Споделена история от Тинейджърски

За да видя единия, трябва да избера другия?!
Всичко стана съвсем неочаквано за мен. През лятото отидох със семейството си на почивка и отседнахме в един хотел, където срещнах едно момче и започнах много да го харесвам. Към края на престоя ни вече бях се влюбила и той започна да ми обръща внимание, но трябваше да си ходим. Мислех си, че това е краят, но не съжалявах за станалото. Не се бяхме опознали добре, но успях да го намеря във виртуалното пространство. Успях да го опозная. Не може да се каже, че го познавам добре, но знам поне в общи линии какво представлява. Влюбих се още повече. Той обаче е доста предпазлив в отношенията си с момичетата, а и е претрупан с работа в хотела, така че не може да си пишем често. Това не са негови оправдания. Видях го, докато бях там, и дори си бях помислила, че няма време за интернет.

Намерих го от страницата на хотела, а мен от същата тази страница ме намери друго момче. Сетих се кой е, защото и той беше в същия хотел, но не сме се запознавали там. Отначало си пишехме най-обикновени неща, но после той ми сподели, че имал чувства към мен. Външно съм му харесала още там, но се радвал, че ме е намерил, защото искал да опознае и характера ми. Той също му допаднал и започнал наистина да ме харесва. Отначало си мислех, че ще му мине, но нещата се задълбочиха. Готов е да ми плати следването и имал планове за нас. Част от тези планове е да отидем заедно на море и да отседнем в същия хотел! Не се знае дали тази година ще отидем с нашите. Съответно и не се знае дали ще видя моя човек оше това лято. Ще го видя със сигурност, ако приема предложението на ухажора си, но това няма да се случи никога. Аз не съм такъв човек. Ако моята любов ме види с друг, няма после да иска да е с мен, а пък и как да използвам някой? Това би било толкова подло. Как ми се ще това предложение да беше отправено от човека, който искам! Но в живота има доста иронии на съдбата...

Коментари

1.   Ти харесваш ли този който ти е предложил, а междудругото не винаги се гледа външния вид и парите... офф прави това което тиказва сърцето ще има много като тях двамата.. споко.. ;))

2.   Моят съвет към теб е, откажи на ухажора ти! Недей да го лъжеш и да му даваш празни надежди, че нещо може да стане. Само ще се забъркаш в някоя каша.