Споделена история от Тинейджърски

Дамите да не четат тази история
Искам да кажа на мъжете, че съм много разочарована от дамите. Правят се на добри, а всъщност ти мислят лошото. Влюбена съм в едно момче от училище, но той е 2 години и половина по-малък от мен. Иначе съм чувала от източници, че и той ме харесва. Обаче се наложи да се преместя да уча в друг град. Дамите около мен ми викат, че ще срещна друг. Да, обаче в това ли е въпросът? Да си намеря някой, без значение дали го обичам? Аз не мога да съм с някой, ако не го обичам. Няма начин. дамите около мен ми викат, че като намеря друг ще го забравя. Това обаче няма да стане. Тук изниква въпросът:нали дамите бяха чувствителния пол?

Е, не може да са чувствителни. Не може да гледаш да си с някой, само защото нямаш друг. Това не е чувствителност. Чувствителност е да не искаш да си с друг, освен с любимият ти човек. Какво означава, че ще се влюбя в друг? И ще забравя първия? Това са думи, казани от дами, което ми говори много зле за този пол. Демек, че те нямат чувства към никого. Сега, ако има същества от женски пол да четат, ще ми сде нахвърлят, но няма да има причина, защото още в заглавието писах"дамите да не четат тази история". Ако са я прочели само се затвърждава фактът, че никога не слушат какво им се говори.

Коментари

1.   Така е - дамите са вълци в овчи кожи, докато господата са си вълци във вълчи кожи! :)

2.   Не мисля, че става въпрос за дами и господа, а за момиченца и момченца. :)

3.   Аз имам гадже и тя е мн. сладка...

Веднъж, се скарахме (само веднъж за 2 години) и приятелите ми, ми казаха:"Забрави я! Друга ще си хванеш! В морето има много риба! " и подобни глупости.

Нея много други (че и готини) момчета я ухажваха и за два месеца... нищо! Тя не ме забрави и не си хвана ново гадже! И се събрахме.

От тогава не сме се карали.
Верни момичета като нея не се намират лесно, но съществуват :)

4.   Напомня ми за едно момиче от класа ми. Изпратила на гаджето си, което живее в друг град, съобщение 'на бъзик', че го е забравила и че в момента е с друг. В отговор той й пратил, че и той е с друга.. и тя започна да крещи и да се нерви.. защото не разбирала от майтап и прочие. Еми момиче, ако и той не разбира от майтап? .. пф сериозно някои момичета страшно ме нервят.. и това клише 'Ще си намериш друг'.. е добре де ама като и двамата се обичат, к'во? Никога няма да можеш да забравиш каквато и да е любов - 1, 2, 3.. (ти можеш да ги забравиш, но мозъка няма хд) ще ги пазиш в сърцето си, но вече няма да чувстваш обич към тях, а по-скоро някакви топли чувства.
Аз съм момиче де, но съм по-скоро с.. "мъжки"(? ) мозък, е не съм хомо хд.

5.   И ти ще станеш дама някой ден (може би). Тогава ще разбереш, че не е до пола, а до отделния индивид. До тогава залягай над уроците и не бистри такива екзистенциални въпроси, защото още нямаш житейски опит и много си личи.

6.   Извинявай госпожичке, аз съм жена, незнам дали съм ДАМА но до сега не бях чувала, че да си ДАМА е нещо лошо нали уж всяка жена се стреми да е ДАМА( аз го разбирам съвсем различно явно) така, а сега по темата тези които ти казват че ще го забравиш и такива го казват от загриженост към теб - явно им хленчиш по цял ден на главите, иначе никой нормален човек независимо от това от кой пол е няма да ти каже какво трябва да направиш или кого да забравиш. така че спри да хленчиш на хората"ДАМИТЕ", ако си толкова ВЛЮБЕНА както го изкарваш, вземи се в ръце бъди ДАМА такава каквото мисля че са всички, първо направи крачка към момчето - все пак ти какво искаш да ти кажат ако се местиш в друг град ми самоубий се тогава, не го забравяй или какво не излизай от вас стой си в стаята, излей си мъката, плачи цял ден ами но недей да ревеш на въпросните ДАМИ все пак животът си е твой, вземи направи нещо по въпроса викам аз, ако ли не вдигнете една сватба че да са всички щастливи :)

7.   Автор:Хахахха, коментар №5 ясно ми доказва, каквото си мислех отпреди. Жените сами си противоречат. Първо пише"И ти ще станеш дама някой ден", после написала "може би". Милата, колко е зле и тръгнала да обижда. Абе 5, какво коментираш като ясно си личи, че си от женски пол. Аз казах ли жени с женски мозък да не коментират?

8.   Към Автора:Това според мен е много тъпа и безцелна тема. За какво си губиш времето като знаеш че навсякаде хората са различни. Намери нещо по-продуктивно, преди да продължиш да се излагаш.

-Death_Blade ^

12.   Слушай к'во, ти си много зле. Цял живот една любов ли ще имаш??? К'во искаш да ти кажат?? Ииии да ти е хубаво момиче съм :), не дама!!! Има разлика, питай мама тя дано знае.

13.   Значи ти си в 5ти клас, а той в 3ти???

14.   Безсмислена тема. Ти за какво искаш мнението им, след като не го цениш (очевидно)?

15.   Момиче, прочети какво пише номер 3 -
"приятелите ми ми казаха:"Забрави я! Друга ще си хванеш! В морето има много риба! "
Е? Тези момчета НЕ СА ДАМИ, а разбират нещата "ПО МЪЖКИ".
И знаеш ли защо по-зрелите дами мислят също така сурово и цинично - ЗАЩОТО ДОСТАТЪЧНО МЪЖЕ СА ИМ РАЗКАЗАЛИ ИГРАТА и вече като големи могат да говорят от свой опит.

Така че много недей да знаеш, а още по-малко се бутай на мъже за съчувствие, че е смешно.

16.   Добре ама защо слагаш всички момичета под общ знаменател, аз познавам едно или 2 момичета който бяха доста мили с мен. И като харесах едно момиче от мноя клас и тя ме отряза и едно от другите съучинички дойде и ме успокой, просот ти си попаднала в такава среда на гаднярки, иначе аз съм чувал, че женския пол е грешния пол - и под грешен имам напредвид, че те правят грешки, това го казват, заради мита за адам, ева и ябълката.