Споделена история от Тинейджърски

Имаме 11 години разлика
Аз съм момиче на 14 год. О
От 1 год. и 3 месеца ходя с мъж на 25 год. Не, не е педофил. Всичките му приятели ме харесват, момчетата от 14 до 26, 7 годишна възраст ме заглеждат, предлагат ми да ме черпят, дори един път някакъв на 19-20 години ме спря и ми падна на колене посред мола да ми иска телефонният номер! Където и да мина вс погледи се обръщат. В училище съм известна, въпреки, че приятелките ми не са забелязвани за съжаление, въпреки, че те го заслужават повече от мен, поне така мисля. Не искам да звуча така надуто, казвам истината... понякога се чудя какво толкова намират в мен?

До сега съм се опазила девствена, приятеля ми е склонен да чака (на няколко пъти щяха да ме изнасилят, дори когато ходя вечерта до магазина си взимам телефона и джобното ножче ), но дори и той да може да чака аз вече не издържам и искам да му позволя да го направи, той винаги ми е повтарял, че ме обича и че ще ме чака колкото трябва (освен в началото на запознанството ни което реших, че трябва първо да сме приятели въпреки, че от първия ден си падаше по мен )
Моля се да позволят публикацията, за да чуя вашето мнение :)))

Коментари

1.   Еми не знам как ще я бъде вашата. Бъди благодарна, че още не си спала с момчета. Защото после идват големите главоболия. Не четеш ли тука, какво пишат момичетата...
Ласкаеш, се, че много те харесват, но колко ще се задържат с теб? Колко от тях, ще те пазят при секс? Колко от тях ще те обичат истински?
Хубави момиченца, с лопата да ги ринеш. Пък и момчетата до 20 търсят само мераклийки, а хубостта, не ги засяга толкова...
Иска ти се секс с приятеля ти, но според мен, още е много рано.

2.   О сладка невинност. Ако не бъркам в преценката си за хората, а почти не бъркам, твоя пич иска само да те отвори. Има мъже за които е престижно да отварят девствени момичета и после да ги оставят. С тази разлика все още нямате общи интереси и се замисли какво намира в теб. Дано не сбъркаш.
Маги

4.   Брей, мода ли стана вече 14-годишна с 25-30-годишен? Няма значение. Изчакай поне още 1 година. Рано ти е още, а и той е казал, че ще те чака. Увери се, че е подходящия.
П. П - От къде си сигурна, че не е педофил?

5.   Моето мнение е да си намериш свестно дете на твойте години. Нямаш работа с някого, които е 11 години по-голям от теб, независимо какво тяло имаш. Да не говорим че е незаконно повече от 4 години разлика когато си под 18. Нямаш бъдеще с него. Изключително тъпо е.

-Death_Blade ^