Споделена история от Тинейджърски

Писна ми постоянно да ме свалят!
И така, , на 15 съм, съвсем нормално момиче съм си.. от 11 годишна се занимавам със Jumpstyle ии DnB.. От както отидох в гимназията обаче /преди 2 години/ нещата са коренно различни.. Всяко второ момче тука се обръща към мен с думите 'Врътни си задника' ' Секси си' 'Пръскаш' и какво ли още не.. Постоянно се блъскат в мен'без да искат' и ме целуват по бузата.. Попринцип нямам и много приятелки момичета, защото съм била носела кецове, ризии и тем подобни.. Споделих това в един друг сайт и там едно момичеми каза, че всичко било зареди танците, било нещо ново за тях и затова ако съм била искала да ме оставят да съм се откажела от танците.. Хипер объркана съм..

Коментари

1.   Просто не им обръщай внимание.. ходи на училище и се учи дете :Р

-Death_Blade ^

2.   Пфу. Да се окажеш от танците? ! Глупости. Та това ти доставя удоволствие. Не се отказвай от тях.

3.   Ами момчетата на тази възраст са така. Яко ги друса хормона, а и ти ако си по-хубавка още повече започват. В никакъв случай не спирай танците- не в тях е проблема. Гледай да не обръщаш внимание на момчетата- след време ще си благодарна, че си по-харесвана ;)

4.   И мен все ме закачаха в училище, само че аз плачех, никога не съм смятала това за прилично и уважително към момиче, знаех че ми нямат уважение щом го правят...
Добре че пораснахме и завърших...
Ще отмине мило момиче, просто не им обръщай внимание и ограничи достъпа до тялото и съзнанието си...

5.   Всички момчета на тази възраст се опитват да опипват връстничките си и им говорят 'мръсотии' от теб зависи дали ще им позволяваш да се отнасят така с теб.
Вероятно от танците имаш стегнато тяло, пък и казваш, че не се обличаш, като някоя малолетна проститутка (за разлика от момичетата на твоята възраст), което е много хубаво, свецо и различно дори и от моята гледна точка на жена, пък какво остава за едни тепърва развиващи се момчета? :) Или може би връстничките ти са по-недоразвити и затова налитат само на теб?
И да спреш с танците тялото ти ще продължава да се развива, най-много просто да се занемариш и отпуснеш...
Момчетата са такива - бий им шамари, ако ти говорят смущаващи думи и ги ритай между краката, ако почнат да те опипват и насилват да правиш 'неща'.

7.   Мисля, че ти завидат...
след някоя година няма да има момче което да не те харесва

Супер мацка... Браво!

8.   Мъж съм, на 27, и мога да ти дам следния съвет:
Момче, което се държи така, не уважава момичето. Или бъди безразлична, или ги подложи на психо атака, узнай слабите им места и им създай комплекси-грозен си, дебела шопар си, пъпчив козел, некадърник и такива.
То се налага да си лоша. Ако се чувстваш слаба, обърни се към Христос и моли за сила и смелост.
Бог не обича малодушните, не бъди овца, а войн на справедливостта. Това което правят не е справедливо, така че ти е позволено да си гадна.

Поздрави и с Бог напред, а той бди над нас, бъди сигурна, никога не си сама!

9.   НЕ СЛУШАЙ НИКОЙ!!! И ДА НЕ СИ ПОСМЯЛА ДА СЕ ОТКАЖЕШ ОТ ТАНЦИТЕ!!!

10.   Ох боже миличка подкрепям стила ти и аз съм нещо такова :Д мисля че не искаш да си КИФЛА ;) явно другите момичета са такива и слушат само чалга а ти ДНБ.. а за момчетата зашлеви им на всеки който те сваля по един шамар и готово ;)

12.   здрасти, много си хубава. откъде си? :*

13.   От къде знаеш дали съм хубава? ;д

14.   Ехее, това с танците наистина е доста COOL ^^ И аз съм на 15 и много ми се искаше да се занимавам с такива танци, но тъй като постоянно се местим в различни държави, нямам такава възможност, а вече е късно. В днешно време според мен е по-тийнейджърско да се носиш с кецове и спортно-елегантни дрехи, отколкото като поредната кифла. Не слушам безсмислената, тъпа чалга! Така че, не йм обръщай внимание на момчета, а момичета 100 % ти завиждат!
Н. Н :)