Споделена история от Тинейджърски

Още изпитвам чувства към него!
Скъсах с него, защото го видях с друго момиче. Той ми обясни, че е само приятелка, която му помага с домашните. Оттогава се чувствам ужасно, вчера щеше да ме блъсне един камион, но той ме спаси. След училище ме изчака. Попита ме какво ми е, че откакто сме се скарали не изглеждам на себе си. Аз се разплаках и спиралата ми се разтече, а той ме попита дали ми трябва кърпичка, а аз му казах, че вече не искам нищо от него!

Тръгнах си и си казах, че вече няма да се предавам лесно. На следващия ден пак ме причака, но тогава си го отминах като пътен знак, той ме настигна и ми каза, че все още ме обича. Но не го отразих и продължих. На другия ден викнах едно момче за да го попитам нещо относно домашните. А след училище този където ме харесва му направил скандал и го предупредил да не се доближава до мен. Аз добре че ги разтървах иначе щяха да се избият. Майка ми и баща ми бяха на командировка и бях сама в нас една седмица сама и понеже той ми знаеше звънеца и ми звънна. А аз му отворих, а той каза "ИЗНЕНАДА". И го поканих да влезе, защото нямах друг избор. Като влезе започна да ми се извинява. Аз го попитах кое беше наистина онова момиче, а той каза, че негов приятел я харесвал и искал да ги сближи. Аз му казах, че съжелявам и го целунах. Той ме попита дали искам да тръгнем отново заедно, и се съгласих. Разбрахме се вече да не ревнуваме от нищо и никой. После легнахме и тъкмо бях свалила един филм с ужаси и го пуснах. Беше ме страх и той ме гушна. Филма свърши и той започна да ме целува. Но по едно време спря и започна да ме пита разни въпроси като например:
Обичаш ли ме наистина?
На колко мислиш да го направиш?
Искаш ли да го направим?

А на последния въпрос се изумих, че ме попита и му отговорих, че все още не съм готова. Той ми хвана ръката и ми я премести на ку*а му, но аз я отдръпнах.
Той ме попита защо се държа така с него, а аз му отговорих, че не искам да го направя. И той каза добре така да бъде щом ти не искаш ще станело по-трудния
начин. Свали си панталоните и си го извади, хвана ме за косата и си набута члена в устата ми. Казах му да спре, но продължи. По едно време ме обърна по гръб и ми съблече долнището. Вкара си го толкова дълбоко, че всичко в мен се сви. Казах му да се маха от мен и да си тръгва. Той продължи още 10 минути и си тръгна. В училище ме попита как се чувствам, а аз му казах КРАЙ ВСИЧКО СВЪРШИ. А той ме целуна по бузата и ми каза, че няма да мога без него.

Какво да го правя още го обичам? :(((

На 13 съм момиче.

Коментари

1.   Това е измислена история, надявам се.

2.   Ти да удряш не можеш ли бе момиче?

3.   Май доста филми си гледала а?

4.   Браво, много добре написана измислена история, но от момче. (зрял мъж)
Нито едно момиче не пише „набута ми го“ и „вкара ми го“. Ако едно момиче беше така изнасилено, нямаше да пише 10 абзаца глупости преди това, а щеше да напише направо - „приятеля ми ме изнасили“.

5.   На колко е той? Кажи на родителите ти или на някой близък и може да го осъдите за изнасилване!

6.   На мен пък ми направи най-голямо впечатление, че 13 г. дете гледа филм на ужасите, и то поредния, който свалила от нета.
Още на този абзац, преди да се стигне до изнасилването - вече знаех, че ако историята е истина - авторката е дълбоко психически обременена.

7.   Хаха, по-фалшиво от това ще бъде ако сложи някакви магически пръчки, които се превръщат на прасета.. със кой акъл ще пуснете такава история. Никои нормални родители няма да си оставят 13 годишно дете само за седмица без надзирател.

-Death_Blade ^

8.   От авторката:
Не съм пуснала историята, че да ме нападате така!!!

9.   Моля ви се пишете коментари, помагайте още не ми е съзнателно... моля ви се..! - от авторката