Споделена история от Тинейджърски

Несподелена любов!
Здравейте, фенове на Сподели.нет!
Бих искала да разкажа на аудиторията на вашия сайт моята история...

В моят клас има едно много красиво момче, което ОБИЧАМ... Много пъти съм му го казвала, но подобен отговор от него - НИКОГА! Веднъж му пратих покана за обвързване във Фейсбук и след 3 часа той я прие... В този ден аз бях много щастлива и нищо не можеше да скрие усмивката от лицето ми! Тогава той за първи път ми написа I love you! Много се изненадах от неговата постъпка...

На следващият ден той се направи на необвързан :( Дори не исках и да го попитам защо, толкова бях разстроена... Както и да е вечерта слушах една песен с текст Do you love me, do you? И му пратих това послание като не очаквах да отговори, НО той каза ДА...
До сега не си бяхме избистряли дискусията с целувки и прегръдки, но сега е различно... Винаги ми пише целувки като го попитам нещо...

Та въпросът ми е дали това момче ме обича, харесва или каквото и да е било друго и как да го попитам по заобиколен начин? Много Ви моля, дайте ми съвет .. ! :((

Коментари

1.   Директно! ЩЕ го кръстя Ванката, защото... защото така ме кефи. Той може да намира нещата за шега, стана мода момичета и момчета, разбираш ли, само приятели, да си казват че се обичат, целувки, сърца и да няма нищо между тях. Затова събирай смелост и го питай в прав текст. Освен, ако Ванката не чете мисли, тогава е различно.

2.   Мен ако питаш трябва да го зарежиш и да си намериш друг

3.   Господи Facebook гаджето ти те е зарязало!! Това е една наистина голяма житейска драма и аз те съветвам да оставиш този серсемин, който си играе така жестоко с дълбоките ти и искрени чувства. Не се оставяй на неговите прегръдки и целувки по СКАЙП и бъди силна. Сега вземи си изхвърли компютъра през терасата, излез навън и си намери едно реално гажде.
П. С Надявам се да не си на повече от 13, защото нищо друго не би могло да оправдае написаната простотия.

4.   абе питай го дирекно кви фейсбуци и глупости... ако те харесва ще ти го каже, ако не те харесва му тегли една майна-значи не те заслужава, ако пък те харесва и не ти го казва в прав текст значи е идиот!! Схвана ли?
К.

5.   Много мислих и единственото, което ми хрумна беше да го питам направо :((.. Наистина събирам смелост и още утре ще го попитам.. Много ще ми е неловко в понеделник когато го видя, защото както споменах сме от един клас.. ;s

6.   Късмет и пиши после какво е станало.

7.   Попитах го направо дали ме обича и той каза зависи и аз го попитах от какво зависи и той каза като какво, след което му казах, че въпроса ми май нямаше смисъл и във всеки случай отговора е не и той каза ДА е отговора.. Предложете ми сега какво да правя, много съм развълнувана! Благодаря ви предварително! :*

8.   ами значи сте гаджета вече, честито. Радвам ти се. Сега ще правите какво правят гаджетата ще се карате и сдобравяте:)

10.   Ами аз защо си мисля, че не сме гаджета? :(

11.   Защо така не сте ли говорили то само с писане не става

12.   Нямам смелост да го попитам насаме.. ;(

13.   Честито :) радвам се за вас.. оф и моята история е подобна.. и той е от класа ми.. но никога не ми е казвал обичам те. Е и аз не съм му казвала, че го харесвам, но бях до скоро гадже с най-добрия му фр/него не го харесвах, но исках той да ревнува/

15.   И аз искам той да ревнува, затова тръгнах на базик с братовчед му.. Вчера той ме пита дали го обичам и дали сме се целували..

16.   Искам и аз да споделя една история. но сайтът не иска да ми ч публикува. /АЗ писах коментар 14/.. И това момче, което харесвам мисли, че харесвам друг негов прител, но мен ме е срам да му кажа, че харесвам него. Ако му кажа да не стана за смях? !

17.   Мисля, че ако отношенията ви не бяха толкова виртуални и имахте и други допирни точки освен фейбук животът ви щеше да е далеч по-смислен и лек.
Той й написал нещо в чата, тя му пратила покана във фейса; тя му пратила меченце и целувка, но той на нея не.
Баси и драмата.
И тя го обичала, защото бил красив. Направо страхотно.
Вместо да си чатите седнете и си поговорете, като бели хора.

18.   Към Номер 17.. Ние се виждаме всеки ден, съученици сме.. Говорим си, дори се прегръщаме и си даваме целувки по бузите, но мисля че неговите са приятелски.. Не знам.. От Понеделник ще му обръщам много повече внимание, за да разбере, че не само по фейсбук мога да му казвам, че го обичам.. :)) Някакъв друг съвет можете ли да ми дадете :))