Споделена история от Тинейджърски

Да го направя ли или да чакам "принца на белия кон"?
Здравейте! Момиче съм, на 18, от Плевен. Преди известно време имах една неуспешна връзка, в която всичко стана толкова набързо, че огънят угасна преждевременно и с тогавашният ми приятел не стигнахме дори до секс и т. н.

Напоследък обаче адски ми се иска да пробвам, а няма с кого. Не мога да срещна подходящия човек и се замислих... дали пък да не го направя с някой не толкова подходящ? Имам един познат, който е доста задръстен, но все пак може да ми свърши тази "услуга"... а после - каквото сабя покаже :))

Малко се отчаях от мъжете, писна ми да се надявам на непостижими неща (като да срещна съвестно момче например), и просто реших да го направя... ей така, от скука, понеже не вярвам в любовта и нямам нерви да чакам принца на белия кон...

Какво бихте ме посъветвали вие? Да действам ли при удобен момент, или да си стоя девствена до 43? Предварително благодаря за съветите!

К.

Коментари

1.   "Какво бихте ме посъветвали вие? " - да си удариш една чикия, в твоя случай СКРЕЧ - прощавай ;) и ще ти мине мерака и глупавите мисли!

МнОгО ЛоШа

2.   "Напоследък обаче адски ми се иска да пробвам, а няма с кого. "

Само защото ти е интересно да видиш какво е, нали? Не е защото искаш да разменяш чувства с някого? Ти искаш само физическо удоволствие, доколкото разбирам.

"дали пък да не го направя с някой не толкова подходящ? Имам един познат, който е доста задръстен, но все пак може да ми свърши тази "услуга""

Най-паметно за теб ще е първият ти път да е с неподходящ задръстеняк, той най-много заслужава да му дадеш своята девственост все пак. Ако си си сложила толкова ниска цена, взимай телефона и му се обаждай. Ако обаче се самооценяваш добре и имаш самочувствие на свястно момиче, по-добре не прави такива глупости.

"Малко се отчаях от мъжете"

Момчетата в твоя диапазон 16-20 години са по-близко до момчета, отколкото до мъже. Ще видиш, че след време приоритетите им ще се променят и ще добият истински мъжки черти. Тогава може пък да намериш твоя човек.

"и просто реших да го направя... ей така, от скука, понеже не вярвам в любовта и нямам нерви да чакам принца на белия кон"

Нали уж момичетата/жените се декларирате за силен психически пол и имате силни нерви. Тогава защо ти вече нямаш нерви, предаваш се и гордо развяваш белия флаг. Я се стегни! Ако си силна личност, никога не би направила нещо такова "от скука". Също така че си загубила вяра в любовта само доказва колко слаб характер си. Тука трябва да се мотивираш въпреки всичко и да помислиш какви са шансовете в бъдеще да намериш свестен мъж. Помисли си, ако си умна, ще разбереш, че тези шансове са големи!

Айде успех и умната!

4.   Аз съм на 22 и още чакам принца и честно казано съжалявам за изгубеното време и изгубените възможности.

5.   мацки, забравяте за мене, аз съм тука и чакам да ме повикате :)
поздрави
дедовия

6.   Аман от тея принцове на бели коне, не разбрахте, че не съществуват. Съвет, слез на земятаи започни да мислиш рационално, ако смяташ, че ще ти помогне, последвай съвета на номер 1
Лола

7.   "Да го направя ли или да чакам "принца на белия кон"? "

А ти откъде знаеш, че точно Принцът, който язди черния не е точния за теб? Принцът на белия кон може да е задник (с извинение за израза)..

8.   Не се отдавай на някакъв баламурник, а поне избери зрял мъж с опит. Не чакай принцове

9.   Удари един скреч и ще ти мине

10.   Живей си живота на max!!! Ще се пазиш от секса до кога то няма време! ти тъкмо ще разбереш колко е хубаво и ще си пропуснала доста време през което е можело да правиш толкова много хубави неща! а принцовете са само в приказките