Споделена история от Тинейджърски

Мокри сънища
Момче на 16 години съм! Имам проблем със сънищата си-докато спя доста често получава еякулация и се будя веднага което е неприятно поне за мен. Писна ми да се бъдя посреднощ с мокро бельо! Не знам на какво са причина толкова често-3 пъти за последната седмица. И всъщност дори не сънувам, а просто получавам оргазъм. Поне като се събудя не помня сън, а едва ли го забравям толкова бързо! Имало и такива в които сънувам момичета (познати, които виждам почти всеки ден), но има и доста в които не сънувам нищо. Не знам на какво се дължи това, но искам да спре, а нямам идея как. Харесвам момиче, но едва ли е заради нея ( и нея съм сънувал) защото с нея не сме кой знае колко близки, а сме просто приятели. На какво се дължи това?

Коментари

1.   Човек винаги сънува, без изключения, друг е въпросът колко дълбоко спи и дали помни това, което му се върти из главата, докато спи. Аз съм забелязал, че щом спра чекиите, и при мен почват мокрите сънища.

2.   Това е нормално и при мен е така само, че аз спя със спасителен пояс.

Кумчо Вълчо

3.   Значи това се получава, когато през деня много фантазираш или си мислиш за секс. Ръкоблудството също не е решение, защото когато спреш получаваш нощни полюции. Има цикъл на производство на семенна течност, което зависи от стимулирането чрез помисли и картина или ръчно, или секс. Цикълът се забавя, когато горните фактори отсъстват и излишното количество е много малко и се изхвърля от организма незабелязано.

4.   Номер 3, пълен булшит, или поне няма връзка с въпроса.

На автора мога да кажа само, че това е напълно нормално за всяко момче в пубертета. И аз имах на 15-16 години. Ся може би не е било 3 пъти на седмица, ама чат-пат имаше. В продължение на няколко месеца, може би година. Ся малко е неприятно, става мазало, ама кво толкова, ако мислиш, че при секса не става мазало... Там дори е повече, особено ако жената е в цикъл, екшъна е пълен :-)

Така че споко, няма нищо нередно в това, а и така или иначе не може да направиш нищо по въпроса. Просто трябва да изчакаш да мине тоя период и тва е. А и не знам за тебе, ама мене ме кефеше да се празня, дори и насън :-)

Кубрат

5.   Дължи се на това, че съзряваш, че явно си или по-точно ще станеш сексуален мъж и това е хубаво. Явно още не водиш полов живат - мисля, че има време за това и поради тази причина организмът реагира и се получава изпразването. Няма нищо ненормално, а напротив. сексуалността си е качество при чъжете, както и при жените естествено.

6.   Нощните полюции през пуберитета са нещо съвсем нормално. Не се притеснявай и това ще мине!

7.   Аз съм момиче ама на едно момче на една екскурзия му се беше случило много се притесни ама тва е нормално все пак трябва да ти се случи

9.   Аз съм момиче на 16 имам по-малак брат на който му се случи когато бяхме на село и така се притесни, но си е нормално дори е по-добре, че ти се случва. Просто ти е по-мръсно подаъзнанието и имаш нужда от секс.

10.   Семенното мехурче се препълва и, за да може тялото ти да се отърве от половото напрежение сънуваш мокри сънища, ако мастурбираш можеш да премахнеш половото напрежение без да цапаш чаршафите...