Споделена история от Тинейджърски

Нямам този, когото искам
Здравейте искам да ви споделя една история. Аз съм на 16г. За сега съм нямала сериозен приятел, даже да кажа много малко приятеля съм имала. Много момчета искат да бъдат с мен, но аз не искам тях, не ги виждам като нещо повече от приятели..

Обичах едно момче повече от година, но сега се появи друго момче и изведнъж забравих за него, или просто съм свикнала с болката. Та това момче, което си харесах си има приятелка и даже не го познавам.. Но много копнея да се запозная с него, но когато му писах на чат той не ми отговори, но когато му пиша на стената на феисбок той ми пише и на мойта. Искам да изляза с него, но незнам как. Защо немога да имам тези, които наистина искам? Защо все тъгувам, заради някакви си момчета? Помогнете ми.. мерси предварително.

Коментари

1.   Миличка и аз съм така. Винаги искаме това което нямаме. Аз съм в същата ситуация и не мога да ти помогна за съжаление. =[

2.   И аз никога не съм имала този, който искам. Тъжно ми е... дано ми провърви в любовта.

3.   Сигурно защото вместо реални и нормални отношения вие си чатите по стените. Отиди при него и се запознайте, ама не забравяй, че си има приятелка. Постави се на нейно място за секунда и ще загрееш.

4.   Никога не сте имали този, които искате защото не знаете как да го вземете. Сигурен съм че даже е имало и по-добри, но вие просто сте били достатъчно заблудени, за да не го забележите. Но иначе разбирам болката ти. И аз от доста известно време си търся свестно момиче, но уви, без късмет. На 18 съм и една сериозна връзка не съм имал, а за това копнея с години вече.

-Death_Blade ^

5.   Винаги имам този който искам. Просто нямате правилен подход :) Да се натискаш? Да пишеш по стената му? Да го преследваш? Не, не и не.
Сами идват, но не и когато ги гониш!

6.   Авторката: Мерси за съветите, но до номер 5 скъпа аз не се натискам и не го преследвам! Аз не съм като онези курвички, а и ти като можеш да имаш всеки, тогава и щом нямам правилен подход, кажи ми тогава как да имам. ;))