Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в двама, как да постъпя?
Здравейте! И аз, може би, като някои тинейджърки на моята възраст са влюбени в някое(и) момче(та). Моят проблем е че съм влюбена в две момчета едновременно. И едното от тях е възлюбеният на най-добрата ми приятелка. И двете момчета са много готини, а и са от футболня отбор на нашето училище.

Чудя се между кое от тях да ибирам? Но през последните някоко дни осъзнах, че съм влюбена в любимия на моята приятелка!!! Другия потенциално го зарязах:)
Сега не знам какво да правя??? дали(в моите представи за бъдещето:)да бъда с любимия и да нараня приятелката си или да не бъда с възлюбения си и да направя приятелката си щастлива??? !!!
Объркана съм:(

Коментари

1.   Докато четях се чудех дали това не е моя история, защото и на мен ми беше така преди около 2 месеце, сега вече харесвам само единя от тях, доста си съвпадат нещата и аз харесвах двама и двамата са футболисти моята приятелка си падаше по единя от тях, - сега вече не сме с нея прияелки, така че няма голям проблем - значи ето аз какво направих - училището ни е двуетажно ние учим на 2-рия етаж, а те на 1-вия - през междучасията слизах доло пред лафката, нали за да си зема нещо за хапване или просто да отида с някой който иска да ис вземе нещо, и като минеха или стояха при мен им оглеждах държанието и всичко, и още съм леко объркана, но вече мисля, че на външен вид единя е по - сладък и затова вече ми е по - нормално, по едно време толкова бях полудяла, че ги сънувах! Успех!

2.   Пробвайте да хвърлите монета. Едното момче нека бъде "Ези", а другото - "Тура". Ако точно преди да видите кое се е паднало, знате кое искате - проблемът е решен!
Късмет!!!

3.   Ами зависи дали приятелката ти е ценна и дали държиш на приятелството ви. Ако не - можеш да признаеш на момчето, което харесваш повече, а доколкото разбрах от историята ти, това е любимият на твоята приятелка. Ако не искаш да си разваляш отношенията с приятелката ти, просто изчакай. Ще се появят и други момчета... :)
~DarkZombie~

4.   сигурна съм, че ако другото момче в което вече "не си толкова влюбена" имаше приятелка още щеше да се вайкаш към, кой от двамата да се насочиш. Демек искам да кажа, че ти не си влюбена ами просто искаш да си начешеш егото, да развалиш "приятелството" си с въпросната приятелка и да докажеш на себе си, че ти едва ли не си по-добра от нея.