Споделена история от Тинейджърски

Баща ми ме пренебрегва заради любовницата си
Здравейте. Аз съм Николета и съм на 11г.
Преди 8години родителите ми се разделиха и това беше шок за мен и майка ми. Тя отиде при друг мъж, който аз познавам и уважавам, а баща ми си има любовница и го крие. Знам го, защото му рових в телефона и намерих номера на някаква ''талисманче'' и ужас както и да е имам една много добра приятелка, която взе номера на жена, с която той ходи и двете и звъняхме, и беше една циганка. Направо се разплаках знам, че някой ще напише той е голям човек и знае какво прави, но НЕ!

Преди малко му звъннах, а часа е 20:46 той вдигна и аз казах:
-Кога ще идваш? -раздразнено, а той отвърна:
-Ооооо ма аз няма да си идвам! -отвърна, а аз казах:
-Е как така няма да идва Щооо? -ядосано се сопнах, а той:
-Ми ето така извън града съм. Щом го чух се стъписах и затворих телефона. Казва, че няма пари, но има пари да ходи при нея.

Мисля, че не се интересува от мен, защото утре имам тест по ЧП. Жалко е!!! :(:[
Не се интересува от мен, имам успехи в танците и спорта, но уви, аз съм на заден план!

Коментари

1.   Чакай сега, малката, ти за каква се смяташ - за равностойна на него, или за равностойна на любовницата му? Ти си дете, а те са възрастни. Всяка жабка да си знае гьолчето.

2.   на 3 имаш спомени за ГОЛЯМ шок.
мама отишла при чичкото, дето много го уважаваш,
а лошия тате с циганка

Тази ситория е толкова изсмукана от въображението на някой, който е скучал пред компютъра си, че думи нямам.

3.   Спокойно! Кураж! Аз съм на същото дередже, на 14 съм и майка ми и баща ми се разведоха когато бях на 9 и с брат ми го приехме много тежко. Майка ми си има друг мъж от 4 години и вече си имат и детенце едно невероятно момиченце което обожавам, а баща ми продължи, но в последната 1 година започа да се среща с някаква жена, която се занимава с магии и такива неща, от тогава работата му се проваля няма пари, но за да пътува с нея има.. живея с баба, дядо, брат ми и баща ми и с баба ми само се надяваме да я зареже.. тя ме мрази и не може да ме гледа, но търпя някак си.. стискам ти палци с времето всичко да се нареди!

4.   амии ще трябва да свикнеш мила и си гледай уроците и живота :))! НЯМА КАКВО ДА НАПРАВИШ за това свиквай :(

5.   За съжаление това е истината миличка. Той ще я осъзнае съвсем скоро(надявам се), но още повече се надявам да не е късно за това. Знаеш ли, колкото и да ти е трудно - остави нещата така. Нека прави каквото иска. Не му се обаждай, не го търси. Не се интересувай! Когато отива някъде или се забави, не му искай обяснение от сорта "защо, къде беше, къде отиваш" и т. н, просто спри да се интересуваш! Не задавай никакви въпроси! Усмихвай се! Ако и това не помогне, просто бъди приятелка със вторият мъж на майка ти. Имаш майка си и него. Не е задължително да го приемеш като свой баща, но той ще ти е опората и рамото, което не си имала, и от което имаш нужда! А това, че го уважаваш, и харесваш е един плюс и за трима ви!

6.   Ми човека си има нужди бе е*е му се а ти не се занимавай с него ами си гледай уроците защото много ти е доскучало виждам.

Марилена

7.   Според мен разсъждаваш прибързано. От един телефонен разговор не можеш да си направиш такъв извод. Можеш да му кажеш, че искаш да прекарвате повече време заедно, защото ти липсва и все пак ти е баща. Няма лошо, че си има любовница - циганка, българка, рускиня, по-добре, отколкото да е сам.

8.   Ами защо не отидеш при майка ти и приятният и мъж? Баща ти не е твоя собственост и нямаш право да му държиш сметка къде, с коя и колко. Особено ми стана неприятно, че си позволяваш да му държиш сметка на парите