Споделена история от Тинейджърски

Гърдите ми са прекалино големи
Здравейте, проблемът ми е че имам големи ама доста големи гърди за възрастта си. Всички момчета ме опипват говоря дори и за десетокласници. Всеки ми казва, мале кви големи тераски имаш, или, кви са тия цици бе дай да ги пипна, и неща от този сорт.

Имам чуството, че се развивам прекалино бързо, имам, цикъл от 10 годишна, имам големи гърди слава на бога нямам пъпки, но проблемат с бюста си стои.
Всички момичета се притесняват, че имат малки гърди, а аз се чудя как да прекрия мойте.

Ходя на балет, а там има доста момчета 3, едно 8 клас, едно 12 клас едно 9 клас. Този на 18 ме заключва в тоалетната и ми кезва, че няма да ме пусне докато не го целуна и докато не му покажа циците си, вече имам 7, 8 предложения от момчета да ми станат гаджета включително от този на 18.

Имам нужда от помощ, някой с повече опит, който да ми каже какво да правя и да ме утеши, благодаря че го прочетохте.

Коментари

1.   И? Мислиш, че това е проблем. Момчетата обичат големи цици :)

2.   Според мен да ги прикриваш е глупаво, защото са естествени и големи и това е хубаво в повечето случаи. Ако имаш изобщо някакъв проблем, то той би трябвало да е свързан с опорно-двигателната система, може да ти тежат и да те боли гърбът.

3.   Няма за какво да те утешава теб човек. Радвай се на интереса. Ама май ти си писала тук да се похвалиш, а не да се оплачеш.

4.   Да ти кажа ли моите също са много големи за възраста ми така че те разбирам напълно. Знам колко е гадно отношението на момчетата всички те опипват и т. н. А впрочем на колко години си?

5.   Честито! Вие отворихте Млекоцентрала. :d

Кумчо Вълчо

7.   Спокойно, просто си се развила малко по - бързо от другите деца, а момчетата не са виждали и проявяват интерес. Като минат 1 - 2 години и другите момичета се развият също интересът ще отмине и ще си починеш :)

8.   Мила поне на теб няма да ти се наложи да си слагаш силикон като повечето дами :) И според мен това не е проблем а природна даденост!!

9.   Авторке а ти на колко си?? Големи, големи колко пък да са големи??

10.   Бог да те благослови!

11.   Мойте също са големи за възраста ми и да ти кажа мене не смеят да ме пипат шот аз съм малко гадна и после си имат проблеми :Р не се притеснявай от това а се пази малко повече :р

12.   Както съм казвал и преди, тва жените се чудите откъде да си измислите несъществуващи проблеми. Явно не е на мода всичко да ти е наред, та ако няма какво друго, дай да си създадем проблем от циците. Другият силен кандидат за изкуствен проблем са срамните устни - съдейки по броя на историите на тази тема и най-вече на коментарите под тях.

Авторке, какъв точно ти е проблемът, че имаш 7-8 предложения за гаджета? Повечето момичета на твоята възраст (която каква е впрочем? ) само мечтаят за такова нещо, нашта тръгнала да се сдухва.

Тва че искат да те опипват и ти подмятат разни реплики - еми така е, с всички желани и красиви жени е така. Свиркат им по улиците, подвикват им, закачат ги... Такъв е животът, така ще е и занапред, така че свиквай. Явно си твърде млада и объркана и не знаеш как да реагираш в тия ситуации, но с времето ще се научиш, не се притеснявай. Това, което имаш, е твой плюс, и то голям, поне на млади години. Научи се да го използваш правилно и не само няма да имаш тия проблеми, за които говориш тука, но и ще си спестиш много други главоболия, които имат "нормалните" жени.

Това, че имаш цикъл от 10 годишна не значи, че се развиваш прекалено бързо, а просто по-рано от останалите. Точно както е започнали по-рано съответно и ще свърши по-рано и това е. Може би на 15 ще изглеждаш като на 18, но на 18 всички ще изглеждате еднакво.

Хайде със здраве и успех с момчетата!

Кубрат

13.   Незнам как да ти помогна, мойте са си наред на 14 съм и сутиена ми е 70B немисля, че не е нормално, но имам една съученичка която е 75b и казва че сутиена и стяга и неможе да диша и знайстина знам как се държат момчетата с нея, нз на теб колко са ти ама ако си 75B мисля, че не са ти чак толко големи нз пожелавам ти успех.

14.   момчетата сме такива повечето обичаме големите гърди не ги прикривай ако ги прикриваш те още повече ще искат да ги видят

15.   Коментар номр 10 - евала, изкърти :Д :Д : Д
Палав Мечок

16.   до авторката - дай снимка, че не вярвам :)

17.   Аз съм чашка Д и пак си мисля, че са малки, ти коя си? Е, по голяма или?

19.   Няма от кво да се притесняваш... Такава ти е натурата... Повечето жени се чудят вече как да си уголемят бюста и си пъхат кви ли не боклуци... За момчетата - да не ти дреме накви пубери дет не са пораснали още и ми са праят... Ако прекалят има си правила и закони :P

20.   Радвай се за това... lolll

22.   Хайде сега, глупости. Природа, това е. Само не мога да разбера как така разрешаваш да те опипват... аз самата нося ДД 5... единственият проблем е, че не ми е удобно да спя по корем. Всъщност не, трудно ми е и да намирам свестно бельо, което да не струва повече от гръдната ми обиколка... шегувам се. Успокой се, при мен цикълът започна на ненавършени 10, много обилен, но... е, всичко е ОК... деца, мъже, образование... споко. Един съвет само - внимавай при избора на сутиен. Защото от една страна можеш да получиш болки в гърба, от друга да изглеждаш като крава. Дано съм ти била полезна, късмет.

