Споделена история от Тинейджърски

Пристрастена съм към мастурбирането
Детствена съм. Имам си приятел от 3 месеца той е на 20 години. Искам да го направя обаче ме е страх. И нещо не ми го позволява чуствам се много малка. И знам че все някога идва края на една връзка и после след години може да съжелявам.

А пък относно за мастробирането, всеки ден мастробирам. Някак си това ми е като навик сяка нощ порно ==> мастробиране .. незнам още от 5 клас почнах да мастробирам... Незнам какво да правя? Някой може ли да ми даде съвет ?

Коментари

51-92 от 92

56.   Оставете момичето да си мастурбира. За някой е извратено да почнеш на 12, за други е нормално от 7. Има ли значение изобщо? Така като спорите няма нищо да постигнете. Аз съм момче от седми клас, а една от другия клас вече се е е**ла. По-добре мастурбация отколкото секс, поне според мен.

Стига сте се обиждали бе хора! Това е форум, не кръчма и като не ви харесва се махайте и толкова, само се излагате! Писала е че почнала 5ти клас и сега е тръгнала с някой на 20. Повтарям го, защото виждам, че някой четат повече коментарите, отколкото темата. Проблема си е нейн, че не е написла на колко е и сега не можем да даваме (адекватни) съвети...

57.   Абе вие не сте добре аз сега съм на 12 и си мастробирам вссеки ден. Няма нищо лошо в това. Почнах още от 5 годишна. Никъде не пише на колко трябва да почнеш да маструбираш или кога да правиш секс. Нормално е да правиш секс на 15 с презерватив. Така, че няма нищо лошо!!!

58.   само някои да ми каже от къде знаете че е 5-ти клас вие можете ли да четете започнала е ОТ 5-ти клас никъде не казва на колко години е

61.   Абе защо половината коментари съдите момичето какво като е почнала от 5-ти клас аз пък почнах когато бях 5 годишен, няма значение кой кога е почнал щом и харесва нека го прави и на мен ми харесва и още го правя така че...!

62.   Аз почнах от 6 години и продължавам и до днес, тогава го правех много често, просто щом останех сам го правех, така че няма нищо нередно. Прави си го колкото искаш, сега му е времето.

63.   №44 -- не съм пробвала за да ти кажа, но по-добре недей. Малко са останали децата, който не са го правели недей и ти. По-добре се отличавай с нещо от останалите отколкото да станеш като всички тях.

Йоана

64.   И аз бях така.. момче съм. 5ти за 6ти клас си мастурбирах често.. после ми омръзна и почнах по-рядко 1, 2 пъти седмично.. когато случайно съм сам и няма какво да правя.. но като си направих и първия път още повече ми омръзна :D

65.   Започни да се интересуваш за такива работи (От обща култура). Не, не е лошо да мастурбираш, даже е полезно.

71.   До номер 6 :) Извинявай, но тя не е 5 клас :) Прочети пак! Тя е започнала от 5 клас да маструбира

74.   Мастурбирането си е нещо напълно нормално. Направи всичко, когато ТИ искаш и се чувстваш готова и с желание, не се припирай. Започнете с масажи или по-добре 3-4 месеца само с целувки голи без проникване - така ще опознаете телата си и ще ви е страхотно после!

75.   Напълно нормално е да го правиш. когато бях 2ри клас го правех а започнах от 6години, в втори клас седях с едно момиче, което мастурбираше повреме на час с притискане набедрата кръстосани едно върху друго изпънати напред седнала на чина и напрягайки се ритмично, това го помня още от тогава знам как го правят момичетата, тогава и казах, че знам какво прави, аз не му виках мастурбиране а "свиване" и тогава и казах, че знам какво прави, казах и ти "свиваш" при което тя се изчерви, явно и тя му е казвала така, после и обясних, че и ние момчетата го правим. Виждал съм и братовчетка ми когато беше тинейджърка как кръстосваше крака когато е права, подпирайки се на масата и се напрягаше, аз знаех какво прави, но никога не посмях да и го кажа. Колкото до секса изчакай до 18години.

78.   Спокойно авторке съвсем нормално е аз започнах на 6 години и не знаех какво правех и го нарекох "свиване", в училище седях с едно момиче, което беше кръстосало краката си изпънати напред и както си седеше поставяше ръката си между краката и се напрягаше и движеше леко напред назад, аз се досетих какво прави и и казах ти "свиваш" при което тя се изчерви. Виждал съм и моята братовчетка, когато беше тинейджарка как кръстосваше краката си когато е права и се подпираше на масата като се напрягаше, аз знаех какво прави защото бях виждал вече това, така че е напълно нормално да го правиш, не се притеснявай от това, така ще опознаеш своето тяло и ще можеш по лесно да достигаш до оргазъм при полов акт.

79.   Започнах да мастурбирам от 6-7 годишна възраст. И продължавам редовно да си мастурбирам вече 5-6 години.

80.   А казвала ли си му "свиване" номер 79?

81.   Едва ли има по-голяма перверзничка от мен. Нормално е. Аз започнах от 4 ти клас. Имам си сериозен приятел от две години, но....

