Споделена история от Тинейджърски

Мразя го този Facebook!
Здравейте! Искам и аз да си споделя своята история! На почти 15 год. съм. Имам приятел от близо1 год. Проблемът ми е такъв, че когато сме заедно всичко е много хубаво. Това напоследък се случва обаче рядко, защото той учи в др. град. Разбирате, че се чуваме по-често, отколкото се виждаме.

Искам да кажа той е много контактен, харесван от много момичета. Във FB постоянно му изпращат сърца и целувки... които той естествено харесва. Знам че и той изпраща на бивши гаджета, харесва им снимките. Малко или много аз се дразня, защото ми се иска да си мисля, че съм само неговото момиче(така ме кара да се чувствам като сме заедно). Но вляза ли във FB му нещата стават с главата надолу. Ето в момента виждам, че два поредни дни е пращал целувки и сърца на едно симпатично момиче. Говорила съм с него за това. Казва ми, че това не означавало нищо????

Аз се разкъсвам между интернет-действителността и реалността. Искало ми се е да си изтрия профила, да не влизам въобще в нета, но повече от два дни не се е получавало. Да отбележа че съм готина и както той казва -много разбрана! Усещам че,Оью ме ревнува в определени ситуации. Но аз не зная до кога ще търпя такова поведение. Не съм от хората, които ще отвърнат със същото. Дайте ми съвет моля!

Коментари

1.   и аз.

2.   Ами то обикновено става така. Аз съм в подобно положение, и да ти кажа връщам си го по същия начин!
Има още един вариант правиш нов профил с мъжко име, което ти става ''ухажор''. Сещаш се поздравчета, снимки и т. н
Той ще се почуства гадно 100%, и ако има малко разум ще помисли че може би и ти така се чувстваш. Е това са днешните момчета да седнеш да им наливаш акъл :D

3.   Накарай го да почувства същото като теб за да разбере какво е. Това е решението!

4.   Намерил свястно момиче да го търпи. Пича трябва да внимава много.

5.   FB is overrated. Поредната модна тенденция.

6.   Изтрий си профила от Фейсбук, защото това е клюкарски сай