26.   На 12 съм и гръдната обиколка ми е 98 см., висока съм 1, 58и тежа 47кг. Познато ми е това чувство със десетокласниците и т. н. като вървя по улиците всички ме зяпат - мъже и жени.
Накрая свикнах и това е. Няма измъкване от положението. :( А като някое момче ми каже нещо за гърдите му отвръщам "Ти други гърди освен на майка си не си виждал" и млъкват.
Скоро ще свикнеш.

27.   Към номер 22, на мен ми дойде на 9. Имам по-големи гърди от цялото даскало, включително и учителките.
На тези които им идва по-късно си мислят че я яко да ти дойде рано, но не е така.
Колкото по-късно - по-добре (имам между 15-17)

28.   б, т, в, аз съм номер 23 искам да добавя: и на мен ми дойде на 9, така че ти пак си по-добре от мен.

30.   Същото. И аз имам цикъл от 10 годишна. И гърдите ми се струват прекалено големи. Не знам какво да правя но само научих, че трябва да се избягват млечни продукти.

32.   Глупости говорите, простаци и дърти комплексарки, всъщност, проблема на момичето е здравословен, по- точно- хормонален, който може след време ще се обърне и на пролактинемия, което се изразява в прекалено многото производство на пролактин или прогестерон. Едната от двете възможности ти предстои- или изведнъж да ти спре растежа на гърдите, или да ти спре цикъла и да станеш стерилна. При втория случай гърдите ти ще нараснат чак до такава степен, че няма да можеш да ги носиш един ден и ще ти притискат сърцето и ще ти причинят гръбначни изкривявания и болки в стомаха.
Освен това за никое подрастващо момиче не е приятно да бъде постоянен сексуален обект и да я подлагат на сексуален тормоз!
Ако тормоза продължава, оплачи се на родителите си и им кажи заедно да потърсите лекари и да подадете жалби за сексуален тормоз.
Ако лекарите не успеят да ти помогнат да решиш хормоналните си пролеми, кажи на родителите си да ти заделят парички за хирургични операции за намаляване на бюста.
Действай, момиче, преди да са те изнасилили в някой ъгъл и преди да са ти разрушили психиката още в крехка възраст!

35.   Аз пък смятам, че проблемът е балета., Кажете ми колко балерини с големи гърди сте виждали, а? Не сте нали? Защото няма такива. Гърдите пречат на балета. Научно може да се докаже.

36.   Носи блузи които са ти големи. Примерно да са ти до колената и да са много широки. Остави си косата дълга и я слагай напред, за да прикрие гърдите ти.

37.   ТОВА, ЧЕ ИСКАТ ДА ТЕ ИЗНАСИЛЯТ И ДА ТЕ ИЗЧУКАТ НАЙ - БРУТАЛНО ИЗОБЩО НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ИСКАТ ДА ТИ БЪДАТ ГАДЖЕТА!
Мъжете не се влюбват в жени с големи цици, жените с големи цици не ги подтикват към уважително отношение. Те искат да ги мачкат най - грубо.
Такова отношение ли искаш да усетиш върху себе си?
Помисли си!
И какъв е тоя балет с едри гърди? Ако е класически - абсурд, ако е модерен балет - пак не е желателно!
Слончо - спортист!
По - добре си събери парички ( не е чак толкова скъпо, ако отидеш в държавна, а не в частна клиника)
отиди на пластичен хирург и ги смали оперативно!!!

38.   Ти бъди здрава, а пък другото върви по-назад

39.   Майна и аз съм с големи гърди, не знам с какви гърди трябва да си за да ходиш на балет, но ти препоръчвам модерни танци-лесни забавни и модерни лично не ходя, но ти препоръчвам. На колко си всъщност? Не ходи да ти махат гърдите, защото ще съжаляваш след години. И как може някой да те натика в женската тоалетна и да те накара да си покажеш гърдите, какъв е тоя -келешче -богаташче дето не знае къде му е пишката.

40.   Сложи пишката на големия балетист между тях и ще започнеш да ги харесваш. И аз имам големи гърди и почти не ми се налага да правя свирки, защото задоволявам гаджето си с тях

41.   И аз имам същият проблем на 16 съм и ми тежат наистина много и най-гадното, много са увиснали като на някаква бабичка, а повечето сутиени не ми стават. А повечето викат да се радваш хах ако знаехте колко е трудно....

42.   И аз имам същият проблем на 16 съм и ми тежат наистина много и най-гадното, много са увиснали като на някаква бабичка, а повечето сутиени не ми стават. А повечето викат да се радваш хах ако знаехте колко е трудно....

43.   Заплаши пълнолетния с полицията - би трябвало да спре да те тормози. Иначе не трябва да се срамуваш от бюста си - това е повод за гордост. Иначе ти препоръчвам да игнорираш голяма част от горните коментари, понеже са писани от полуидиоти.
АКАТИМ

49.   Двете крайности придават неудобство, комплекси и срам. Прекалено големи и прекалено невидими. И двете крайности не са добре.

50.   Мале, хора, вие добре ли сте? ! Момичето сигурно гледа как да ги прикрие или да се извърти, че да не й се вижда бюстът, притеснява се като ходи в коридора в училище, до магазина или се разкарва по улицата, а не може да се отпусне, защото постоянно мазни, загорели мъже й запят деколтето... ужас направо, знам какво ти е, аз имам същия проблем, само че дупето е при мен... :( Ама какво да се прави мъжете са такива...