83.   .....Но си "свиваш" понякога нали?

85.   Аз се чудя какво е това любопитство към половият акт от деца или както вие обичате да се наричате - тийнейджъри. Като ви гледам сте около 13-14 годишни. Е, малки сте, бе деца. Малки сте! Осъзнайте се докато имате време, защото после ще съжалявате. Изживейте си детските години, докато още имате възможност! Зарежете порното и маструбирането и вземете едно въже за скачане!!

88.   Абе хора, момичето не казва на колко години е! Може ли веднага да я нападате, тя казва само, че от 5 клас е започнала, а не че сега е 5 клас. Съвземете се малко и четете внимателно. А доколкото това дали да му "пуснеш" ти решаваш. Задоволявай се, там, прави си кефа като мастурбираш, но зависи на колко години си, дали се чувстваш готова и дали наистина имаш чувства към него. Успех! :)

89.   Еми и аз винаги съм го правила и продължавам да го правя, хубаво ми е а щом е гот какво лошо има в това?

91.   Аз съм на 13 и моят приятел е на 22, но не ми пука важно то е, че се разбираме и се уважаваме, а за секса да перверзна съм, но съм девствена не бързам с такива неща то просто няма какво да се бърза все някога ще се случи... ;)

96.   Един съвет от мен: Купи си учебник по български език :) Ти не можеш да кажеш едно изречение без правописна грешка, а за секс говориш... казва се "Не знам", "мастурбация", "съжалявам" и така нататък. Обърни внимание и на пунктуационните си грешки, ако знаеш какво е това :)

98.   Ехо! Номер 6, тя не е казала, че е дете. Каза, че е почнала от пети клас.. А не че сега е пети клас -, - Аз обаче съм сигурна, че е някоя на 13, 14 щото те още от малки тръгват с 20 годишни. Аз съм на 22 и един мой колега леко шантав колега ходи с една 15 или 14 годишна. Абе, това днешното поколение са невъзможни!

99.   Абе хора вие не сте в ред... Кой ви каза, че не е нормално на 11 да се мастурбира? Къде го пише? Никъде, нали? Страшно сте ограничени. Лично аз от 4 годишна помня когато в детската градина започнах да мастурбирам и да, достигах и тогава до оргазъм. Няма определена възраст за това - при всеки е индивидуално, при един може да има желание още когато е на 4, при друг на 8, трети 13 и така... Не разбирам защо самозадоволяването е сметнато за нещо забранено, за нещо извратено и не нормално?? Няма такова нещо... това е точно едно от най-нормалните и хубави неща, които човек открива, докато расте. Нямам думи, наистина. Горките ви бъдещи деца, не ми се мисли как ще ги възпитате на тема сексуалност...
Момиче на 17.

101.   Авторке, съветът ми е да се опитваш да правиш мастурбацията през ден и така да намаляваш. Прави я когато искаш но не толкова често. И аз искам да пробвам да мастурбирам, защото имам жажда за секс, но не мисля, че искам да пристъпвам към тази стъпка и искам все пак да си доставям удоволствие. (На 16 съм, девстведевствена)

104.   Значи не знам, ама някои хора по-горе ужасно ми вдигат нервите. Учил съм психология и знам защо повечето хора си мислят, че мастурбацията при деца не е нормална. Ами НЕ! Напълно си е нормална. Вие си мислите, че понеже мастурбацията се извършва като си ''играеш'' с половите органи, значи не е редно. Това не е секс, така че няма значение кога едно момиче започва да мастурбира. Това може да стане на 4-5 години случайно по време на игра. Плюс това е много по добре за момичетата да мастурбират, отколкото да почнат да се боцкат с някой батка.

105.   Здравей, драга :) Като психолог ти казвам, че в това няма нищо лошо, а пристрастяване към мастурбация няма!!!
Не си момче и няма да те боли ако прекалиш, но и ти внимавай с какво мастурбираш!
Моят съвет е да намалиш малко през вечер поне.
А относно за секса, когато човек е готов тогава го прави, щом не искаш още значи не си готова, за това толкова мастурбираш, защото всеки човек натрупва сексуално напрежение и трябва да го изразходи то с мастурбация или секс :) при теб е чрез мастурбация, но съветът ми е поне през вечер да го правиш така хем ще ти е по-добре, ще си по-възбудена и ще си натрупала повече сексуално напрежение :) от други съм чувал, като теб мастурбират много, че се сдържат 2/3 дена и после се възбуждат повече и изпадат в екстаз ;) Дори и гаджето ти да те кара да го направиш недей! Така секса ще ти стане придобит и накрая ще тръгнеш по лош път както компаньонките ;) Желая ти много здраве, щастие, късмет и любов :)

108.   На 12 съм и този ноември правя 13. Искам да спомена, че мастурбирам всеки ден от почти година вече, но говоря само за търкане на клитора и то по доста време, доста пъти на ден. Харесва ми, получавам оргазъм като гледам порно и се търкам, ръката ми свикна да го правя доста бързо и да получавам голямо удоволствие. Спомням си като малка, че си пусках порно без дори да знам какво правят :D Момиче съм, стана ясно щом казах, че си търкам клитора, но все пак. Това е. Няма лошо да се самозадоволяваш.. по-добре е от колкото да почнеш със някое момче или мъж във най-лошите случаи :)

110.   Tъпи, прости, неграмотни... В 5-и клас си на 11 години а ти кога започна да си дърпаш пишлето бе? ! , или "мамчетата" "целомъдрени" кога започнахте да си пъхате какво ли не там а? КОГАТО НАМЕРИХТЕ ДУПКАТА И ВИ ХАРЕСА НАЛИ....

