Споделена история от Тинейджърски

Страх ме е
Правих два три пъти анален секс, но без презерватив и приятелят ми свърши в мен може ли да забременея и защо навсякъде чета, че аналния секс трябва да се прави с презарватив.

Коментари

1.   Аман от простотии!

2.   Mила ....мила! другият път го прави със предпазни средства, пък защо недей да питаш.....ТЦ

3.   Миличка от анален секс не се забременява, освен ако спермата не е попаднала във влагалището и по някакъв начин да се е случило. Ползвай презервативи най-малкото заради хигиената!

5.   Как можеш да правиш секс, след като не знаеш нищо за него? Наистина много съм се смяла на подобни въпроси като твоя: "Може ли от анален секс да се забременее?" или "Може ли да забременея ако гълтам сперма?" Е, хайде обяснете ми, толкова ли е ниска културата в България. Ти циганка ли си или просто глупаво дете? Хайде, спирам до тук. Ще отговоря на въпроса ти. Абсурд е да се забременее от анален секс. А относно презервативите...,ами мила случайно да си чувала, че на СПИН другото му име е "болестта на педерасите". Отговорът е ясен. Най-лесният начин за предаване на най-гадния вирус, е именно анално сношение. Надявам се, че ме разбра.

6.   Прави са, че преди да правиш нещо независимо какво, трябва да имаш елементарни познания.

Анален секс се прави задължително с презерватив, защото в ануса има много бактерии и микроби, които може да пренесеш на приятеля си и той на теб, ако сле аналния секс не се измие, а си вкара пениса в вагината ти. И презерватива трябва да се замени след аналния секс с друг, при повторно проникване, но този път в вагината.
Освен това презерватива улеснява влизането.

Празнейки се в аносата ти, не може да забременееш.
Мислете преди да правите каквото и да е, секса не е само удоволствие, а и отговорност.

7.   Ако е циганка, тогава..... бах маа му, и циганките с PC-та :D
Освен от СПИН кондомът пази и от бактериите, които са в задника ти. Чудно ми е как се чукате без каквато и да било сексуална култура?! Само отваряте краката и .....толкова. Пък после сте големите мацки, щото го поемате и отзад. Чети, после се еби!!!

8.   Понякога има аномалии като фистула мажду влагалището и ануса и тогава може да попадне сперма във влагалището от ануса, но това са много редки случаи...

9.   Напълно съгласна съм със 7 !!

10.   Защото е по-хигиенично. Не можеш да забременееш!

11.   Bярно е че човек трябва да се интересува и да не се срамува да попита аз лично някога много разговарях с майка си как да се пазя и какви опасности има при секса с непознати и така нататък но пък не трябва да виним останалите че не знаят много по тази тема хаха все пак малко ли лъжи се пишат в интернет има наивни хора които се връзват :Д