Споделена история от Тинейджърски

Подиграва ли ми се?
Драги читатели имам проблем или не точно, но ужасно много ме мъчи... аз съм на 15 от София, надявам се да получа коментари от хора с опит ;д :)).

Преди година влезнах в една гимназия, там имаше едно момче... отначало ми беше най - противния човек в класа той е страшно нахален, злобен, неучтив, невъзпитан лигав и.... футболист :Д. Не беше първи красавец или някой мускулест, но си беше горе долу добре, симпатичен макар и идиот. Аз съм от по - срамежливите, не говоря много, различна съм и винаги съм се отличавала от другите и добре и зле. Момчето започна да ме обижда накара и други хора да ме обиждат и аз сама, сдухана, си мълчах, но го преодолях :). Често се е случвало да ме гледа особено, продължително и странно, понякога ми е показвал, че ме харесва, но след това отново лошото държание. Той ми влезна под кожата само за него мисля и така от 1 година и половина. Понеже се прави на тарикат, готин пич и т. н. се опитва да накара повечето момичета в класа да го харесат, но се занимава с тях седмица, две, а с мен постоянно.

Моля ви модератори публикувайте ми историята, за мен е много важно :))

Коментари

1.   Чисто и просто - харесва те!

2.   амии доста объркана ситуация според мен те харесва но няма нищо да направи заради репотацията си за това по - добре го забрави мила!

3.   Лол. Отново поредната история за едно малко безмозъчно момиченце, което се е "влюбило" в лошото момче, защото мисли че е готино докато всъщност е най-противното нещо, и ако успее да се събере с него, след месец ще се върне тук, ревейки че никой не я оценява и че гаджето й само я обижда пред приятелите му.

-Death_Blade ^

4.   Остави го този, не го мисли. Не си струва.. Пропиляваш си времето само.

5.   Ее значи не съм сама моя случай е същия. Много съжалявам, че се влюбих в него но няма връщане. Даже вече ходя с него, но нещо не е както трябва поне за мен.. Тръпката вече я няма но аз все още продължавам да го обичам. Според мен не си стува както е казано '' да се унижаваш '' и то само заради него аз направих тази грешка и много ама много съжалявам остави го докато не се е превърнало в нещо по сериозно..
Успехх дано ако се получи между вас поне ти да си щастлива, защото аз не успях..! :))

6.   автор - номер 3 много съм съгласна с теб наистина съм глупава :(( и същност азне пиша тук за да ми кажете как да стана гадже с него а да спра да мисля за него, знам че само си пропилявам времето и знам той какъв е..

7.   не знам но той не е стока ;)) не му обръщай внимание но може да се крие едно добро момче огорчено от живота :)) но.. остави го :))

8.   автор - знам но въпроса ми е как да си го избавя от главата.. защото ми писна да мисля за този човек, все едно съм обсебена от него ;хх. А когато го видя се дразня от него но когато го няма...

9.   Мила, за да си го избиеш от главата, най-добре е да си намериш някакво друго занимание. Ако имаш някакво хоби, запълвай си времето с него. Ако не - намери си. Разнообрази си живота по някакъв начин, но гледай да е позитивен, не деградиращ :-р Замисли се какво ти е интересно и приятно, излизай с приятели, които не го познават... И ако започнеш да мислиш за него, си удряй едно лекичко шамарче ;)
Наистина, ако му се поддадеш, ще страдаш. Може и да си вземеш поука, но ако искаш да минеш по лесния начин, просто не се захващай с него. Ти си умна, ще намериш пътя.
Успех :)

10.   автор - номер 9 мерси много :)))) това ще ми помогне благодаря за страхотните съвети :)

11.   ми значи от моя клас има едно момче което е като точно това което описваш и мен така ме обиждше но се оказа че ме харесва... :Д.. сега сме приятели и изобщо не ме обижда искам да кажа, че някои момчета просто не знаят как да си покажат чувствата.. поне мисля така

12.   номер 11 това аз ли го писах хД си при мен е така, мила може и да те използва не се знае.. все пак се увери че те харесва а ако не спри да се занимаваш намери си друг ;п

13.   Остави го, не си струва да се занимаваш с такива хора гледай си живота..

14.   Всъщност преди да си кажа мнението ще разкажа нещо, което се случи и на мен.. Когато бях в 8ми клас(сега съм в 9ти) - това беше годината на новото училище, новите приятели и т. н Имаше едно момче (от новия ми клас ) което в началото бях забелязала, че се интересува от мен пък и другите също го забелязваха и ми го повтаряха доста често.. та въпросното момче след около месец приятелски отношени започна да се държи по грубо с останалите но и с мен(бяха от рода на обиди, глупави прякори и тем подобни) и нямаше видима причина за това. Дали е било за да се направи на по-важен или е искал да прилича на другите високомерни момчета пред другите или пък нещо др не знам, но така се получи, че аз наистина бях започнала да изпитвам нещо към него и ми стана страшно гадно като видях как се държи. Аз не стоях, също доста често му се опълчвах и то с право.. Чудното беше, че понякога излизахме заедно (нещо като приятели и нз как го бях допуснала, но така се случи) Временно нещата в училище се оправяха, но след време пак се повтаряха сдърпванията ни.. наистина си пишехме всеки ден по скайп и сега като го чета ми изглежда супер странно пфф... ама така беше.. когато завършихме 8ми клас, разбрах, че ме е харесвал и ми призна пък и аз му признах и така станахме гаджета и следователно мисля че това момче изпитва чувства към теб въпреки, че се държи като идиот!! Но има и вероятност да си е пълен неудачник и да се преструва..

15.   Автор : Благодаря на всички коментирали :) аз осъзнавах какъв човек е той и не му обръщах внимание. Той е отвратителен злобар, просто не се занимавах с него и той отдавна спря :). Всичко се получи перфектно!!! Сега той започна да се занимава с друга, и то много сериозно. От начало се дразнех но вече не! Отдавна не съм влизала тук ;дд. Мерси на всички коментирали :))