Споделена история от Тинейджърски

Болката от несподелените чувства
Здравейте! Ще уточня, че съм момиче. Има един човек, който страшно много обичам, но той не ми отвръща на чувствата.. даже не ми и обръща никакво внимание. Познаваме се от 6 години и отначало той ме харесваше, но пък тогава аз не му отвръщах на чувствата и сега е обратното. Влюбена съм в него вече 4-та година. Всеки ден плача за него /днес и в автобуса плаках/, дори и в момента. В едно училище сме и го виждам как се закача с други момичета, а мен все едно, че ме няма.. много се измъчвам от това.. отдавна съм разбрала, че нямам шанс с него, но не мога да се откажа от него. Не е женкар, ако това си мислите. Не ми се живее така вече. Нямам и много приятели, а дори и малкото, които имам.. не мога да кажа, че са ми много добри приятели.

Опитвах да го забравя 4 пъти, но не стана. Първият път опитах да не мисля за него един месец и мислех, че съм го преодоляла, но не беше така. Щом го видях отново...... чувствата се върнаха. Нито си говорим, нито нищо. Преди поне излизахме, но..

Не искам да изпитвам никакви чувства към него, искам да ми е безразличен, но не може, човек не може да командва сърцето си. Не искам да си провялам така живота.. само на 13 съм, а вече не ми се живее. Много ми е болно.. Благодаря на тези, които са прочели историята ми! Всъщност, не знам защо я написах... може би просто искам да споделя на някой.
Благодаря още веднъж!

Успех в любовта!

Коментари

1.   спокойно все пак си на 13 и си ксъметлиика има много време пред теб все пак не познаваш добре любовта... и аз съм така в момента раликата е че съм на 22 години

2.   Благодаря за коментара, номер 1! Осъзнавам, че съм още малка и не познавам добре любовта, но.. чувствам се зле и.. поне знам, че не съм сама :). Дано и аз и ти да се влюбим в човек, който си заслужава :)

3.   Знам, че несподелените чувства са гадна тръпка, но пък винаги има такива. Въпроса е да започнеш да контактуваш с други различни хора и може би някъде сред тези хора ще бъде момчето което ще те оцени. Имай надежда и мисли позитивно! Можеш и да се опиташ да го заговориш и ако е писано-нека стане. :)
Успех!

4.   Здравей, номер 3! Другият проблем е, че съм много срамежлива и нямам много познати и приятели. А и не мога никой друг дори и да харесам.. просто.. не знам, другите ми се струват някак си еднакви, а той по-различен. Трудно ще е да го заговоря, тъй като съм много срамежлива.. много пъти съм мислила за този вариант, ама все не ми достига смелост. Благодаря за коментарите!
Авторката