111.   Аз също го правя,сега съм на 18,започнах на 6,тогава и представа си нямах какво правя,сега го правя когато съм възбудена,след като получа първия оргазъм си почивам за около минута и започвам отново и така до пет,шест оргазма,спомням си, че когато бях малка също изпитвах много оргазми може би и по повече на мастурбация.

114.   Аз съм на 14 и мастурбирам от 3-4 клас. На мен ми харесва и не мисля че правя нещо лошо... И аз като теб почти всяка вечер го правя. Предполагам щом го правиш ти доставя удоволствие. На мен ми доставя. Но се пак аз съм перверзна и за мен е нещо нормално. Но това да го правиш с мъж на 20 годишна възраст не е хубаво иначе за мастурбирането продължавай и не се притеснявай

115.   Към 114, колко оргазма стигаш, аз от 4максимум повече не мога, много се изморявам, пробвала съм без почивка, тоест след първият оргазъм продължавам интензивно без да спирам с мастурбирането и оргазмите стават много силни, но това много ме изморява.

116.   115 Как го правиш тоя номер без почивка между свършванията? не си ли тогава прекалено чувствителна долу. аз съм и тр да чакам да мине време
f14

119.   От авторката:Здравейте след толкова години продължавате да коментирате, вече съм на 23 имам съпруг и прекрасно момиче на 1 г. Днес се радвам че не го направих тогава можеше да си проваля живота! Тогава ми се струваше тъпо че хората казваха че не е нормално да маструбирам от 5 клас а аз им се чудех, чак сега осъзнавам че са били прави. След години ако моето дете започни от 5 клас и сигурно ще изперкам! Благодаря още веднъж за съветите които ми дадохте тогава!

120.   Авторке, ти като си почнала от 5 клас нещо лошо ли е станало, не разбирам? Виж, че успешно ти протича живота. Няма какво да изперкваш ако детето ВИ започне и от 3 клас да мастурбира (аз лично тогава започнах). Най-добре да му се обясни, че всичко е нормално.

121.   До 116,просто интензивно стимулирам клитора,да става адски чувствителен,но това е само няколко секунди докато той отново се напълни с кръв,освен това използувам трика с гълтане на корема,много помага. Успех!
/115/

122.   До номер 6.. тя не е казала, че е 5 клас в момента

124.   Искам да ви попитам аз съм на 12 нормално ли е да мастурбирам двойно защото ми е любопитно но ме е страх да пробвам

125.   Искам да ви попитам аз съм на 12 нормално ли е да мастурбирам двойно защото ми е любопитно но ме е страх да пробвам

126.   До 124/125

Какво имаш предвид под "двойно"?

129.   Когато бях на 13 започнах да маструбирам и аз като теб го правих всяка нощ

130.   Вероятно момичето под номер 124 има предвид клиторно и вагинално. На 12г. си девствена и не е желателно да опитваш вагинално защото може да си разкъсаш химена. На този етап се задоволи само с клиторна стимулация, вагиналният оргазъм ще дойде на по късен етап от живота ти когато започнеш полов живот.

132.   Дори да се абстрахираме от факта, че женското тяло може да има безброй ерогенни зони и сведем опциите до най-очевадните 4, то пак остават 6 възможни двойни комбинации. Предвид, че момичето има някои притеснения, то разбирането и за "двойно" по всяка вероятност засяга или вагината, или ануса, а може би дори и двете. Така или иначе и до двете места може да се отнесе един и същи лист с препоръки за обща безопасност:
1. Пробвай с пръсти, преди да се хвърляш на предмети.
2. Не си пипай интимните части с мръсни ръце. Мий ръцете си старателно преди и след каквото там правиш - не искаш да си докараш някое възпаление.
3. Ако ползваш предмети, гледай да нямат одтри ръбове и не си помисляй да ползваш за тази цел храни (колбаси, плодове, зеленчуци) - колкото и да изглеждат подходящи като форма, не само че са нехигиенични, а и има риск да се счупят в теб и ще береш голям срам да обясняваш на доктора какво и от къде да изважда.
4. Ако използваш фулмастер/химикалка/маркер или някакъв друг предмет с капачка, бъди сигурна, че си махнала капачката или че тя сочи навън - по същата причина като точка 3.
5. След като си избрала подходящ предмет, задели го настрана и го използвай само за тази цел, като винаги го миеш старателно преди и след употреба по същите причини като точка 2.
6. Ако обект на твоите експерименти е вагината - внимавай да не си разкъсаш химена, а ако е анусът - използвай лубрикант (някакво нежно бебешко олио примерно)
Дерзай и умната!

51-92 от 92