Споделена история от Тинейджърски

Приятелят ми е наркоман и е в затвора!
Ходя с едно момче почти 2 год... той е наркоман, всичко без кокаин и хероин... за капак и е в Бойчиновци - затвор за малолетни и непълнолетни. Аз съм на 17, а той е на моите години и родителите ми са против тази връзка, напълно разбираемо...

НО ГО ОБИЧАМ адски много, толкова мн съм правила за него, жертвала съм всичко в името на тази връзка, губела съм и приятели и много, много ама, много пари. Само и само да му помагам и да го измъквам, а той осъзнавам, че ме е не знам не е манипулирал или използвал, по скоро възползвал от чувствата ми и от добротата ми. Той също ме обича, но неговата любов се изразява в адски ограничени и тъпи постъпки. Имам чувстото, че аз съм мъжа в тези отношения, аз давам, давам, давам, той даде 1, аз съм готова да дам 100 пъти... Постояно у нас стават скандали и разправии заради него. Уж постояно се отказвам от него, а се събираме и се разделяме само страдам и пак не мога да го оставя. Наистина не знам какъв подход да намеря, за да се спася може би ми трябва по-силна воля, но я нямам, не знам какво да правя...

Сега отново сме разделени, скарани и аз не знам как да го нарека, не сме си говорили близо 2 седмици (говорим си по телефона), но дали е завинаги и колко скоро пак ще започне всичко не знам, искам просто да сложа края!!! Връзката ние е само разговори по телефона, не мога така, когато той е там, а аз тука в моя град, който е доста далечко от Бойчиновци аз не съм си и помислила даже да му изневеря или да съм с друг, а когато си дойде за ваканциите първото което правим е да се скараме и аз да му натрия носа с друг, това не е вързка това е само болка...

Коментари

1.   Ти си едно много силно и пораснало момиче, приеми случилото се като обеца на ухото - поредния житейски урок, за да научиш някои неща и разбира се, за да си по-разумна и силна в бъдеще. Решението си го взела, остава само да го приложиш чрез действия - като го изкараш напълно от живота си.
Пожелавам ти много любов и всичко най-добро.

Лоша

2.   Винаги съм се чудил с какво ви привличат наркоманите и затворници. Щом още от сега влиза във затвор, направо не ми се говори. Веднъж една ходиша със наркоман и все казваше как някой по възпитан бил смотан или нещо друго. Ходете си с наркоманите, но няма да имате бъдеще. Ще дойде момент и ще те бие. И за какво си му давала пари, за наркотик ли? Всеки има трудни моменти, се случва да влезе в затвор, но за две години от както сте ходили неможа ли да влезе в релси?

3.   Не го оставяй докато е там ще има нужда от подкрепата ти, иначе ще се озлоби съвсем.
За какво е там и с каква присъда?

4.   ако си сигурна че няма да се озлоби както казва 3 го зарежи ама ти казваш че го обичаш тогава продължи с него при един ултиматом да се измъкне от лайната ако те цени ще го направи

БеЛиЯ МеЧоК

5.   Знам за какво говориш. Преди няколко дни се запознах с едно момче. Той е бивш наркоман или поне казва че е бивш. И има условна присъда. Знам че не е като твоето, но на влюбените очите сякаш са затворени и не искат да гледат нищо. За една седмица успя да ми завърти главата. Добре че замина извън БГ за работа, че да се отърва от него, иначе нямаше да се получи нищо хубаво...

6.   Остани с него, по време на отпуските си той ще има нужда да се разтоварва върху и в теб.

7.   Опитай се да му помогнеш да влезе в правия път постави му условие че ако иска да сте заедно трябва да спре наркотиците. Но щом го обичаш не го оставяй, бъди с човека когото обичаш ако те обича и той с твоя помощ ще направи всичко възможно да се оправи! Но ако не се чустваш добре с него не си съсипвай живота!

8.   Хах 6 комент ;)И какво значи всичко без хероин и кокаин? Амфети и трева сигурно като ви знам младежта? По мойто време, га бях млада, нямаше лабаво-всички бяха на херо. По 10 пъти на ден ходиха до циганската махала, че все не им стигаше. Залагаха си цялата покъщнина, продаваха си апартаментите. Принуждаваха приятелките си да проституират и дори сестрите си. Крадяха до последно, правиха грабежи. Защото херо не прощава. Повечето вече не са измежду живите. Останаха няколко живи по комуните. Ето това значи наркоман. Това днеска с тея амфетки е за гъзария. Щото като нямат с какво друго да ви впечатлят и то това им остава-страшната гордост да си наркоман.
Не че амфетамина и метамфетамина са за подценяване, те са си опасни даже. Но съм имала работа с дилъри и вътре се слага всичко каквото се сетиш и почти никва дрога. Аспирин и кво ли не. А тревата я разреждат с чубрица и некви други треволяци.
Тоя го зарязвай, щото е в затвора и кой знае точно за какво е там. Щото и ти ще пропаднеш яко. Едно време имаха малко от малко съвест наркоманите и гледаха да не зарибяват много, а сега където и да изляза ми предлагат амфети. И в кенефа неможе да отидеш без някой да ти наблъска в ръката нещо. Боклучари!

9.   аз съм в подобно полужение и мисля че не трябва да го оставяш сега той има нужда от теб и от подкрепата ти заради любовта всеки би се променил