието, височината, визята и тн. Абсолютно всичко. Една, ще хареса чернокос, с арогантно поведение и атлетично тяло. Друга, рус, малко срамежлив и забавен сладур. Трета, кестеняв, самоуверен красавец, с дълбок поглед. Вариантите са много. Всеки според вкуса си. И все пак, не е изключен и варианта, в който се влюбваш в някой, който въобще не би си представил/а за твой идеал, или сродна душа. Важи за всички.

Елл.

13.   Мани какво харесват и какво не харесват.. въпроса е КЪДЕ са момичетата, които си заслужават =(

-Death_Blade ^

14.   13
Пишат в Spodeli. net.

15.   :) Въпроса ти е много интересен. За мен едно момче е специално, когато е внимателно. То трябва да се грижи за приятелката си и да я кара да се чувства специална, да знае цвета на очите й и да умее да й прави комплименти. А преди да го опозная гледам първо външния вид усмивката, очите. Но важното е, че любовта е магия. Тя се случва, когато и, на когото трябва. Надявам се да съм била полезна. :)

Smile face

16.   Здравейте. Аз съм М17. АЗ досега приятелка не съм имал. А съм висок, с хубаво телосложение, внимателен, интелигенетен, харесвам романтиката, обичам да готвя с две думи от всичко, което описахте по-горе. НО Уви досега не съм видял момиче, което да ме хареса като нещо повече от приятел. Всички си харесват "Лошите момчета"
Това е от мен... Просто нямам думи, защо момичетата се увличате толкова много по тях, като там някъде ви чака момчето, което ще ви се отдаде напълно...

17.   За мен е важно да има собствен чар и излъчване. Човек, който е готин отвътре винаги успява да изглежда добре. Относно характера да има чувство за хумор, но и да може да бъде сериозен, когато се налага; да се държи добре не само с мен, а попринцип с хората. Казано обобщено да е свестен и да си заслужава:D

18.   хубавите неща у едно момче могат да са много.
например; очите, лицето, усмивката и т. н. но едно е важно. Да ли той е с хубав характер и дали е създаден точно за теб?
Има хубави и добри момчета, но има и такива които те използват. За мен идеалното момче е този, който е красив, умен с хубав характер и най-вече да обича една и единствена жена.

19.   Когато отдаваш внимание към едно момиче, то просто като магия се влюбва в теб... Тогава всичко което забелязва в теб е погледа, сладката усмивка, топлината на прегръдката ти, присъствието, допира на кожата ти, вниманието получено от теб и други тем-подобни. Но първото впечатление на момичето е към външния вид.. След като поговорите малко и свикне с вида ти, се интересува само от характера.

20.   И аз не знам какво харесват момичетата у момчетата... няма нищо за харесваме, момчетата са толкова опростени, ограничени и първични, че няма какво да се хареса(не се обиждайте, природата така ви е направила :/).

22.   Мускули, пари, добър характер - гаранция за успех :)

23.   От всичко по нещо и още нещо, което другите не могат нито да видят, нито да разберат, но това е индивидуално.
---
Никога не следвам стадни интереси, индивидуалността е нещото което е уникално.

25.   За нас е най-важен характера на един мъж :)