Споделена история от Тинейджърски

Защо момчетата са толкова неблагодарни?
Защо, когато не ги въртиш, а им казваш, че между вас просто няма да се получи, са тоооолкова нагли и НЕБЛАГОДАРНИ!? Когато някое момче има интерес към мене, ако не го харесвам, веднага му го казвам, но се надявам да оцени искреността ми и да си останем приятели, или поне познати, ако не сме си толкова близки. А те почват да се държат ужасно. Почват да ме отбягват и да се държат ужасно.

Имам една приятелка, с която сме в една компания. Тя им увърта, дава им надежди. Те тъкмо се откажат и тя пак ги хваща и така винаги си има резерви. И те са готови да й вържат през цялото време.

Защо така става? Не им давам напразни надежди, а направо им казвам, че нямат шанс, тя ги върти всичките (нея я давам само за пример, не че имам лоше чувства към нея), и постоянно са й под ръка?

Това го осъзнах преди време и вече и аз действам така. Гадно е за тях, но те така си го правят. Сега си имам гадже и пак има 10 човека, които ако им дам сигнал веднага са готови. Знам, че тая постъпка е много егоистична, ноооо те са си виновни.... аз опитах. Няма да получавам лошо държание само защото някакви пикльовци, не осъзнават, че аз им помагам всъщност.

Коментари

1.   Какви са тия глупости? Ти от къде падаш? Светът е нагласен така както прави твоята приятелка. Така се прави. Гледай себе си и наистина близките хора. Какво го мислиш какво им е

2.   е пак зависи как им ги отрязваш, ако си била груба те ти го връщат. гаджето ти сега не ревнува ли, да не те натири заради тия 10 човека къде въртиш

3.   Не можеш да кажеш, че момчетата са неблагодарни. ВСИЧКИ СМЕ ТАКИВА. Няма как да сте приятели отново щом си ги скъсала, за какво са се въртели около теб... и ти си неблагодарна - те те харесват, ти не им отвръщаш на чувствата.. Отбягват те защото искат да спрат по някакъв начин тези чувства дори и да се доведе до обиди.
Зарежи я тая приятелка, ще си намериш друга.. Недей така да ги използваш, постави се на тяхно място! Те не са ти направили нищо и ти хоп - почнала да им го "връща".. Кажи им, че си имаш гадже и толкоз..

4.   Не ме разбрахте. Говорех за момчета, които да кажем сме се познавали. Били сме в една компания или нещо от сорта. Даже ми се е случвало с момче, което бяхме приятели. Не най-близките, но все пак. Абе вече все едно.

5.   Хаха.. авторке... жалка си, мислиш се за умна, мислиш се за хитра, а в същото време лъжеш само себе си.. те ти се увъртат единствено защото едноклетъчно безгръбначно създание ще е по-умно от тях. Това че ти нямаш способноста да мислиш не означава че "момчетата" ( в случая 5-6 човека, които ти познаваш ) са неблагодарни.. повечето мъже разбират от дума.. ако им кажеш че не искаш да си това, което те искат от теб, тогава те най-вероятно няма да виждат смисъл да се занимават с теб, поради много причини, които твоят недоразвит мозък в скоро време няма да разбере. Такива надуди момичета като тебе са толкова отблъскващи, че ви надушвам с километри. Хвани прочети една свестна книга, поумней малко, тогава имай смелостта да се сравняваш, или въобще да мислиш, защото ни най-малко не ти се отдава.

-Death_Blade ^